Jump to content


Photo
- - - - -

Operacija Trijumf


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
398 replies to this topic

#391 dexte

dexte
  • Members
  • 697 posts

Posted 08 January 2009 - 15:11

Iz moje kuće je otišlo meni prijavljenih 40 glasova za Adnana (a račun će pokazati stvarnu cifru) pri čemu je daleko najveći broj glasova dobio od najobrazovanijeg i najurbanijeg člana porodice ( a to nisam ja).

Garant zivis sa Miletom, Sinanom, Sabanom ili Hankom :ph34r:

#392 lemmy

lemmy
  • Members
  • 24 posts

Posted 08 January 2009 - 15:30

posle onog cirkusa v.b. kad je nigrutin izgubio, ja slicne gluposti ne gledam vise. dzibera ima vise, jos kad se dobro organizuju, prejaki su.

#393 saritam

saritam
  • Members
  • 186 posts

Posted 09 January 2009 - 00:25

posle onog cirkusa v.b. kad je nigrutin izgubio, ja slicne gluposti ne gledam vise. dzibera ima vise, jos kad se dobro organizuju, prejaki su.

Moji favoriti su bili Danijel, Đole i Sonja, međutim pobedio je Adnan o kome nemam nikakvo posebno mišljenje, jer mi je je na sceni poprilično neinteresantan, mada mi ni to nije bilo bitno jer je bilo jasno da će pobediti onaj iz čije države se najviše prati OT a i glasa, što je bila BiH.

#394 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 10 January 2009 - 20:40

posle onog cirkusa v.b. kad je nigrutin izgubio, ja slicne gluposti ne gledam vise. dzibera ima vise, jos kad se dobro organizuju, prejaki su.


nija taj stator izgubio već je Era Ojdanić pokraden u tom nameštenom Velikom bratu

#395 dolenajugu

dolenajugu
  • Members
  • 2,614 posts

Posted 11 January 2009 - 12:26

Garant zivis sa Miletom, Sinanom, Sabanom ili Hankom :ph34r:


Jok, sa ženom i kćerkom :) a nijednoj nije ime Hanka ( barem koliko ja znam)

#396 gorbat

gorbat
  • Members
  • 112 posts

Posted 11 January 2009 - 19:02

da, posto je cijena poruke u bih bila ubjedljivo najmanja: 0.25 evro centi(srbija 0.4, crgna gora 0,5 i 0,6, mak cak skoro 1 evro) to je citavih 100 000 glasova!!! pa vi vidite... i to nije tajna jer se zna da je opstina izdvojila toliko pod stavkom za turizam i promociju opstine :ph34r: cak su se neki tamo i bunili zbog toga

ali ste se mozhe... bilo pa proslo... izgleda da i nije bilo toliko gledano šteta pa su propusti bili brojni, a samo oni koji su pomno pratili su pokusavali da na njih ukazu... uostalom vukasin i jeste prolazio do sada zahvaljujuci prvenstveno onim koji su svakodnavno pratili show i gledali ls... i zbog nepravdi koje su se desavale dosta ljudi je iz inata jos vise glasalo... nije se moglo protiv sponzora i državnih organa...

al na ovakve ishode smo se vec navikli... zar ne?! balkan je ovo...


hi,cao, ja sam sa gmt time, zahvaljujuci total tv sat ja sam pratio operaciju trijumf, i u pocetku mi se svidela ideja, jest da je engleska kombinacija(copy) od big brother, x-factor i eurosong ali sam mislio da je izvodljiva. medjutim kako je glasanje na kraju pokazalo velike su bile razlike, nejednako glasanje, budgeti nekih opstina su se ispraznili, i ja to vise nikad necu gledati za-sigurno, kao sto rekoh ideja je bila kopirana i iz-kombinarana ali je bila primamljiva. anyway i pored toga sto je adnan bio dobar i lepo peva i mnogi drugi koji su bili u konkurenciji su isto tako lepo pevali ali nisu mogli imati ravnopravnu konkurenciju glasova kao adnan ( npr igor, danijel ) . well gledajuci engleski x-factor tamo je stvarno pobedio naljbolji glas i najbolja presentacija, interpretacija..a ovde je pobedio neobrazovan covek sa recimo dobrim urodjenim glasom, koji je izrekao najvise psovki i izrazio vise mrznje prema svom bliznjem (npr danijel ) na reality show od kad ja gledam tv, i koji je totalno neartikulisana osoba, (ftv interview posle ), koja nikada sa svojim attitude ne bi prosla nijedna vrata ovde na gmt time (na zapadu), ako shvatate. u finalnoj veceri najboje je bilo rap-iranje milana voditelja, on je spasio vecer. kako rekoh ja sam gmt time i ja ne razumem bas najbolje ali to sto se na kraju desilo je bilo degradirano. i program i glasanje i pevace. pa nije sve bas u parama majku mu !

#397 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 12 January 2009 - 12:18

pa nije sve bas u parama majku mu !


pa i nije sve u parama, ima nesto i u ljubavi...a poznato je koja vrsta muzikalnosti pleni na nasim i okolnim prostorima

#398 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 12 January 2009 - 13:20

Upravo tako - na ovim prostorima uvek su bili popularniji Hari Mata Hari ili Merlin od npr. Haustora ili EKV (koji imaju kultni status, ali je ipak to bila muzika za "manjinu")...

#399 lav.011

lav.011
  • Members
  • 26 posts

Posted 08 May 2009 - 17:48

Ju! Zaslepe me nesto...ufff...tako sjajno sija! Sta li je to!?
Pa to su zvezde OT!!!
Svuda su! Pljuste nove pesme, sve hit do hita! Masa se zapalila, ludilo!


Nisam mogao da odolim... :ph34r: