Jump to content


Photo
- - - - -

News from USA


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
6459 replies to this topic

#6421 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 03 May 2015 - 22:56

Ziveli! Tako valja.

 


One man killed in shooting in Orem Macey's parking lot

clanak: http://www.heraldext...d667c964ba.html

 

Detaljcic:

... Police say the man who was shot had outstanding felony warrants, which may have contributed to him fleeing the scene of the fight and his effort to evade police. ...

 

Kao i u ranijoj vesti koju sam okacio par postova iznad, bitanga.

Za onoga gore, zao mi je para (mojeg poreza koji sam posteno platio) koje smo potrosili da kriminalca sedam godina hranimo i lecimo i grejemo, samo zato da mu omogucimo da ubije (barem pokusa) jos nekoga kad izadje.

 

Ne treba to maziti.

 



#6422 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 03 May 2015 - 23:09

Potvrđuju, ne otkrivaju.

Kome tacno - ako nije imbecil - treba milionita potvrda da je Zemlja okrugla, da je 2+2=4 i slicno? Ima, doduse, i imbecila kojima se jednostavne cinjenice univerzuma ne dopadaju,koji bi vise voleli da je Zemlja ravna kao palacinka, zar ne? 



#6423 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 04 May 2015 - 02:34

Svojevremeno je , cini mi se Hill Bill, rekao kako su 2+2 = 4i  ( pri cemu je ono "i" jedna " crna jabuka" ) ?!



#6424 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 04 May 2015 - 02:40

Ziveli! Tako valja.

 

One man killed in shooting in Orem Macey's parking lot

clanak: http://www.heraldext...d667c964ba.html

 

Detaljcic:

 

Kao i u ranijoj vesti koju sam okacio par postova iznad, bitanga.

Za onoga gore, zao mi je para (mojeg poreza koji sam posteno platio) koje smo potrosili da kriminalca sedam godina hranimo i lecimo i grejemo, samo zato da mu omogucimo da ubije (barem pokusa) jos nekoga kad izadje.

 

Ne treba to maziti.

Znaci, zahtevaj od tvog congerman-a da se vise para odvaja za obrazovanje.  :wicked:



Svojevremeno je , cini mi se Hill Bill, rekao kako su 2+2 = 4i  ( pri cemu je ono "i" jedna " crna jabuka" ) ?!

Ma Hilibilly je bio cudotvorac!



#6425 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 04 May 2015 - 07:24

Udario junak na junaka. Kad ovi ljubitelji bajki za odrasle krenu jedni na druge, iz principa navijam za zemljotres:

 

http://www.cnn.com/2...ting/index.html

 

Two men opened fire outside a contest for Prophet Mohammed cartoons in a Dallas suburb before they were shot dead by police Sunday night, authorities said.

 

The keynote speaker at the Garland event was right-wing Dutch politician Geert Wilders, who was placed on an al Qaeda hit list. And it was organized by the American Freedom Defense Initiative -- considered an anti-Muslim group by the Southern Poverty Law center, which tracks hate groups.

 

Malo o organizatoru:

 

http://www.chron.com...xas-6234367.php

 

The event's leader, Pamela Geller, is an infamous New York blogger and full-time anti-Islam activist. She's banned from entering Britain for her role in hate groups, and on Wednesday she forced New York Mass Transit Authority to outright ban political speech on public transportation after she claimed free speech protections allowed her buy advertisements on public buses saying "killing Jews is worship" 

 

Kako ono bese, iza svake uspesne zene stoji uspesan muskarac?

 

According to the new York Time, she's a single mother in New York City who lives off a $4 million dollar divorce settlement and blogs about Muslim crime. With no college degree or qualifications in international affairs or history, she makes periodic appearances on Fox News  to explain the Islamist threat to America. She has also described her fears that Muslims want to take over the country and replace the constitution with religious law.


Edited by ObiW, 04 May 2015 - 07:25.


#6426 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 04 May 2015 - 08:30

Kome tacno - ako nije imbecil - treba milionita potvrda da je Zemlja okrugla, da je 2+2=4 i slicno? Ima, doduse, i imbecila kojima se jednostavne cinjenice univerzuma ne dopadaju,koji bi vise voleli da je Zemlja ravna kao palacinka, zar ne? 

Očigledno da tebi treba. Ne znam i neću nagađati iz kojih razloga.



#6427 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 04 May 2015 - 13:31

Očigledno da tebi treba. Ne znam i neću nagađati iz kojih razloga.

Kako je to tacno "ocigledno", ako bi mozda pojasnio ove insinuacije? Ja odlicno znam da je to realnost - i nemam nista protiv te realnosti. Cak mislim da je to najbolja moguca realnost, sto bi lepo rekao Lajbnic. A imbecili kojima realnost smeta, valja da se pogledaju u ogledalo i zatraze strucnu pomoc, ne valja biti u sukobu sa realnoscu. 



#6428 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 04 May 2015 - 14:44

Pa pojasniću ti vrlo rado:

imbecil

 

 

imbecili



#6429 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 04 May 2015 - 15:13

Udario junak na junaka. Kad ovi ljubitelji bajki za odrasle krenu jedni na druge, iz principa navijam za zemljotres:

 


Two men opened fire outside a contest for Prophet Mohammed cartoons in a Dallas suburb before they were shot dead by police Sunday night, authorities said.

 


Malo o organizatoru:


 

According to the new York Time, she's a single mother in New York City who lives off a $4 million dollar divorce settlement and blogs about Muslim crime.

 

znaci da je organizator zapravo organizatorka,

 

i sta nju tacno diskredituje i izjednacava sa napadacima (kazes: ''udario junak na junaka'')

koji su otvorili vatru u cilju obracuna sa neistomisljenicom, a mogli su samo da je nacrtaju i karikiraju kao i ona njih?

 

ovo `njih`, mislim na karikature muhameda sa kojim se neki vernici toliko poistovecuju i brane ga puskom i sopstvenim zivotom...

 

I sad kao bitna mnogo organizatorka karikiranja.



#6430 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 04 May 2015 - 15:54

znaci da je organizator zapravo organizatorka,

 

i sta nju tacno diskredituje i izjednacava sa napadacima (kazes: ''udario junak na junaka'')

koji su otvorili vatru u cilju obracuna sa neistomisljenicom, a mogli su samo da je nacrtaju i karikiraju kao i ona njih?

 

ovo `njih`, mislim na karikature muhameda sa kojim se neki vernici toliko poistovecuju i brane ga puskom i sopstvenim zivotom...

 

I sad kao bitna mnogo organizatorka karikiranja.

 

Napad na ovaj skup nikako nije isto sto i napad na Sarli Hebdo. Sarli je kritikovao sve religije, ovi su se okomili samo na islam. Zato nemam razumevanja za clanove tog skupa koji su "samo" hteli da crtaju karikature; oni su budale bas kao i ova dvojica sto su ubijeni. "Junaci" nisam stavio pod znake navode, a trebao sam zbog ljudi kao sto si ti koji su to rec "junak" shvatili bukvalno.

 

Naravno da je oganizatorka bitna. Nismo ti i ja mogli da smislimo i organizujemo ono, vec neko mnogo pokvareniji i pakosniji od nas dvoje, koji uz to ima i mnogo (nezaradjenih) para pa samim tim i mnogo slobodnog vremena da svoje zamisli sprovede u delo. 



#6431 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 04 May 2015 - 16:04

...

 

...  

 

 

Jel' prema Ustavu USofA zagarantovano nekome pravo da bude 'budala'?

;)

 

Jeste?

 

Pa o cemu se onda prica!?

 

...


Edited by Kinik, 04 May 2015 - 16:05.


#6432 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 04 May 2015 - 16:05

Napad na ovaj skup nikako nije isto sto i napad na Sarli Hebdo. Sarli je kritikovao sve religije, ovi su se okomili samo na islam. Zato nemam razumevanja za clanove tog skupa koji su "samo" hteli da crtaju karikature; oni su budale bas kao i ova dvojica sto su ubijeni. "Junaci" nisam stavio pod znake navode, a trebao sam zbog ljudi kao sto si ti koji su to rec "junak" shvatili bukvalno.

 

Naravno da je oganizatorka bitna. Nismo ti i ja mogli da smislimo i organizujemo ono, vec neko mnogo pokvareniji i pakosniji od nas dvoje, koji uz to ima i mnogo (nezaradjenih) para pa samim tim i mnogo slobodnog vremena da svoje zamisli sprovede u delo. 

 

taj skup je recimo provokacija a najvise ono sto jeste, to je da je inspirasan upravo ch.h.

 

i koliko osoba mora da bude glupa da na takav skup krene puskom, kao da niko ne ocekuje da uradi upravo to? a zbog cega ocekuje? pa kao sto je poznato upravo zbog ch.h.

 

i nikakve veze nema da li si stavio junake pod navodnike, jer stavila sam ih ja...a ti si vec u odgovoru objasnio da je ok karikirati sve religije a nikako samo islam...i da je samo u tome razlika izmedju masakra u parizu i ovog napada...

 

organizatorka ma kakva da je junakinja i antijunakinja,

ona moze da crta muhameda, blebece o islamu i okuplja, dere muzeve pri razvodu, radi sa tim parama sta hoce

 

da li neko ima prava da zbog toga dodje naoruzan i ubije je ?

 

 

 

 

edit/s


Edited by Mama_mia, 04 May 2015 - 16:06.


#6433 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 04 May 2015 - 16:18


i nikakve veze nema da li si stavio junake pod navodnike, jer stavila sam ih ja...a ti si vec u odgovoru objasnio da je ok karikirati sve religije a nikako samo islam...i da je samo u tome razlika izmedju masakra u parizu i ovog napada...


"samo"?

Da li bi ti skocila u bazen u kome pliva "samo" jedno govno?

Ja ne bih.
 

organizatorka ma kakva da je junakinja i antijunakinja,
ona moze da crta muhameda, blebece o islamu i okuplja, dere muzeve pri razvodu, radi sa tim parama sta hoce


Nije zavrsila skolu, nema kvalifikacije da kritikuje religiju, pare je dobila na poklon, zaista sta nju kvalifikuje kao bilo sta osim "besne domacice"?



#6434 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 04 May 2015 - 16:19

...

 

 

 

Jel' prema Ustavu USofA zagarantovano nekome pravo da bude 'budala'?

;)

 

Jeste?

 

Pa o cemu se onda prica!?

 

...

 

O tome da je udarila budala na budalu, a da ja u toj utakmici nemam tim za koji bih navijao. Nek se istrebe do poslednjeg.



#6435 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 04 May 2015 - 16:27


"samo"?

Da li bi ti skocila u bazen u kome pliva "samo" jedno govno?

Ja ne bih.
 


Nije zavrsila skolu, nema kvalifikacije da kritikuje religiju, pare je dobila na poklon, zaista sta nju kvalifikuje kao bilo sta osim "besne domacice"?

 

:ajme:

ccc znaci moglo je i kamenovanje a ne samo puske

 

...a ta rec `samo` iz prethodnog citata -

 

bas nikakve veze nema sa ovim sto si ti u svom postu nicim izazvan, osim koprofagijom, obrazlozio

 

 

 

 

edit/p


Edited by Mama_mia, 04 May 2015 - 17:34.