Jump to content


Photo
- - - - -

Zasto astrologija tako cesto funkcionise?


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#136 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 05 July 2016 - 18:01

Dal' da popijem neko pivo veceras? Riba sam po horoskopu. Hvala. :)

C, kaze da mora biti neki viski. Najbolje single malt.
  • 0

#137 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 05 July 2016 - 19:44

C, kaze da mora biti neki viski. Najbolje single malt.

 

Ne mogu viski, tek je utorak. Nije mi se poklopio mjesec u jarcu. To se ponekad desi petkom ili subotom. ;)

 

Danas par piva, da skine mrenu s'ociju. :D


  • 1

#138 JovanDamaskin

JovanDamaskin
  • Banned
  • 214 posts

Posted 06 July 2016 - 13:05

Nije mi se poklopio mjesec u jarcu.

 

Mesec je inace svoju snagu pokazao na Bregzitu, sledeci cilj predsednicki izbori u Austriji - samo sto desnicar gubi i to sa 5% razlike. ;) 


  • 0

#139 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 06 July 2016 - 17:20

Mesec je inace svoju snagu pokazao na Bregzitu, sledeci cilj predsednicki izbori u Austriji - samo sto desnicar gubi i to sa 5% razlike. ;)

 

 

Uopste ne sumnjam.


  • 1

#140 JovanDamaskin

JovanDamaskin
  • Banned
  • 214 posts

Posted 07 July 2016 - 13:49

Uopste ne sumnjam.

 

Treba samo proveriti da li su i Austrijanci tolike pijandure kao Englezi pa da ovaj faktor mora da odigra kljucnu ulogu. :lol+:


  • 0

#141 JovanDamaskin

JovanDamaskin
  • Banned
  • 214 posts

Posted 11 July 2016 - 12:28

Uticaj magnetnog polja na svest i ponasanje. http://kpv.rs/?p=360

 

Primera radi dr. Mihael Persinger koji je 1980 radio za NASA , mogao je na ispitanicima da izazove izmene svesti time što im je glave izložio magnetnom polju. Persingerova saznanja vodila su u novu oblast neurotehnologije. Činjenica je da kroz anomalije Zemljinog magnetnog polja naše poimanje biva izmenjeno, slično kao kod spolja unete psihoaktivne supstance. To može imati za posledicu i pozitivne impulse. Opšte je poznato da ova  neuro-hemijska delovanja vode do velike inspiracije. Kao preduslov za jedan tako kreativni impuls je od značaja da se čovek naštimuje za dolazeći efekt, “Setting“ mora biti odgovarajući.

...

Rik Štrasman izveo je kliničko ispitivanje u kome je svojim probantima davao DMT. Koristio je ateiste i vernike kao ispitanike. Rezultati su bili jednostavno senzacionalni, nakon unošenja DMT ateisti su se razvili u spiritualne ljude. Jednako fantastično je i to da su svi ispitanici izveštavali i istovetnim iskustvima. Kod drugih psihoaktivnih materija su iskustva svake osobe drugačija. Ovde je svako opazio istu stvarnost.
Rik Štrasman je ispitanicima spolja dozirao DMT. Nakon rezultata istraživanja Mihaela Persingera znamo da određena magnetna polja podstiču nastanak endogenih, telesnih DMT.

Na taj način posredstvom aktiviteta Zemljinog magnetnog polja a izazvanog Sunčevim erupcijama može biti podstaknuta spiritualna promena svesti.


  • 0

#142 JovanDamaskin

JovanDamaskin
  • Banned
  • 214 posts

Posted 18 July 2016 - 11:37

Jos jedan spektakl koji vredi zabeleziti, 15.7.  tacno u o1:20  skorpijasti mesec nasao se u nultoj konjukcijiji sa marsom (24:32).

 

Puc nije mogao da uspe u noci ovakvog meseca, zastitnicki nastrojenog prema vrednostima radikalnog islamizma i osmanizma, ali i prema Erdoganu licno, pa je za pokusaj sekularizacije drzave trebalo izabrati neki drugi termin...


  • 0

#143 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 18 July 2016 - 15:30

Jos jedan spektakl koji vredi zabeleziti, 15.7.  tacno u o1:20  skorpijasti mesec nasao se u nultoj konjukcijiji sa marsom (24:32).

 

Puc nije mogao da uspe u noci ovakvog meseca, zastitnicki nastrojenog prema vrednostima radikalnog islamizma i osmanizma, ali i prema Erdoganu licno, pa je za pokusaj sekularizacije drzave trebalo izabrati neki drugi termin...

 

Pa gdje si bio da im dojavis na vrijeme?

 

Vidi sad sta si svojim necinjenjem napravio!  -_-


  • 0

#144 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 18 July 2016 - 16:16

Mene zanima seks, ako moze neshto iz prve ruke, hoce li kakva prvoklasna Venera da se upeca ovog leta na moj shtap .... inache ja sam isto riba kao i prijatelj HB. Znachi, ono .... ne interesuje me zdravlje, novac, porodica .... samo jel mi Jupiter ulazi u Veneru i ti radovi?

 

Da pojasnim, dakle .... radi se o kvalitetu, kvantitet nije nikad bio problem, to me isto ne interesuje. Neshto iz najsjajnijeg sazvezdja, kako stvari stoje?


  • 0

#145 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 18 July 2016 - 16:45

Jos jedan spektakl koji vredi zabeleziti, 15.7.  tacno u o1:20  skorpijasti mesec nasao se u nultoj konjukcijiji sa marsom (24:32).

 

Puc nije mogao da uspe u noci ovakvog meseca, zastitnicki nastrojenog prema vrednostima radikalnog islamizma i osmanizma, ali i prema Erdoganu licno, pa je za pokusaj sekularizacije drzave trebalo izabrati neki drugi termin...

Ti si direktno odgovoran za ove glave sto ce da lete u Turskoj... ako uvedu smrtnu kaznu, apelujem da se samobanujes sa foruma, a mozes da razmotris i radikalnije mere samo-kaznjavanja.


  • 4

#146 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 19 July 2016 - 13:26

Pivo ili 'ladno belo za veceras? Sta kazu zvijezde?

 

Gori nebo, gori zemlja, 33°C. 


  • 2

#147 The_Wizard_of_Oz

The_Wizard_of_Oz
  • Members
  • 40 posts

Posted 02 August 2016 - 14:09

Iskusenja mladog meseca u Lavu
:wub:

http://www.lovesensa...cemo-zaboraviti
  • 0

#148 JovanDamaskin

JovanDamaskin
  • Banned
  • 214 posts

Posted 23 September 2016 - 17:02

Merkur izasao iz retrogradne faze https://www.astrolog...ury-retrograde/


Edited by JovanDamaskin, 23 September 2016 - 17:43.

  • 0

#149 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 23 September 2016 - 21:21

Merkur izasao iz retrogradne faze

 

Mater mu, mislio sam da nikad nece. Cekam, cekam, cekam da Merkur izadje iz te faze i slomih se jebote. 

 

Rasturaju me zvijezde i mjeseci, dajte se vise uskladite.

 

Pobogu zaboga.


  • 0

#150 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 24 September 2016 - 09:22

Merkur izasao iz retrogradne faze https://www.astrolog...ury-retrograde/

Ali nikako tebi da uspe...


  • 2