Jump to content

Photo
- - - - -

Tomislav Nikolic

• Please log in to reply
1822 replies to this topic

#1801 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 17 June 2016 - 13:39

Blago Tomi. :lol+:

Baška rabota št će kači ordenje Kinezima, Mene živo zanima 'oće li opet o Tarabićima, kremanskom proročanstvu...

Edited by Pristevac, 17 June 2016 - 16:01.

• 0

#1802 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 17 June 2016 - 15:18

Blago Tomi. :lol+:

Baška rabota št oće kači ordenje Kinezima, Mnene živo zanima 'oće li opet o Tarabićima, kremanskom proročanstvu...

Samo se ti zajebavaj, tarabicima se to nije javilo, ali je deda miloje sve predvideo:

Članovi sekte Faulun Gong najveća su pretnja za izazivanje incidenata tokom trodnevne posete predsednika Kine Si Đinpinga i članova njegove delegacije Srbiji.

Toma to zna.
  • 0

#1803 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 16 February 2017 - 11:09

Mislim da je Toma zaslužio da mu se "oživi" topik... dirljivo je čitati kako njegova i zlobina politička deca već kreću da ga "bockaju"...

Sektaši ne treba da se sekiraju... jer Toma je stao na stranu Jankovića i Jeremića, ali Srbija je i dalje uz Vučića... ne treba sumnjati ni najmanje ako to kaže jedan Julin...

http://www.informer....a-ostaje-Srbija

• 0

#1804 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 16 February 2017 - 13:59

Grobar vaskrsao :krsta:  :lol+:

• 1

#1805 kirovec

kirovec
  • Members
  • 1,135 posts

Posted 16 February 2017 - 14:31

Grobar vaskrsao :krsta:  :lol+:

Ako uspe da sjebe Vucka mislim da je red da mu menjamo nadimak u KingSlayer :D 

• 0

#1806 Pjetro

Pjetro
  • Members
  • 506 posts

Posted 16 February 2017 - 14:50

http://rs.n1info.com...lade-i-SNS.html

Nikolic ocekuje mesto lidera SNS i predsednika Vlade Srbije u zamenu za podršku na izborima.

• 0

#1807 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 16 February 2017 - 18:59

Svakakvih se danas gluposti I provala moglo procitati I videti na temu 'vaskrslog' ali jedna slika izaziva poseban osmeh :lol+:

C4zfSGOXAAAHeBC.jpg

• 1

#1808 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 16 February 2017 - 19:13

Informer,

you no say "daddy, me Snow, me I'll go blame"
A licky boom-boom down
Tective-men say "daddy me Snow me stab someone down the lane"

• 1

#1809 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 16 February 2017 - 19:37

...

...

• 0

#1810 chilli

chilli
  • Members
  • 946 posts

Posted 17 February 2017 - 22:47

"Dodao je da o svemu može da se dogovori ali to da ga neko ponizi do mere da pomisli da više ništa nikome ne predstavlja u Srbiji, to nikome neću da dozvolim."

Cela splačina u spojleru...

Spoiler

Dakle, ipak je ambicija zaobišla intelekt. Lepo se namestio na zicer Vučiću, što se tiče SNS.

Što se tiče "kandidature", biće to borba ruskih špijuna protiv Vučića (valjda je jasno da istinski građanski kandidat ne postoji). Indikativno će biti Šešeljevo ponašanje, ako izostane očekivana pljuvačina po Nikoliću, to će biti najbolji dokaz da "Rusi dolaze" (priča se, priča).

Pitate se (bespravno), a kako to da je jedan Vučić branilac evropske perspektive, zarem on da nam bude Gledston?

Pa, kakvi smo mi Englezi, takav je on Gledston.

Ja ću glasat' za Vučka, čak mi ni melodramatika i patetika ne smetaju kao ranije.

• 0

#1811 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 17 February 2017 - 23:02

Što se tiče "kandidature", biće to borba ruskih špijuna protiv Vučića (valjda je jasno da istinski građanski kandidat ne postoji). Indikativno će biti Šešeljevo ponašanje, ako izostane očekivana pljuvačina po Nikoliću, to će biti najbolji dokaz da "Rusi dolaze" (priča se, priča).

http://www.alo.rs/se...-obogatio/96009

http://rs.n1info.com...ra-stranku.html

http://www.b92.net/i...&nav_id=1231166

Sukob Nikolića i Vučića je čist sukob unutar SNS-a, koji je ključao zadnjih par godina, i završio kako je završio. Nema to nikakve veze sa Rusijom.

Ovo za Šešelja si me nasmejao. Pa Nikolič je Šešeljeva fiksacija, tu ne može niko ništa da promeni, pa ni Putin. Mnogo je tu zle krvi-

Edited by DonJuan, 17 February 2017 - 23:05.

• 0

#1812 chilli

chilli
  • Members
  • 946 posts

Posted 17 February 2017 - 23:05

Fake news!

Biće to onda borba za naklonost tsara, možda i žešća nego izbori.

• 0

#1813 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 17 February 2017 - 23:09

Fake news!

Biće to onda borba za naklonost tsara, možda i žešća nego izbori.

Misliš na Putina?

Putinu je sve jedno, ko god da pobedi, on će svoju poziciju zadržati.

• 0

#1814 chilli

chilli
  • Members
  • 946 posts

Posted 17 February 2017 - 23:13

Hajd' da se uozbiljim.

Sukob Nikolića i Vučića ne može biti "unutarstranački", iz razloga što je očigledno ko je jači. Znati da si slabiji, pa ići u sukob, moraš imati jaka leđa, b'ate. Ko će stati iza Nikolića finansijski, logistički...?

Naravno da je Putinu svejedno, zato se mnogi poturaju da budu "second".

Ako misliš da je uplitanje Rusije fake news, reci odma'.

• 0

#1815 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 17 February 2017 - 23:15

"Dodao je da o svemu može da se dogovori ali to da ga neko ponizi do mere da pomisli da više ništa nikome ne predstavlja u Srbiji, to nikome neću da dozvolim."

Cela splačina u spojleru...

Spoiler

Dakle, ipak je ambicija zaobišla intelekt. Lepo se namestio na zicer Vučiću, što se tiče SNS.

Pitate se (bespravno), a kako to da je jedan Vučić branilac evropske perspektive, zarem on da nam bude Gledston?

Pa, kakvi smo mi Englezi, takav je on Gledston.

Ja ću glasat' za Vučka, čak mi ni melodramatika i patetika ne smetaju kao ranije.

Ne bih nishta dodao, osim da ovo defeciranje, uriniranje i ejakuliranje, bukakke u lice naroda srBskog /dis/kvalifikuju Srbiju za AU ..... africhku uniju ...... vozdovi srBski ovim pokazuju shta misle o svom narodu .... da je jedna stoka kojoj mogu raditi i prichati bukvalno shta im se prisere, josh malo ochekujem i priche o marsovcima, gushterima i ostalim Soroshevim kucnim ljubimcima. Sve maske su pale .... a opozicija ne postoji ni u tragovima. Svi rade za istog gazdu.

Vrshljanje Rusa je dostiglo vrhunac, izgleda da se gamad toliko nakotila da imaju i neke struje medju sobom. Nazalost, nema snage da se izadje pred staljinistichku ambasadu i da im se na.... milosne majke.

SrBstvo dozivljava metastazirajucu agoniju ...... farma drzava. Narod u komi.

• 0