Jump to content

Photo
- - - - -

Tomislav Nikolic

• Please log in to reply
1822 replies to this topic

#1771 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 13 January 2016 - 21:26

Zahvaljujem na brizi. Teško mogu zamisliti Balkan bez stoke i nacionalizma... Mirno spavaj ;)
  • 0

#1772 AgroUrban

AgroUrban
  • Members
  • 4,027 posts

Posted 13 January 2016 - 21:52

I meni ce nedostajati Salt sa onim njegovim narodnim posalicama kako u Hrvatskoj nema ustastva...

• 2

#1773 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 14 January 2016 - 15:35

I meni ce nedostajati Salt sa onim njegovim narodnim posalicama kako u Hrvatskoj nema ustastva...

?

Pazi, ja nigdje nisam tvrdio da u Hrvatskoj nema ustastva

...

edit: dodan citat

Edited by Vjekoslav, 14 January 2016 - 16:33.

• 0

#1774 AgroUrban

AgroUrban
  • Members
  • 4,027 posts

Posted 17 January 2016 - 14:27

?

...

edit: dodan citat

Ajde i ja cu ako me posluzi search pronaci postove gde su njegovi stavovi malo drugaciji...

• 0

#1775 mudrac na klonji

mudrac na klonji
  • Banned
  • 810 posts

Posted 26 January 2016 - 12:44

http://rs.n1info.com...Kragujevcu.html

"Deca treba da se rađaju ovde, sa srpskim genetskim materijalom, sa srpskim kodom", poručio je Nikolić.

hqdefault.jpg

Alal ti ćufte, sinko.

• 0

#1776 Bosniak

Bosniak
  • Members
  • 1,786 posts

Posted 26 January 2016 - 16:24

Strasno jbt.

• 0

#1777 Nimrod

Nimrod
  • Members
  • 2,514 posts

Posted 26 January 2016 - 16:51

http://rs.n1info.com...Kragujevcu.html

"Deca treba da se rađaju ovde, sa srpskim genetskim materijalom, sa srpskim kodom", poručio je Nikolić.

hqdefault.jpg

Alal ti ćufte, sinko.

Nema, to se iskolovalo na idejama "nacionalnog bica i nacionalne supstance" i sazrelo 90ih kad je bilo moguce ideje sprovoditi u delo. Tesko sad ocekivati da ce promeniti pod stare dane svetonazor, ali barem bi neko u kabinetu mogao malo to da zamaskira - mislim ne mora svakom prilikom "sto na um to na drum". 

• 0

#1778 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 26 January 2016 - 17:22

Na ove parlamentarne ne znam da li cu izaci posto mi je mrsko da zaokruzujem manje zlo po ko zna koji put. Ali na predsednicke cu tako slatko da izadjem i da zaokruzim bilo kakvo zlo samo da ovaj ne znam ni kako da ga nazovem, ne bude vise predsednik.

• 4

#1779 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 26 January 2016 - 18:15

...

Jos od pocetaka romantizacije nacionalne istorije u sVrBova, a poslebno od 1875. kada je bilo odluceno da se 'istorija i knjizevnost imaju prepisati u nacionalnom / oslobodilackom kljucu' - politicki procesi su isli prema ovome sto vidimo sada, pa nema neke velike vajde kaciti slike onog austrijskog soboslikara, kad smo takvih imali na ovim prostorima i previse. Cak i tzv. 'svetaca'.

Balkan nije bio van istorijskih tokova, ovde je bilo puno raznoraznih sakaluda i pre Firera i Ducea, tako da bi se moglo reci da su nekako isli paralelno, 'sirokim frontom'. Da nije pandrknuo na vreme, i Pasic je mogao da bude srBski Duce. A i Makbet & Lady Makbet su uneli u to svoj nemali doprinos.

Zato je pomalo cudna povika na 'objekat', a ne na sustinu citavog problema.

Recimo - smatra se da se sasvim OK patriJotski arlaukati nekim bolidima - pisacima u bazen, pa i 'nagraditi ih', dok se dize unjkava & isprazna hipokrizija nad izjavom cica Tome, koji je, doduse, - samo doveo o krajnje, logicne, granice to urlanje oko bazena / ispod terase. I sad za sve kriv cica Toma? 
Sumnjam.

Kako ono bese: trazili ste - gledajte!
Kako je u finalnoj sceni kad se ispunilo prorocanstvo i Birnamska suma krenula prema zamku uzviknuo Makbet: 'vojnici, ne verujte svojim ocima!'   

Ovde to mnogi ne zele da shvate / prihvate.

...

• 2

#1780 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 30 January 2016 - 08:45

Ode Toma u doktore nauka :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

http://www.blic.rs/v...s-nauci/zkf13gx

• 0

#1781 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 January 2016 - 13:37

Nikolićevi radovi, pisani narodskim jezikom, imaju četiri, odnosno sedam strana, i ukupno dve fusnote. Predsednik je u istraživanju koristio isključivo izvore na našem jeziku.

:hail:

• 0

#1782 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 30 January 2016 - 14:06

:ajme: ..... uh yebote ..... svaki gradjanin Srbije treba da podnese tuzbu na osnovu:

KRIVICNI ZAKON REPUBLIKE SRBIJE

Glava dvanaesta KRIVICNA DELA PROTIV DOSTOJANSTVA LICNOSTI I MORALA

Silovanje 

Protivprirodni blud zloupotrebom položaja Clan 107.

(1) Ko zloupotrebom svog položaja navede na protivprirodni blud lice koje se prema njemu nalazi u odnosu kakve podredenosti ili zavisnosti, kaznice se zatvorom od šest meseci do pet godina.

Bludne radnje Clan 108.

Protivprirodni blud Clan 110.

kolektivno jebanje u mozak

• 1

#1783 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 30 January 2016 - 14:24

:hail:

Sazeto, brale… bullet points only...

• 0

#1784 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 January 2016 - 14:25

Sazeto, brale… bullet points only...

Naravno, samo u sridu, kakvo palamudjenje, Toma sve to objasni cas!

• 0

#1785 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 02 February 2016 - 11:58

Nema, to se iskolovalo na idejama "nacionalnog bica i nacionalne supstance" i sazrelo 90ih kad je bilo moguce ideje sprovoditi u delo. Tesko sad ocekivati da ce promeniti pod stare dane svetonazor, ali barem bi neko u kabinetu mogao malo to da zamaskira - mislim ne mora svakom prilikom "sto na um to na drum". 

Svi ste se uhvatili fasizma i nacionalizma, pa niko predsedniku da objasni da se od stem cells ne prave mala deca ....

• 0