Jump to content

Photo
* * * * * 2 votes

Ex-YU filmske lokacije

• Please log in to reply
2643 replies to this topic

#2641 zookkita

zookkita
  • Members
  • 655 posts

Posted 23 March 2018 - 23:18

Gde se sada nalazi autobus iz filma Ko to tamo peva? Steta sto je propao.

Autobus je za sada vlasnistvo Jadran Filma iz Zagreba, planira se restauracija kad ce biti sredjen nemam podataka//

I ja dugo trazim ovu vilu iz filma Dr. Vidi se na pocetku topciderska zvezda pa posle neka od ulica koja je pokrivena svetiljkama 99% verovatnoca senjak - dedinje?

• 0

#2642 Lord of the Flies

Lord of the Flies
  • Members
  • 107 posts

Posted 07 April 2018 - 23:16

Veći deo teme sam pregledao, nisam primetio da li je bilo reči o lokacijama snimanja filma Ringeraja?

• 0

#2643 zookkita

zookkita
  • Members
  • 655 posts

Posted 10 April 2018 - 22:22

Veći deo teme sam pregledao, nisam primetio da li je bilo reči o lokacijama snimanja filma Ringeraja?

Nije bilo za sada lokacija iz tog filma nismo ni probali.. Ja kacim nesto sto sam nasao na netu..Lokacija iz filma Sluga iz 1973, Gorana Paskaljevica..

Велимир Бата Живојиновић , Павле Вујисић.... давне 1973.године на реци Пчињи, место Шајинце. Снимање филма Слуга. Бата на дрвеном мосту, и у чувеној и дан данас сачуваној кући у Шајинцу. Павле Вујисић испред цркве посвећена Св. Јовану Богослову. Филма је снимљен на разне локације у околини Шајинца, реке Пчиње.

Attached Files

• 0

#2644 zookkita

zookkita
  • Members
  • 655 posts

Posted 05 June 2018 - 20:29

Alo prijatelji gde ste??? idemo dalje .... film "Decko koji obecava"...scena kad Bercek spava sa tastom i kaze cuvenu recenicu "Znas sta si ti, ti si  jedna obicna klimaktericna kurva" je snimana kod Veljka Despotovica tj u njegovom stanu i krevetu..Mislim da je ziveo u Budimskoj 10.

Attached Files

Edited by zookkita, 05 June 2018 - 20:30.

• 0