Jump to content


Photo

kako ste izabrali da budete to sto jeste?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
43 replies to this topic

#31 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 01 October 2008 - 00:20

tek nedavno sam to postala. kasno mi doslo iz gu*ice u glavu.

#32 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 01 October 2008 - 01:05

Ja nisam nista izabrao. Niko me nista nije pitao. Doduse ko nesto sam ja i nabacivao, neubjedljivo doduse.

#33 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 01 October 2008 - 01:07

Nesto za tebe :
Posted Image

Necu, iako nisam stomatolog shvatam znacaj oralne higijene :ph34r:


Da ne ostane nezapazeno. Stvarno lijepa i mila djevojchica.

#34 instruktor

instruktor
  • Members
  • 3,108 posts

Posted 01 October 2008 - 01:08

oteralo me

#35 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 01 October 2008 - 20:47

Da me nije izabralo ovo sto me je izabralo, ja bih izabrala vrecu za spavanje, ranac i put pod noge. to mi je nesto najlepse na svetu. :ph34r:

#36 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 01 October 2008 - 21:42

Da me nije izabralo ovo sto me je izabralo, ja bih izabrala vrecu za spavanje, ranac i put pod noge. to mi je nesto najlepse na svetu. :)


sto dalje od tetaka, a? :ph34r:

#37 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 01 October 2008 - 22:31

sto dalje od tetaka, a? :ph34r:


naravno... :)

od svih... stalno u pokretu...miris benzina..miris zemlje.. savrsenstvo.. stalno novi ljudi, novi predeli.. :D
eh, lepote.. :D

#38 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 02 October 2008 - 02:39

Da me nije izabralo ovo sto me je izabralo, ja bih izabrala vrecu za spavanje, ranac i put pod noge. to mi je nesto najlepse na svetu. :D


Da si izabrala vrecu za spavanje, kao sto sam ja nekih davnih godina (i ranac) prelazila bi dnevno 40-50 km i popizdila. Jer ti treba 3-4 puta po 40-50 km da dodjes "donekle". :ph34r: Autostop fali, autobusa se drzi. :)

#39 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 02 October 2008 - 02:58

mislim da je krajnje vreme da krenem u akciju; dok se jos uvek vodim ko zaposlena americka bankarska hippicka, tj dok jos uvek ima sta da se opljacka

nemoj. proćeš ko onaj nesretnik iz Kragujevca...

#40 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 02 October 2008 - 03:34

taj sigurno nije imao mudar plan ko sto ja imam; ja, kao glavni vodza, imam u vidu da nosim masku duska dugouska, dok che nasa banda da nosi maske ostatka looney tunes.. bichemo opremljeni specijalnim pedardama i jos specijalnijim vatrometom, tako da dok svi budu zabezeknuto gledali u taj spektakl, mi chemo da maznemo svu lovu i kidnemo :ph34r:

#41 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 02 October 2008 - 05:50

Htio biti sahista... Dosta dobro islo - samo sam negde sa 13 vidio jednog od najboljih nasih velemajstora - covjeka koji je imao dobar skor sa Taljem svojevremeno da trazi bilo kakav posao jer se od saha ne zivi - narocito kad zelis porodicu a ne voz/hotel/turnir.

Matematiku sam uvijek smatrao dobrim nacinom da drzim mozak u formi dok ne smislim na sto da ga upotrebim.

Trenutno programiram/vodim projekte. ovo drugo je najgori posao na svijetu. od ponedelkja do petka pokusavas da natjeras ljude da urade nesto - od petka do ponedeljka programiras sam ono sto oni nisu/ili jos gore popravljas ono sto su.

Necu jos dugo.
Imam jednu sjajnu ali sumnjivo profitabilnu ideju za posao. Sjajnu zato sto je to nesto sto bih bas bas bas volio da radim. Vidjecu ima li sanse da od toga imam normalan zivot - vise od toga ne trazim.
Ako to ne uspije - otvaram mali restoran u kome cu ja biti glavni kuvar.

A kad stvarno omatorim i ne budem mogao da radim nista sem da serem drugima po glavi - vracam se u politiku.

#42 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 02 October 2008 - 08:34

Da si izabrala vrecu za spavanje, kao sto sam ja nekih davnih godina (i ranac) prelazila bi dnevno 40-50 km i popizdila. Jer ti treba 3-4 puta po 40-50 km da dodjes "donekle". :ph34r: Autostop fali, autobusa se drzi. :)



ma jok. fazon je u putu, ne i odredistu. sto bi ti negde uopste i stizao... sam proces putovanja je nesto najlepse..ta neizvesnost....odredista i nusu nesto vazna..tek onako... radi reda.
lepota :D

#43 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 02 October 2008 - 18:44

Htio biti sahista... Dosta dobro islo - samo sam negde sa 13 vidio jednog od najboljih nasih velemajstora - covjeka koji je imao dobar skor sa Taljem svojevremeno da trazi bilo kakav posao jer se od saha ne zivi - narocito kad zelis porodicu a ne voz/hotel/turnir.

Matematiku sam uvijek smatrao dobrim nacinom da drzim mozak u formi dok ne smislim na sto da ga upotrebim.

Trenutno programiram/vodim projekte. ovo drugo je najgori posao na svijetu. od ponedelkja do petka pokusavas da natjeras ljude da urade nesto - od petka do ponedeljka programiras sam ono sto oni nisu/ili jos gore popravljas ono sto su.

Necu jos dugo.
Imam jednu sjajnu ali sumnjivo profitabilnu ideju za posao. Sjajnu zato sto je to nesto sto bih bas bas bas volio da radim. Vidjecu ima li sanse da od toga imam normalan zivot - vise od toga ne trazim.
Ako to ne uspije - otvaram mali restoran u kome cu ja biti glavni kuvar.

A kad stvarno omatorim i ne budem mogao da radim nista sem da serem drugima po glavi - vracam se u politiku.

Kad budes krenuo sa tim dobrim poslom ... tu sam... ako je ispod tezge ....................................................opet sam tu :ph34r:

#44 Xrim

Xrim
  • Members
  • 35 posts

Posted 16 January 2009 - 20:29

Nisam izabrala, izabralo me je :ph34r: