Jump to content


Photo
- - - - -

Benzini i upaljači


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
94 replies to this topic

#16 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 20 August 2008 - 12:27

Znam jednog koji se pali na ove budalastine, cak molio publiku da mu priusti to zadovoljstvo :)


Auuu... odoh po semenke :ph34r:



A ja bih bas voleo da cujem tacno sta fali Scorpionsima, i koju muziku ti slusas? Ako znas jedino Wind of change, koja je najgora komercijala i propaganda, mada je opet ok pesma, onda ne znam sta da ti kazem.

#17 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 20 August 2008 - 12:33

A ja bih bas voleo da cujem tacno sta fali Scorpionsima, i koju muziku ti slusas? Ako znas jedino Wind of change, koja je najgora komercijala i propaganda, mada je opet ok pesma, onda ne znam sta da ti kazem.


Ma on samo glanca cipele kako bi jednoga dana postao moderator i banovao nas (koji ne slusamo muziku po njegovom ukusu) :ph34r:

#18 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 20 August 2008 - 12:36

Now playing and enjoying :ph34r:

Attached File  back_in_black.jpg   115.87KB   60 downloads

#19 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 20 August 2008 - 12:41

A ja bih bas voleo da cujem tacno sta fali Scorpionsima, i koju muziku ti slusas? Ako znas jedino Wind of change, koja je najgora komercijala i propaganda, mada je opet ok pesma, onda ne znam sta da ti kazem.

:ph34r:

Pazi kad posle ovoga necu ni odgovora da te udostojim :D

Ma on samo glanca cipele kako bi jednoga dana postao moderator i banovao nas (koji ne slusamo muziku po njegovom ukusu) :D

"On" vec bio moderator na MuziKi dok ti jos nisi ni znao da nadjes Forum B92 na netu. :D

Elem, onda dosh'o ovaj Bed i sve vas razmazio. :)

#20 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 20 August 2008 - 12:42

Ma on samo glanca cipele kako bi jednoga dana postao moderator i banovao nas (koji ne slusamo muziku po njegovom ukusu) :ph34r:

Grešiš, on je već odavno skinut (nasilno) s te funkcije jerbo nas je sve terao, osim rabljenja nosilaca muzičkih sadržaja, da i kosu puštamo i raspuštamo kanda bitlesi, ne bi li se uskladili sa njegovom idealnom slikom korisnika pedeefa.

#21 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 20 August 2008 - 12:44

Grešiš, on je već odavno skinut (nasilno) s te funkcije jerbo nas je sve terao, osim rabljenja nosilaca muzičkih sadržaja, da i kosu puštamo i raspuštamo kanda bitlesi, ne bi li se uskladili sa njegovom idealnom slikom korisnika pedeefa.

Znaci to si mi Ti smestila ? Ja mislio da su t4h i Ljuban...

#22 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 20 August 2008 - 12:50

Grešiš, on je već odavno skinut (nasilno) s te funkcije jerbo nas je sve terao, osim rabljenja nosilaca muzičkih sadržaja, da i kosu puštamo i raspuštamo kanda bitlesi, ne bi li se uskladili sa njegovom idealnom slikom korisnika pedeefa.


Znaci glanca cipele kako bi ga vratili :ph34r:

#23 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 20 August 2008 - 12:51

Ok pesma, korektna, nista specijalno. Znas, kad se rock slusa ne slusa se tekst, nego muzika. Odnosno, slusa se, ali je mnogo vaznija muzika. A ako tako posmatramo klasicna soft baladica, sa dobrom solazom, ima boljih, ima gorih. A ako se vezujes za tekst, onda nisi roker :ph34r:

@Tony, tooo, udri :)

od mene malo ovoga :D

Axxis-Eye of the darkness

#24 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 20 August 2008 - 12:53

"On" vec bio moderator na MuziKi dok ti jos nisi ni znao da nadjes Forum B92 na netu. :ph34r:

So?

#25 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 20 August 2008 - 12:55

Znas, kad se rock slusa ne slusa se tekst, nego muzika. Odnosno, slusa se, ali je mnogo vaznija muzika. A ako tako posmatramo klasicna soft baladica, sa dobrom solazom, ima boljih, ima gorih. A ako se vezujes za tekst, onda nisi roker :)

:ph34r:

#26 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 20 August 2008 - 12:58

Znaci to si mi Ti smestila ? Ja mislio da su t4h i Ljuban...

Leto išlo, šlem nosio mi se nije. Oprosti. Od griže savesti i sad mi se ponekad od crvenih topika muzičkijeh učine razbacane jagode.

#27 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 20 August 2008 - 12:59

jeste li znali da

je Wind of Change imala radni naziv Mind of Change

i da je bend trebalo da se zove Nameless

*kvalitetno doprinosim raspravi, iako ih nemam ni blizu kolekcije

:ph34r:

#28 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 20 August 2008 - 13:01

jeste li znali da

je Wind of Change imala radni naziv Mind of Change

i da je bend trebalo da se zove Nameless

*kvalitetno doprinosim raspravi, iako ih nemam ni blizu kolekcije

:ph34r:

Priznaj da prizeljkujes split...

#29 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 20 August 2008 - 13:01

Znaci to si mi Ti smestila ? Ja mislio da su t4h i Ljuban...

A uticalo je i ono kad si me banovao na 2 dana zato što sam rekla da više volim Stonse nego Bitlse.

#30 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 20 August 2008 - 13:04

A uticalo je i ono kad si me banovao na 2 dana zato što sam rekla da više volim Stonse nego Bitlse.

Malo je bilo dva dana...