Jump to content

Photo

šaljive SMS poruke

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

#1 Miljenko

Miljenko
  • Members
  • 62 posts

Posted 14 October 2002 - 18:51

Kad me vidiš ne možeš da mi odoliš.Nežno stavi svoj prst u moju unutrašnjost i poliži svu njenu slast.
Tvoja jedina ljubav-Nutela:grin:

Nemoj da se plašiš, pa ti si velika devojčica.Samo svuci pantalone da uđem u tebe.
Tvoja inekcija:grin:

Pre upotrebe si suv, dugačak i krut a posle mlitav, mokar i curiš
eeee moj kišobrane:grin:

Dugačko, tvrdo staviš u usta, pa mrdaš gore-dole, napred-nazad, sve brže i brže.Već ti nešto belo izlazi iz usta
onda izvadiš četkicu:grin:

Nedostaješ mi ceo dan.Jedva čekam da uđeš u mene, da legnem na tebe, da spavamo zajedno i postanemo jedno-voli te tvoja pidžama:grin:

Obožavam kad smo sami, kad biraš vreme da budemo zajedno i kad me satima posmatraš.Najviše volim kad me pipaš tamo gde se palim.
Tvoj TV!!! :grin:

Čujem da ti je lep, dobar i krut, vidim da ti je čupav, nenormalno velik pa ne može da ti uđe u pantalone.Moram još jednom da ti kažem SUPER TI JE DŽEMPER :grin:

Prija ti moj dodir, moja toplota i nežnost kad se zavijem oko tvog tela.Postoji li lepši osećaj kad si go a ja na tebi.
Voli te tvoje ćebence :grin:

Znam i samo koliko ti nedostajem, koliko ti značim, kako sam ti potrebna u ovom trenutku.Žao mi je što sam te zauvek napustila
u potpisu TVOJA PAMET :grin:

Bilo mi je lepo da ležim u tvom krevetu, pored tvog golog tela, da se znojimo i da goriš dok sam sa tobom
TVOJ TOPLOMER :grin:

#2 otporasica

otporasica
  • Members
  • 191 posts

Posted 09 February 2003 - 18:00

Znam i samo koliko ti nedostajem, koliko ti značim, kako sam ti potrebna u ovom trenutku.Žao mi je što sam te zauvek napustila
u potpisu TVOJA PAMET

:roll: zasto li sam ovu izabrala da ti je preporucim

#3 1939

1939
  • Banned
  • 1,201 posts

Posted 10 February 2003 - 00:40

:grin::grin::grin: