Jump to content


Photo

Bolestan sam


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
94 replies to this topic

#76 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 10 July 2008 - 00:36

Ne, mera kulture je primicanje ljudske vrste reprodukciji u epruveti ili dupetu? :ph34r:
A o qrcu ne trebaš da nikome veruješ, nego da se potrudiš da o njemu jednom u životu i sama nešto saznaš, pa da onda možeš iole meritorno i sa iskustvom diskutovati o toj temi koja ti je očito i veoma bliska i veoma daleka. Naprasno se qrčiš bez ikakvog qrčevog fundamenta. Nažalost, moram se izviniti što ti iz ličnih razloga ne mogu ponuditi i praktičniju pomoć u sticanju tih iskustava i fundamenta. :)


sto se tice iskustava i fundamenata, a zasto ti lepo ne ponudis nekome ovde gay-u na forumu da ti da neka prvotna i fundamentalna iskustva ako vec razgovaras o gay related temi i smatras da je seksualno iskustvo merodavan argument (jer se na njega kada mene pokusavas da uvredis pozivas).

tvoja metoda diskusije dovodi do sledeceg saveta:

javi se na temi kad te izjebu neki velikodusni pederi.

onda ces - po sopstvenim rechima - tek onda ces - biti merodavan da govoris o temi.

a mozda ja gresim. mozda vec jesi merodavan i izjeban ali internalizovano homofoban.

samo ti mozes da nas prosvetlis (mada ne moras). :D

#77 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 10 July 2008 - 00:57

sto se tice iskustava i fundamenata, a zasto ti lepo ne ponudis nekome ovde gay-u na forumu da ti da neka prvotna i fundamentalna iskustva ako vec razgovaras o gay related temi i smatras da je seksualno iskustvo merodavan argument (jer se na njega kada mene pokusavas da uvredis pozivas).

tvoja metoda diskusije dovodi do sledeceg saveta:

javi se na temi kad te izjebu neki velikodusni pederi.

onda ces - po sopstvenim rechima - tek onda ces - biti merodavan da govoris o temi.

a mozda ja gresim. mozda vec jesi merodavan i izjeban ali internalizovano homofoban.

samo ti mozes da nas prosvetlis (mada ne moras). :)


Ima ljudskih situacija u kojima nekome za poimanje nekih pitanja ne može pomoći ničija tuđa pamet. Npr. objasniti slepcu od rođenja razliku između ljubičaste i marino plave boje ili tebi razliku između jalovog i produktivnog pripadnika/ce biološke vrste. No i slepac može progledati pomoću izvesne medicine, pa zašto to ne bi mogla i ti ako poželiš. A poetski nadahnut način na koji govoriš o "nabreklom razbuktalom qrcu" upućuje na tvoju, makar i nacionalno ograničenu, latentnu heteroseksualnost. Zato tebi sigurno ne bi savetovao da te izjebu neki pederi - to je savet za latentnog pedera, a ti to očito nisi. Moje verbalizovano lično iskustvo ti tu ništa ne može pomoći i šta god ti kažem i dalje će ti ostati zagonetka da li muškarci zaista uopšte imaju tu "nabreklu razbuktalu" igračku iz tvojih vizija ili nemaju, zlotvori nijedni antimangovski. :ph34r:

Edited by Kastor, 10 July 2008 - 01:40.


#78 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 16 July 2008 - 12:56

Sta je sad ispalo da mi koji se ne slazemo sa homosexualnoscu ,smo nevaspitani i ruralni... da mi se desi slicna situacij(ko ova gore ) isto bi postupio .

#79 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 17 July 2008 - 14:37

Sta je sad ispalo da mi koji se ne slazemo sa homosexualnoscu ,smo nevaspitani i ruralni... da mi se desi slicna situacij(ko ova gore ) isto bi postupio .


Ništa te ja ne razumem, budi precizniji čoveče :ph34r:

Zašto se ti ne slažeš sa homosexualnošću ?

#80 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 17 July 2008 - 23:50

U bilo kom slucaju, problem, cini se, postoji - ako stvarno imas fobiju te vrste, onda je u pitanju poremecaj koji se nalazi negde u sivoj zonu fobija. To sto si sve napisao odgovora obrascu - iracionalni strah pri izlaganju podrazaju, neprijatan osecaj, poriv da se napusti trenutno okruzenje i verovatno sve vezano za traumu iz mladosti. Znaci, taj iracionalni momenat da si ugrozen iako shvatas da te, u stvarnosti, niko ili nista ne ugrozava, moze biti vrlo neprijatan. Tvoje insistiranje na tome da shvatis zasto ti se to desava je opet nesto sto je deo problema, ali je maladaptivne prirode i nece doprineti u poboljsanju stanja. S druge strane, intervencija psihologa moze da ti pomogne, i u najgorem slucaju tu fobiju mozes da pretvoris u averziju (znaci, ne svidja ti se to sto vidis, ali nemas poriv da pobegnes - ne znam koliko bih licno bio zadovoljan ovim ishodom). Srodan poremecaj je heterofobija, iracionalni strah od ljudi heteroseksualnog opredeljenja, s tim sto je ovo poslednje cesto rezultat odbrambenog impulsivnog negativnog afekta (sto ga onda stavlja u kategoriju poremecaja afekta, a ne fobija).

s druge strane, ako je cilj postavljanja ovog topika privlacnje paznje na sebe, i ako se obrazac ponavlja, i to je opisano u istom udzbeniku (pod 'Poremecaji licnosti') .. ja ti ipak dajem 'benefit of the doubt' :ph34r:

#81 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 18 July 2008 - 09:35

Zaključio sam da bolujem od homofobije, još nisam išao kod lekara ali svi simptomi te bolesti su prisutni kod mene.
Bojim se da je kod mene ta bolest neizlečiva, postoji li bar način da bar koliko toliko popravim stanje. Imate li neki savet ?


Da nisi ti pripadnik hrvatskog klera?

#82 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 18 July 2008 - 12:21

Da nisi ti pripadnik hrvatskog klera?


Nisam, čak bi rekao da sam ateist

A da ti nisi lezba ?

#83 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 18 July 2008 - 12:26

Nisam, čak bi rekao da sam ateist

A da ti nisi lezba ?


Ne, ja sam Angelina Jolie.

#84 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 18 July 2008 - 12:39

Ne, ja sam Angelina Jolie.


Ma ne pitam te kako se zoveš već da li si homosexualnog opredelenja :ph34r:

#85 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 18 July 2008 - 19:03

kad smo vec kod toga ja vise volim jenifer anniston.

#86 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 18 July 2008 - 19:30

kad smo vec kod toga ja vise volim jenifer anniston.


Meni je napeta Olja Bečković a posle nje Jenna Jameson :ph34r:

#87 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 18 July 2008 - 19:33

kad smo vec kod toga ja vise volim jenifer anniston.



Meni je napeta Olja Bečković a posle nje Jenna Jameson :)


A meni se nimalo ne svidja Brad Pitt. Vise padam na tipove poput Al Pacina. :ph34r:

#88 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 18 July 2008 - 23:10

a javier bardem, ili kako se vec zove penelopin decko?

#89 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 19 July 2008 - 13:12

ma vi ste svi bolesni :ph34r:

#90 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 19 July 2008 - 15:14

ma vi ste svi bolesni :)


S kim si takav si. :ph34r: