Jump to content

Photo

Bolestan sam

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
94 replies to this topic

#31 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 03 July 2008 - 13:06

St.Anger, a zašto ih jednostavno ne izbjegavaš? Ja recimo ne podnosim religiozne fanatike, političke ekstremiste, kolekcionare i općenito hobiste, primitivce, nasilnike, zaljubljenike u suvremene tehnologije, i prosto ih izbjegavam. Zvuči smiješno, ali funkcionira.

Upravo to i radiim, no ponekad (doduše ne često) ipak se zateknem u situaciji da mi to nije jednostavno to izvesti - negdje se oni osjećaju toliko slobodno i onda demonstriraju svoju homoseksualnost a mene to smeta.

eh, a kako da ih izbjegava ako je i sam latentni...
to bi bilo nesto poput alergije na samoga sebe. zajebano skroz...

Jebiga ja u klin vi u ploču - pa da sam peder i da nalazim i truna sklonosti ka tome napisao bi to, nisam ja tako sramežljiv - ko što Rojs kaže ja bi pošteno priznao i bio muško pa rekao "Peder sam i gotovo" ali jebiga nisam, kažem homoseksualnost i muškarci uopšte u sexualnom smislu mi se gade a još i sada u ovim godinama ponekad kad vidim zanimljivu žensku mašta mi se razbukta pa dobijem i erekciju samo zbog svojih maštarija o toj ženi kao kakav pubertetlija :ph34r:

Edited by st.anger, 03 July 2008 - 13:07.

#32 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 03 July 2008 - 13:22

Klin se klinom izbija.

Daš nekom da te kresne, shvatiš da to nije ništa strašno i - prođe te homofobija. :ph34r:

Ne razumeš. Pa on i dobija napade homofobije upravo zato što ne može da nađe tog nekog. :)

Edited by Kastor, 03 July 2008 - 13:22.

#33 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 03 July 2008 - 13:27

Ne razumeš. Pa on i dobija napade homofobije upravo zato što ne može da nađe tog nekog. :ph34r:

Ja mislim Kastore da si i ti homofob samo bojiš se da to priznaš zbog reakcija javnosti.

#34 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 03 July 2008 - 13:32

a kako je izgledao tvoj prolazak kroz homo fazu u djetinjstvu?

koliko dugo i koliko jako su te uzbudjivali pogledi na gola djecacka torza dok se zajedno znojite na livadi ili pod kosevima?

Edited by Cro-boy, 03 July 2008 - 13:32.

#35 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 03 July 2008 - 13:43

a kako je izgledao tvoj prolazak kroz homo fazu u djetinjstvu?
koliko dugo i koliko jako su te uzbudjivali pogledi na gola djecacka torza dok se zajedno znojite na livadi ili pod kosevima?

Iskreno ne sećam se da su me ikad uzbuđivali pogledi na gola dečačka torza - stvarno, da je bilo bilo šta takvoga napisao bi, uzbuđivala su me tela školskih drugarica pa bi često bacio majmuna u nesvest zamišljajući svaku od njih :ph34r:

Danas recimo mogu da kažem bez problema da neki muškarac ima lepo građeno telo ali to ne govorim zbog bilo kakve seksualne privlačnosti jer ju ne osećam već više cenim i poštujem to kao sportista rekreativac koji zna koliko je treninga potrebno za nekakav dobar izgled.

#36 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 03 July 2008 - 14:04

Iskreno ne sećam se da su me ikad uzbuđivali pogledi na gola dečačka torza - stvarno, da je bilo bilo šta takvoga napisao bi, uzbuđivala su me tela školskih drugarica pa bi često bacio majmuna u nesvest zamišljajući svaku od njih :ph34r:

mozda u tome lezi korijen tvojih problema. Ne kazem da si od pogleda na muska torza trebao bacati majmuna u nesvijest, ali da si ga malo pogladio po glavi, ne bi bilo uopce za osudu

Danas recimo mogu da kažem bez problema da neki muškarac ima lepo građeno telo ali to ne govorim zbog bilo kakve seksualne privlačnosti jer ju ne osećam već više cenim i poštujem to kao sportista rekreativac koji zna koliko je treninga potrebno za nekakav dobar izgled.

eh, bez veze, ako se radi samo o komplimentu za trud i znoj. A sta ako neko ima lijepu frizuru, lijepo je obucen ili se potrudio na neki drugi nacin - lijepo se izdepilirao, ima njegovanu kozu i sl. Da li bi mu to priznao pod ljepotu?

#37 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 03 July 2008 - 14:08

Ja mislim Kastore da si i ti homofob samo bojiš se da to priznaš zbog reakcija javnosti.

A kako čovek da ne postane homofob pored tako gadnih homića kakav si ti? :ph34r:

#38 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 03 July 2008 - 14:25

A kako čovek da ne postane homofob pored tako gadnih homića kakav si ti? :D

Au bre, diskusja ti je baš na nivou džibera sa pijace :ph34r:
Šta bi ja sad trebao da se uvredim ?
Evo nataknem te na pitona javno pred svima da ti potvrdim da sam peder :D

eh, bez veze, ako se radi samo o komplimentu za trud i znoj. A sta ako neko ima lijepu frizuru, lijepo je obucen ili se potrudio na neki drugi nacin - lijepo se izdepilirao, ima njegovanu kozu i sl. Da li bi mu to priznao pod ljepotu?

Ne znam, možda sam u životu i rekao nekad "lik ima dobru zurku" u doba "Novog vala" kad su se nosile specifične muške frizure ali lepo izdepiliran ??? :D
Možda mogu da dam primedbu da neki čova izgleda rutavo ko majmun ali da za nekog kažem da je lepo izdepiliran - nikad mi to nije palo na pamet. :)

Nije mi problem priznati/reći da neki muškarac izgleda dobro (ako tako izgleda po mojim standardima) ali baš da izgleda lepo - ne bih nikad za muškarca upotrebio taj izraz, mogu da kažem "lik je faca" "dobro izgleda" i tako nešto.

#39 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 03 July 2008 - 15:53

Evo nataknem te na pitona javno pred svima da ti potvrdim da sam peder :D

Puste želje, pusti snovi. :ph34r: No, važno je da si ti izlečen, a neheban moraš ostat takav grdan. :)

#40 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 03 July 2008 - 16:23

u redu je to, ukusi su razliciti - neko voli rutave, neko celave :ph34r:

A boy asks you out. You then...

-a) Say no, but kindly. You're still flattered.
-b) Don't say anything, just break his jaw.
-c) Say yes. You're single and bored.
-d) Say no, and offer hitch him up with another gay mate of yours at a party.
-e) Say yes. A boyfriend is better than no girlfriend...

evo, recimo, ja bih se ovdje ponasao kao pod a)

#41 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 03 July 2008 - 18:29

u redu je to, ukusi su razliciti - neko voli rutave, neko celave :)

A boy asks you out. You then...

-a) Say no, but kindly. You're still flattered.
-b) Don't say anything, just break his jaw.
-c) Say yes. You're single and bored.
-d) Say no, and offer hitch him up with another gay mate of yours at a party.
-e) Say yes. A boyfriend is better than no girlfriend...

evo, recimo, ja bih se ovdje ponasao kao pod a)

Ja bih zaokruzila e). Jesam li i ja...Kastore? :ph34r:

#42 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 03 July 2008 - 18:44

Ja bih zaokruzila e). Jesam li i ja...Kastore? :)

Narafski. Kao što sam i ja lezilebejka il' kako se već zove to kad više voliš lepšu polovinu. :ph34r:

#43 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 03 July 2008 - 18:49

Narafski. Kao što sam i ja lezilebejka il' kako se već zove to kad više voliš lepšu polovinu. :ph34r:

al to samo ako si i sam ljepsa polovina. e sad, kavalirstvo mi ne dopusta da povjerujem u tako nesto :)

#44 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 03 July 2008 - 18:51

Evo nakon dva dana topica nitko se sem mene nije deklarisao kao homofob

Očigledno je dakle da nas homofoba u stvari uopšte nema u društvu kao što se to predstavlja od strane homoseksualnog lobija, zbog čega se onda homoseksualci predstavljaju kao ugrožena skupina kad je očigledno da homofobija uopšte ne postoji sem u tragovima ?
U prilog toj mojoj tezi ide i to da se ovaj topic koji govori o problemima i stigmatizaciji homofoba nalazi na deponiji a topic sa naslovom "Problemi homoseksualaca u Srbiji" na pdf-u Društvo i ima 313stranica :ph34r:
Očigledno je ko je diskrimisan :)
Ružno je to da se nema razumevanje za našu bolest-fobiju, toliku bešćutnost ipak nisam očekivao :D

#45 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 03 July 2008 - 18:57

al to samo ako si i sam ljepsa polovina. e sad, kavalirstvo mi ne dopusta da povjerujem u tako nesto :)

Još ti nisi doktorirao za pravog čedoljuba - lepša je uvek tuđa polovina i zato vredi truda otimati je. :ph34r: