Jump to content


Photo
- - - - -

Filmovi na B92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
47 replies to this topic

#46 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 03 August 2009 - 17:29

ne, ne radi se o americi kao "ultimativnom arbitru kvaliteta" nego o tome da mi se, prateći program niskobudžetnih filmova na cinema city- u, ovaj film posebno izdvojio iz mase prosečnih i loših filmova.
nakon ovog festivala, "33. dan" je dobio nagradu na nekom njujorškom festivalu niskobudžetnih/ alternativnih/... nebitno filmova.
kvantitet nikad nije parametar kvaliteta. mogli su da puste i 10 filmova a da svih 10 zadovoljava neke standarde kvaliteta i originalnosti. ovako, sve je to... tako, "filmovi za održavanje pažnje". ne krivim organizatore nego je generalno savremena filmska produkcija u velikoj krizi.

(razočarao me i onaj ciklus filmova o king kongu; iskreno, mogli su koncepcijski i bolje da osmisle program horor filmova, nešto kao munitićeva "čudovišta koja smo voleli" ili tako nešto; to bi bio pun pogodak)

Ej bre nemoj da mesas Godzilu sa King Kongom, to je svetogrdje :ph34r:

#47 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 03 August 2009 - 19:11

Ej bre nemoj da mesas Godzilu sa King Kongom, to je svetogrdje :)


da, da, moja greška. mislio sam na godzilu a napisao "king kong". :ph34r:
bolju prođu na festivalu bi imali filmovi o čudovištima iz močvara (eto ideje za filmsku redakciju b92).

#48 Kobrala

Kobrala
  • Members
  • 2 posts

Posted 28 November 2013 - 21:16

molim upravu televizije B92 da pocne malo da prikazuje filmove koji su izasli u prethodne 3 godine, a ne da vrti svakih 3-4 meseca iste filmove

 

hvala na paznji