Jump to content


Photo
- - - - -

Filmovi na B92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
47 replies to this topic

#1 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 26 June 2008 - 07:04

Gledam statistiku i vidim da je podforum "Film" na 2. mestu od tematskih foruma . Mene zanima da li je B92 ikad emitovao film/seriju koja nije starija od 5 godina ? Pošto slutim odgovor odma da pitam da li mislite da ce se tako nešto dogoditi u buduce s obzirom da sada imamo "B92 Info" koji je rasteretio šemu programa .

#2 DayWalker

DayWalker
  • Members
  • 7,846 posts

Posted 29 July 2008 - 01:55

definitivno onaj koji radi ovaj posao ima najlaksi posao na svetu, a ja mu licno za isti i ne bi davao platu sobzirom kako ga obavlja :ph34r:

#3 Nikola S.

Nikola S.
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 29 July 2008 - 02:04

Ja volim da pogledam starije dobre filmove na B92.
Hitove gledam na drugom mestu.

I ne zalim se kad je nesto dz.

#4 M.M.

M.M.
  • Members
  • 140 posts

Posted 04 August 2008 - 22:21

Ovo o filmovima na b92 sam i ja htela da napisem. Jeziv im je odabir filmova. Najnovije sto sam videla je Hallow man sinoc. Ovo je, verovatno, zbog drugih prioriteta televizije.

#5 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 06 August 2008 - 08:39

ocajan filmski i serijski program(sa tu i tamo nekim izuzetkom), uz to ne secam se kad sam zadnji put video neki spot, muzicku emisiu i bilo sta vezano za muziku...program im je u globalu postao jako sterilan i naporan u odnosu na one prve godine kada si u onih par emisija imao vise sadrzaja nego danas u nedelju dana emitovanja

za pocetak nek vrate
1.Ciklotronce
2.NBA prenose
3.Su Be Du, doduse ne onako kako je ranije izgledao, vec negde gde ce se dovoditi demo izvodjaci, to bi recimo bilo ineresantno, za razliku od stare koncepcije gde su ona dva pozera dovodila raznorazne DJ-ejeve koji su onako smekerski vrteli ploce iza njih(kad si zavrteo prvu plocu i zasto:rolleyes:)
4.Go Play s tim da u tih 5 minuta ne obidju 5 mesta gde opet neki DJ vrti ploce
5.Kulturni Nokat je penzionisan pa bi mogla emisija Moljac sa Entera tu da uleti, iako konceptualno veze nemaju mislim da bi savrseno odgovarala
6.Muzicke top liste koje su u dobra stara vremena isle vikendom

to je to za sad

#6 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 06 August 2008 - 10:28

2.NBA prenose

Totalno neisplativo. To po evropi vrte ili specijalizovani sportski kanali koji dobiju u paketu sa popustom, ili istocnoevropski kanali koji dobiju za dzabe, kao pomoc o USA.

#7 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 06 August 2008 - 11:20

Totalno neisplativo. To po evropi vrte ili specijalizovani sportski kanali koji dobiju u paketu sa popustom, ili istocnoevropski kanali koji dobiju za dzabe, kao pomoc o USA.


nije poenta samo da donosi pare, ako je tako nek pustaju reklame 24h, uostalom ako je Enter kao lokalna televizija mogla da prenosi play off prosle godine ne vidim zasto to ne moze i B92.

#8 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 06 August 2008 - 13:01

nije poenta samo da donosi pare, ako je tako nek pustaju reklame 24h, uostalom ako je Enter kao lokalna televizija mogla da prenosi play off prosle godine ne vidim zasto to ne moze i B92.

Komercijalnom programu poenta jeste da donosi pare. NBA prenosi papreno kostaju, a prihodi od njih, zbog male gledanosti, nisu u stanju da pokriju ni 10% te cifre. Ne moze jasnije od ovoga.

#9 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 06 August 2008 - 13:52

Ja volim da pogledam starije dobre filmove na B92.
Hitove gledam na drugom mestu.

I ne zalim se kad je nesto dz.


Verovatno nemamo isti ukus ali ja podjednako volim i stare i nove filmove. Međutim ni sa tim starim nisam zadovoljan. Recimo da mi je jedan film mesecno dobar a ostatak sve totalno anonimni filmovi koje mnogi nisu zapamtili ni kad su bili aktuelni. Produkcija tih filmova na nivou kad bi se mi skupili pa snimali.

Hrvatski RTL je isto dz ali filmovi koji se tamo emituju su i novi i odlicno odabrani. Nema šanse da tokom jedne nedelje ne bude 1-2 filma koji me oduševe. Ruku na srce i ovi matori filmovi sa Pinka su mnogo bolji odabir od b92.

#10 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 06 August 2008 - 23:29

Komercijalnom programu poenta jeste da donosi pare. NBA prenosi papreno kostaju, a prihodi od njih, zbog male gledanosti, nisu u stanju da pokriju ni 10% te cifre. Ne moze jasnije od ovoga.


kao sto rekoh nije sve u parama, ako hoces kvalitet moras malo da se isprsis, a ne da vrtis iste serije po 100 puta i tako popunjavas u ionako supljem programu, uostalom siguran sam da ova televizija ne bi ni osetila taj izdatak
Evroliga bi bila isto dobar dodatak kad vec od NBA nema nista

#11 majama

majama
  • Members
  • 396 posts

Posted 07 August 2008 - 14:49

Serija Šina je dno, koje se snima samo da bi se dalo džabe uz neki drugi program, a bez obaveze da se emituje. Međutim urednici filmskog i serijskog programa B92 su shvatili i smatrali, da u momentu kad već nema Velikog brata i sličnih debilarija, ovo može da ide u terminu od 15 časova. Strašnoooo.

#12 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 08 August 2008 - 13:11

uostalom siguran sam da ova televizija ne bi ni osetila taj izdatak

Gledao si finansijske izvestaje, ili si to iz pupka izvukao? :ph34r:

#13 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 09 August 2008 - 09:57

Gledao si finansijske izvestaje, ili si to iz pupka izvukao? :ph34r:


evo necu vise da trazim prenose samo prestani da smaras

#14 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 11 August 2008 - 13:29

Ma trazi ti prenose do mile volje, samo nemoj posle da kukas ako ti se ne dopadne objasnjenje zasto ih nece biti. :ph34r:

#15 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 14 August 2008 - 08:57

Ma trazi ti prenose do mile volje, samo nemoj posle da kukas ako ti se ne dopadne objasnjenje zasto ih nece biti. :ph34r:


objasnjenje ti ne pije vodu objasnio sam gore zasto tako da mozes prestati da kolutas ocima