Jump to content


Photo
- - - - -

Čeda Jovanović


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4864 replies to this topic

#4831 yoyogi

yoyogi
  • Members
  • 6,418 posts

Posted 05 August 2014 - 14:10

Da je Djindjic sa nama, da je ostao ziv, Cedomir bi bio ono sto je danas Vucic.

 

Bez njega, on ne prelazi cenzus i postaje poruga za srpsku javnost.

 

Kako to moze i ne moze, Djindjic, da je ziv, imao bi istu tu bulumentu nesposobnjakovica i lopova , koji su doktorirali Srbiju i upropastili je. Isti oni koju su bili sa njim.

 

Jedan covek, jedna ideja, mozda bi on nasao nacina da uvede opsteprihvacenu "soft" diktaturu. Sa sljamom koji je ostao posle njega, vidimo da je to mozda bilo jedino moguce. Pa i to su imali , DS je imala sve poluge vlasti, godinama.



#4832 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 05 August 2014 - 15:03

Nikad nije objasnio odakle toliki novac (a bio je duzan po zakonu) ako znamo da je jedino politikom baratao (takodje po zakou nije smeo nesto drugo).

Trkljao je sam i tvrdio kako mu je zena na birou i kako eto ne radi. ("Zbog mojih obaveza sedi kuci sa decom" pprim. citirano)

U stranci mu je haos, otislo sve sto vredi u dugovima su (krediti od pre 3. god) do guse.

On ima dosta toga da objasni sta,kako, gde i odakle.

 

Koliko se sećam podataka koje je u medijima dala Agencija za borbu protiv korupcije, imao je neko preduzeće, akcije u KAP-u i još nešto. Nažalost, to sam pročitao pre 3-4 godine i ne sećam se detalja, a mrzi me da guglam. U međuvremenu se pojavio i podatak za Fidelinku, a svakako da ne sedi skrštenih ruku kada je $$$ u pitanju. E sad, veći je problem što država ništa ne radi ništa ukoliko je zaista nešto ukrao. U onom članku mogu da poverujem jedino da je otišao da letuje na Mikonosu, premda ova destinacija postoji i kod svake bolje turističke agencije, pa ne bih rekao da je dotično ostrvo toliko nedostižno. Slike koje su postavljene ne ukazuju ni na kakvu ekskluzivu, a parking izgleda kao i svako takvo mesto po grčkim selendrama. Ne znam gde su idioti izvukli informaciju za njegove kupaće gaće, ali ako ništa drugo, bar ima loš ukus.

 

Samo sa pomenutom imovinom on svakako može da ode tamo na odmor, mada ukoliko je država nesposobna da proveri da li je sve legalno, onda neka ide takva država u tri lepe.



#4833 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 06 August 2014 - 10:35

U onom članku mogu da poverujem jedino da je otišao da letuje na Mikonosu, premda ova destinacija postoji i kod svake bolje turističke agencije, pa ne bih rekao da je dotično ostrvo toliko nedostižno. Slike koje su postavljene ne ukazuju ni na kakvu ekskluzivu, a parking izgleda kao i svako takvo mesto po grčkim selendrama.

 

Ne znam sta im znaci ovo "tvrde mestani", valjda u Grckoj postoji katastar nepokretnosti :)

 

BEOGRAD - Čedomir Jovanović, lider Liberalno-demokratske partije, skućio se i na luksuznom grčkom ostrvu Mikonos, gde već dve sedmice letuje sa suprugom Jelenom i četvoro dece, dadiljom i telohraniteljima.

Jovanovići i njihovo prateće osoblje, naime, uživaju u atraktivnoj vili, čija je vrednost, prema proceni agenata za nekretnine s Mikonosa, minimum šest miliona evra!

http://www.kurir-inf...-clanak-1496761



#4834 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 06 August 2014 - 10:38

Koliko se sećam podataka koje je u medijima dala Agencija za borbu protiv korupcije, imao je neko preduzeće, akcije u KAP-u i još nešto.

Ne znam da li se secas prekrsajnog postupka protivu njega i Djelica. Svejedno nije smeo nista od toga da ima.

 

Samo sa pomenutom imovinom on svakako može da ode tamo na odmor, mada ukoliko je država nesposobna da proveri da li je sve legalno, onda neka ide takva država u tri lepe.

Nije samo u njegovom slucaju nesposobna, drzava po tom pitanju ima da se naradi. :lol+:



#4835 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 06 August 2014 - 21:29

Lider LDP-a je, pre nego što je otputovao na svoj odmor s porodicom, uspeo da obraduje i 45 dece iz jednog od gradova koji je najviše pogođen poplavama, obezvedivši im letovanje u slovenačkom Portorožu

http://www.telegraf....na-iz-obrenovca



#4836 BasCelik

BasCelik
  • Members
  • 1,975 posts

Posted 06 August 2014 - 23:25

Koliko se sećam podataka koje je u medijima dala Agencija za borbu protiv korupcije, imao je neko preduzeće, akcije u KAP-u i još nešto. Nažalost, to sam pročitao pre 3-4 godine i ne sećam se detalja, a mrzi me da guglam. U međuvremenu se pojavio i podatak za Fidelinku, a svakako da ne sedi skrštenih ruku kada je $$$ u pitanju. E sad, veći je problem što država ništa ne radi ništa ukoliko je zaista nešto ukrao. U onom članku mogu da poverujem jedino da je otišao da letuje na Mikonosu, premda ova destinacija postoji i kod svake bolje turističke agencije, pa ne bih rekao da je dotično ostrvo toliko nedostižno. Slike koje su postavljene ne ukazuju ni na kakvu ekskluzivu, a parking izgleda kao i svako takvo mesto po grčkim selendrama. Ne znam gde su idioti izvukli informaciju za njegove kupaće gaće, ali ako ništa drugo, bar ima loš ukus.

 

Samo sa pomenutom imovinom on svakako može da ode tamo na odmor, mada ukoliko je država nesposobna da proveri da li je sve legalno, onda neka ide takva država u tri lepe.

 

Pa, namestio je sam sebi tender za zakup Fidelinke. Na tender je bila prijavljena firma njegove žene, i još jedna firma registrovana na istoj adresi, kao i firma njegove žene. Tender namešten iz aviona.

 

Pre toga je svojim prijateljima nameštao privatizaciju Veterinarskog zavoda i slično. Čeda Jovanović je tipičan srpski burazerski biznismen, uprkos konstatnom tupljenju o "poslovima, koji treba da se obave", "preuzimanju odgovornosti" i sličnim sloganima. 



#4837 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 07 August 2014 - 00:02

Pa, namestio je sam sebi tender za zakup Fidelinke. Na tender je bila prijavljena firma njegove žene, i još jedna firma registrovana na istoj adresi, kao i firma njegove žene. Tender namešten iz aviona.

 

Pre toga je svojim prijateljima nameštao privatizaciju Veterinarskog zavoda i slično. Čeda Jovanović je tipičan srpski burazerski biznismen, uprkos konstatnom tupljenju o "poslovima, koji treba da se obave", "preuzimanju odgovornosti" i sličnim sloganima. 

 

Vidi, ja ne tvrdim da grešiš, jer to se slaže sa rečenicom iz posta - krivim državu koja je nesposobna da reši takve stvari, ili ako nije kriv, da lepo odgovara za klevetu. Ovako je 0:0.



#4838 BasCelik

BasCelik
  • Members
  • 1,975 posts

Posted 07 August 2014 - 00:16

Vidi, ja ne tvrdim da grešiš, jer to se slaže sa rečenicom iz posta - krivim državu koja je nesposobna da reši takve stvari, ili ako nije kriv, da lepo odgovara za klevetu. Ovako je 0:0.

 

Pa političari su država, dođavola...:)



#4839 Bosniak

Bosniak
  • Members
  • 1,786 posts

Posted 07 August 2014 - 01:14

mutan lik

srbijanski zlatko lagumdzija

samo umjesto nacionalnih boja gleda zelene boje $


Edited by Bosniak, 07 August 2014 - 01:14.


#4840 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 08 August 2014 - 21:44

Da li neko kapira kakve su ovo fore sa Cedom, mislim u smislu medijskog pracenja. Opet vest o njemu

http://www.alo.rs/ve...ao-koleno/63647

 

 

Niko mesecima ne prica ni da li je Dinkic piskio, Tadic, gde je Djilas, nikog u medijima nema, a Cedi se publicitet ne smanjuje.

Nije bitno da li su vesti pozitivne i negativne, cak se smenjuju, cas pomaze deci, cas kupuje vile, ali bitno da se pominje. LDP je totalno propala, ko je sada medijski dize konstantno u prvo plan pricom?

Znamo da je Ceda uvek bio za saradnju sa Vucicem. Da vlast ne sprema Cedu kao jedinu "konstruktivnu opoziciju" u buducnosti?



#4841 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 08 August 2014 - 23:37

Da li neko kapira kakve su ovo fore sa Cedom, mislim u smislu medijskog pracenja. Opet vest o njemu

http://www.alo.rs/ve...ao-koleno/63647

 

 

Niko mesecima ne prica ni da li je Dinkic piskio, Tadic, gde je Djilas, nikog u medijima nema, a Cedi se publicitet ne smanjuje.

Nije bitno da li su vesti pozitivne i negativne, cak se smenjuju, cas pomaze deci, cas kupuje vile, ali bitno da se pominje. LDP je totalno propala, ko je sada medijski dize konstantno u prvo plan pricom?

Znamo da je Ceda uvek bio za saradnju sa Vucicem. Da vlast ne sprema Cedu kao jedinu "konstruktivnu opoziciju" u buducnosti?

Mislim da suvise pratis srpske medije, posebno one poput ovog aloa koji su "sa dna kace", pa i nize od toga...



#4842 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 08 August 2014 - 23:56

Mislim da suvise pratis srpske medije, posebno one poput ovog aloa koji su "sa dna kace", pa i nize od toga...

 

Ja posmatram Srbiju kao vecinu. Narod to cita, Alo i Kurir imaju verovatno najvece tiraze, a Blic postaje Kurir jer to prolazi.

Kad sam ocu rekao da za promenu kupi "Danas" i kad je video da je 50 dinara pitao me da li su ga uvezali zlatnom niti. Porani ujutru za Kurir ili Informer jer u lokalnoj prodavnici to najbrze plane.

 

A on i ostali su glasacka masina. Forumasi su naspram njih u velikom delu "neglasaci".

Ako mislim da znam sta ce se u ovoj drzavi desiti, ja moram pratiti ono sto radi vecina.Ovde su mnogi bili iznenadjeni apsolutnom pobedom Vucica, ja takodje. Posle kroz razgovore saznadoh da su zapravo svi koje znam glasali za njega. Svi su obrazovani i to dobro, dobra radna mesta i sl. Kad pomenem da sam zaokruzio Radulovica reagovali su kao da sam pao sa Marsa.

 

Slagali se mi ili ne, Kurir je i dalje sveta knjiga ako zelis da vidis stanje u drzavi.

Uvek se tu sazna sta se sprema i za koga. Zato i pitam za Cedu, jos ne naslucujem.



#4843 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 09 August 2014 - 04:02

Ja posmatram Srbiju kao vecinu. Narod to cita, Alo i Kurir imaju verovatno najvece tiraze, a Blic postaje Kurir jer to prolazi.

Kad sam ocu rekao da za promenu kupi "Danas" i kad je video da je 50 dinara pitao me da li su ga uvezali zlatnom niti. Porani ujutru za Kurir ili Informer jer u lokalnoj prodavnici to najbrze plane.

 

A on i ostali su glasacka masina. Forumasi su naspram njih u velikom delu "neglasaci".

Ako mislim da znam sta ce se u ovoj drzavi desiti, ja moram pratiti ono sto radi vecina.Ovde su mnogi bili iznenadjeni apsolutnom pobedom Vucica, ja takodje. Posle kroz razgovore saznadoh da su zapravo svi koje znam glasali za njega. Svi su obrazovani i to dobro, dobra radna mesta i sl. Kad pomenem da sam zaokruzio Radulovica reagovali su kao da sam pao sa Marsa.

 

Slagali se mi ili ne, Kurir je i dalje sveta knjiga ako zelis da vidis stanje u drzavi.

Uvek se tu sazna sta se sprema i za koga. Zato i pitam za Cedu, jos ne naslucujem.

Mislim da svejedno gresis, posto je tiraz svih novina zajedno relativno mali i u opadanju. To sto se WC-papir prodaje vise od drugih ne moze da utice preterano na mase, od kojih znacajan deo - za razliku od tvog oca i onih sa kojima se druzis - cak nisu dovoljno pismeni ni za taj WC-papir. Jedino sto je relevantno su elektronski mediji, a tamo neki interes za Cedu nisam zapazio (mada tesko da bas mogu da ih pratim sve, na srecu). 



#4844 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 31 August 2014 - 21:38

Uopšte mi nije teško da, kao što mnogi od mene očekuju, polivam kofom govana one koji su na vlasti. A je l’ postoji neka kofa koju nisam prosuo po Vučiću i on po meni - rekao je Jovanović, koji je za Vučića rekao da loše glumi superheroja.

Vratio se na ovu kofu i na samom kraju emisije, kada je zaključio:

- Koliko se napunila kofa s govnima u Srbiji, izgleda da će trebati još onih s bicepsima da je podignu.
Veći deo intervjua bio je u opuštenijoj varijanti, pa je Jovanović juče priznao i da je svojevrsni zavisnik od tegova, jer trenira bukvalno svaki dan, a u teretani vežba čak i više od dva puta dnevno!
- Radim 15 ponavljanja i više ne idem sa teretom preko 100 kilograma. Nekada sam išao i do 180 kilograma - rekao je Jovanović.      >>>


#4845 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 31 August 2014 - 21:59

...

 

Koliko bicepsa / ponavljanja treba da se ovo podigne?

 

 

...