Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /srv/b92/sajtovi/forum/forum/index.php(1) : runtime-created function(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(53) : eval()'d code on line 3 Čeda Jovanović - Page 325 - Politika - Forum B92

Jump to content

Photo
- - - - -

Čeda Jovanović

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4864 replies to this topic

#4861 Farrell

Farrell
  • Members
  • 952 posts

Posted 01 January 2015 - 16:51

inace, mirko cvetkovic po mom secanju nije nigde zalutao niti bio nespreman kao sto tvrdis

cvetkovic je bio vise kao neki medijum jer tadic je radio kroz njega...

Toliko je bio spreman, da mu je jedna od prvih izjava kao premijer 2008. bila da svetska ekonomska kriza nece pogotidi Srbiju jer smo mi daleka zemlja. To je  izjavio jedan premijer, koji je jos i magistar ekonomije

Vidis nije slucajno sto bas na ovoj temi pominjemo zaboravljene... sto se tice starlete Jovanovic, daleko je od "najnormalnijeg", koliko god se trudio da zivi u svom svetu iluzija i manipulacija

#4862 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 02 January 2015 - 15:04

Toliko je bio spreman, da mu je jedna od prvih izjava kao premijer 2008. bila da svetska ekonomska kriza nece pogotidi Srbiju jer smo mi daleka zemlja. To je  izjavio jedan premijer, koji je jos i magistar ekonomije

Vidis nije slucajno sto bas na ovoj temi pominjemo zaboravljene...

aaa znaci zbog cvetkovica na jovanovicu pricamo o svakom zaboravljenom ko nam padne na pamet?

...nego, vise se igramo gluvih telefona, kazem ti da cvetkovica nikada ne bih uplitala u pricu posebno

ne bih pamtila i karikirala njegove citate, jer se nikada nije radilo o njemu. Tadic je bio Cvetkovic.

A Ceda uvek Ceda. Poljubi ili ostavi....

Kad bolje razmislim, zadovoljna sam sto je Jovanovic postojao u vreme izbora za Velika i Mala Zla,

pa nisam kao velika vecina morala da se opredeljujem izmedju neprijatnih gluposti tipa tadicev ds

i kostunicin d ss protiv Velikog Zla, jer...imala sam ldp.

edit/se

Edited by Mama_mia, 02 January 2015 - 15:41.

#4863 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 02 January 2015 - 15:12

Vrhunski izgleda, 44 godina jbt nikad nebi reko. Čudo.

Evo nekog dilbera iz US kongresa, isto generacija 71.

319px-TomReedNewOfficial.jpg

:mellow:

Ovaj kongresmen, po meni, izgleda bolje od Cede!

#4864 Farrell

Farrell
  • Members
  • 952 posts

Posted 03 January 2015 - 20:51

Kad bolje razmislim, zadovoljna sam sto je Jovanovic postojao u vreme izbora za Velika i Mala Zla,

Sa ovim se delimicno slazem: u to vreme pocetka ldp-a zaista mu je uspevalo da se deklarise kao alternativa vlasti, prebaci ocekivanja i udje u parlament.

Dovoljno je bilo parce vlasti da se vidi da tu, osim retorike, nema nikakve alternative ni sustinske razlike u odnosu na ostatak politckih partija.

Da funkcionise pravna drzava, doticni bi bio mnogo vise interesantniji finansijkim institucijama o poreklu imovine, nego sto je prisutan u medijima.

#4865 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 08 January 2015 - 18:19

Sa ovim se delimicno slazem: u to vreme pocetka ldp-a zaista mu je uspevalo da se deklarise kao alternativa vlasti, prebaci ocekivanja i udje u parlament.

Dovoljno je bilo parce vlasti da se vidi da tu, osim retorike, nema nikakve alternative ni sustinske razlike u odnosu na ostatak politckih partija.

Da funkcionise pravna drzava, doticni bi bio mnogo vise interesantniji finansijkim institucijama o poreklu imovine, nego sto je prisutan u medijima.

...ono, bas

kad si alternativa tu i nema sustinskih razlika, razlike su samo u odlucnosti, brzini i omiljenosti alternativaca kod vladajucih struktura,

nesrecnim slucajem, Tadic je sebi kao alternativu izabrao SNS a na ldp nije ni racunao, nije ih vidieo, nije pominjao,

kao da ne postoje, a narod kao narod voli dajdzest s vrha i tako i glasa - naravno nikad za ldp jer ldp nije zlo

...i tako je sve pocelo

...medjutim ne vidim da bi bilo neke vece razlike u kuknjavi i horskom oplakivanju nestanka tadicevog ds-a i umesto njega sns-a

ni da je danas Jovanovic na Vucicevom mestu...tako da imam utisak da iako tadica nema ni u filmu, zal za njim ne prestaje

a to sto je predmet topica pristutan po medijima, oduvek je bio njihova najomiljenija politicka meta sa sve nistavnih posto glasaca