Jump to content


Photo
- - - - -

Čeda Jovanović


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4864 replies to this topic

#4816 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 04 July 2014 - 11:35

K-2 je previse tvrd orah...



#4817 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 04 July 2014 - 11:38

Nosice ga obezbedjenje do do gore.

#4818 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 04 July 2014 - 11:45

Mogu da ga nose na Everest, na K-2 jok.


Edited by berti, 04 July 2014 - 11:46.


#4819 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 04 July 2014 - 13:34

Donece mu njegova omladina mapu :D



#4820 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 04 July 2014 - 14:42

Inicijativa mladih da sruse k2 na normalnu visinu.

#4821 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 05 August 2014 - 10:52

http://www.kurir-inf...-clanak-1495111



#4822 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 05 August 2014 - 10:59

Interesantno je što se stalno potencira ČJ i njegov novac koji je "zaradio od politike", a on već više od 10 godina nije na vlasti, a trenutno čak ni u parlamentu...

#4823 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 05 August 2014 - 11:57

Iako je ČJ nesposoban političar, ne razumem šta Kurvir boli ono što počinje istim slovom kao njegov naziv gde i za koje pare neko letuje ako ih nije ukrao. Članak je pisao težak amater, mada to ne smeta populaciji sa IQ koji ne prevazilazi spoljnu temperaturu u januaru, a insinuacije su krajnje smešne. Sve verujem da će se i buzdovan tipa ČJ nalivati votkom od 15.000 evra i ići u izlaske od 30.000 evra. Sudeći po kvalitetu slika koje gologuzija iz ovog toaletoida poseduje, izgleda da su slikane nekim telefonom starim deset godina, a ne znam kako je gologuzi reporter mogao i da prismrdi u lokalima koje pominje. Ne znam ni šta ima veze finansijska situacija LDP-a, jer ČJ nije dužan da sav novac da partiji koja ionako nije ni za šta.

 

To što je ČJ budala od političara može da bude tema, ali ako već poseduje bilo šta što donosi $$$, može on taj novac da koristi za šta god hoće.



#4824 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 05 August 2014 - 12:09

Hajde molim te, šta bi radili naši novinari leti, nego jurili ljude po plažama od Grčke do Crne Gore i nazad.

 

Što je najogre, verovatno ne idu nigde, nego samo skupljaju ono što im drugi šalju.

 

Eh, te letnje pauze i opuštajući program na tv-u i opuštajući članci u novinama.

 

Šteta što je loše vreme. Mislim, kiša i to, da ne pomisli neko nešto loše.



#4825 yoyogi

yoyogi
  • Members
  • 6,418 posts

Posted 05 August 2014 - 12:16

 

To što je ČJ budala od političara može da bude tema, ali ako već poseduje bilo šta što donosi $$$, može on taj novac da koristi za šta god hoće.


Vala bas. Jedino sto mi nije jasno, ko mu placa obezbedjenje? Imao je od drzave Srbije, ako je to i sada tako, to bi mozda mogla da bude jedina tacka sa koje neko moze nesto da kaze.
Ako je sve njegovo a ni za sta nije optuzen, moze da radi sa svojim parama sta hoce.

Ako je isti poriv, da se neko luksuzira dok u Srbiji ima nezaposlenost koja se vise i ne meri, tu je Novak Djokovic koji nsita ne stedi.
Isti taj Kurir je pisao (mozda su i drugi) da ce na medeni mesec ici na Kubu. Verovatno, vecera sa diktatorom Kastrom.
Kurir bi to slavio, ne ovako kao sa Cedomirom.
 

#4826 yoyogi

yoyogi
  • Members
  • 6,418 posts

Posted 05 August 2014 - 12:19

 

Eh, te letnje pauze i opuštajući program na tv-u i opuštajući članci u novinama.


Juli i avgust se u stampi zovu "mesecima tikvi", pumpkin months. Nema o cemu da se pise nego o najvecim uzgojenim tikvama i lubenicama.
Cedomir im naleteo, u stvari sami su ga trazili.
 

#4827 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 05 August 2014 - 12:57

Iako je ČJ nesposoban političar, ne razumem šta Kurvir boli ono što počinje istim slovom kao njegov naziv gde i za koje pare neko letuje ako ih nije ukrao.

Nikad nije objasnio odakle toliki novac (a bio je duzan po zakonu) ako znamo da je jedino politikom baratao (takodje po zakou nije smeo nesto drugo).

Trkljao je sam i tvrdio kako mu je zena na birou i kako eto ne radi. ("Zbog mojih obaveza sedi kuci sa decom" pprim. citirano)

 

To što je ČJ budala od političara može da bude tema, ali ako već poseduje bilo šta što donosi $$$, može on taj novac da koristi za šta god hoće.

U stranci mu je haos, otislo sve sto vredi u dugovima su (krediti od pre 3. god) do guse.

On ima dosta toga da objasni sta,kako, gde i odakle.



#4828 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 05 August 2014 - 13:04

Nisu ovo bas naivne stvari.

Cedomir Jovanovic je citav ovaj period vazio za pravog pobornika EU i to mozda jedinog.

On je sve ovo vreme bio neko ko je trebalo istinski da nas uvede u taj uredjen sistem, da se postuju prava svih gradjana, da imamo uredjeno sudstvo, policiju.

 

A na kraju je ispao neko ko je zavrsio studije u skupstinskoj klupi, imao neverovatnu zastitu drzave, a stekao novca koliko se nisu mozda nakrali ni ovi koji su direktno ucestvovali u vlasti. To jeste veliki problem i posle se pitaju zasto dileme ljudi prema EU. Zasto samo ne sutnemo Rusiju i okrenemo se zapadu. Mnogi pogledaju Cedu i kazu: "ako je to ovo, ne hvala".

 

Cedomir Jovanovic je u velikoj meri kriv u stavu gradjana prema EU, stravicno velikoj.


Edited by Gant, 05 August 2014 - 13:05.


#4829 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 05 August 2014 - 13:20

Ja sam glasao za njega dok nije despotiju napravio od stranke i poceo samo na lovu da misli kako da je marne.
Ne mislim da je krivac, mislim da je zdravorazumsko pitanje EU a on je u stvari samo odabrao odredjenu grupu gradjana koja ce mu davati cenzus da bi marnuo sto vise. Prazne price,jezicka gimnastika i eto ga ispod crte.

#4830 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 05 August 2014 - 13:41

Čedica je, srećom, politički liliputanac, koji je propustio da zajaše na talasu nezadovoljstva i ostvari veći politički napredak od gole borbe za cenzus. Koja je njegova stvarna uloga u novijoj srpskoj politici ostaće da se vidi. Svakako da je u pitanju mračan lik veoma sumnjive prošlosti (i sadašnjosti), čovek koji je gori despot od svih smrdljivaca na političkoj mapi Srbije u "liderski" ustrojenim strankama, pa se i ono što je valjalo na vreme udaljilo od njega. Takođe, u pitanju je čovek za vreme čije najveće moći su sravnjena do temelja corpora delicti ubistva Zorana Đinđića (i verovatno mnogih drugih ljudi) u Šilerovoj, na šta svaki površni poznavalac krivičnog postupka i krivičnog prava može samo da se prekrsti obema rukama i nogama (pa makar bio i satanista). Poznato je samo da se dramaturg dobro "udao" jer je njegov tast izuzetno bogat čovek, a supruga ozbiljna poslovna žena (počev od Agroposlova gde je i zvanično direktorka, do nekih drugih firmi). Srećom, uticaj ovog muljatora i posttranzicionog profitera bledi, pa ipak tinja nada da će se jednom i rasvetliti njegova uloga i opskurni politički život.