Jump to content


Photo

Insomnia UnLtd.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
10331 replies to this topic

#16 mr@ki

mr@ki
  • Members
  • 1,080 posts

Posted 16 June 2008 - 22:56

Moram da povučem ono kad sam rekao da završavam s kucanjem, patiću se celu noć sa ispravljanjem grešaka... :ph34r:

Edited by mr@ki, 16 June 2008 - 22:57.


#17 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 16 June 2008 - 22:57

Novo tajno društvo insomničara! Super, obožavam insomnička tajna društva. Naročito ako nešto i rade, a ne samo bleje gordeći se svojom insomnijom k'o šiparica prvim praznim dekolteom. :ph34r:

e tebe sam čekala! nema boljeg primera od tebe da mi ulepša insomničarsku noć :)

#18 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 16 June 2008 - 22:58

Novo tajno društvo insomničara! Super, obožavam insomnička tajna društva. Naročito ako nešto i rade, a ne samo bleje gordeći se svojom insomnijom k'o šiparica prvim praznim dekolteom. :ph34r:


:D Nije tajno...
I radi se :)
Ne znam za druge al ja sam skoro sve ispite spremila noćobdijeći :D
Jel se to računa? :D

#19 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 16 June 2008 - 23:00

e tebe sam čekala! nema boljeg primera od tebe da mi ulepša insomničarsku noć :)


Ko čeka - dokon je. Ko rano rani - taj je "individualni poljoprivredni proizvođač". Ko drugome jamu kopa - taj je vukovac (fizikalac pokupljen kod Vuka za kopanje temelja na građevinama i jarkova za vodovod i kanalizaciju). :ph34r:

#20 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 16 June 2008 - 23:02

Ko čeka - dokon je.


:ph34r:

A ko je dokon taj je forumaš :)

#21 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 16 June 2008 - 23:02

Ko čeka - dokon je. Ko rano rani - taj je "individualni poljoprivredni proizvođač". Ko drugome jamu kopa - taj je vukovac (fizikalac pokupljen kod Vuka za kopanje temelja na građevinama i jarkova za vodovod i kanalizaciju). :ph34r:

eh, nisi pratio radnju fabule... od 11.6 sam diplomirani seljak... pa sad ti vidi... :D :)
(ko rano, rani, ceo dan zeva) :D

Edited by sarište, 16 June 2008 - 23:03.


#22 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 16 June 2008 - 23:05

:D Nije tajno...


Meni je tajno pošto sam dobio lozinku za pristup, čim sam jednom bruletu od poverenja dao moj pasvord za logovanje i moj pin cod od kreditne kartice - sve s karticom (zlatna viza). :D


I radi se :ph34r:
Ne znam za druge al ja sam skoro sve ispite spremila noćobdijeći :D
Jel se to računa? :)


Daj šta daš. :D

#23 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 16 June 2008 - 23:08

Meni je tajno pošto sam dobio lozinku za pristup, čim sam jednom bruletu od poverenja dao moj pasvord za logovanje i moj pin cod od kreditne kartice - sve s karticom (zlatna viza). :ph34r:


:) Iju!
Ali.. ali... pa ti si onda stvarno u nekom tajnom društvu.

Jel mogu i ja?

:D

#24 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 16 June 2008 - 23:09

Dosao trenutak za Finlandiju i Juice kolko vidim! Kao sto Kastor nekoc meni opravdano dobaci, vodka je za prave profesionalce - em pijes celu noc, em ne smrdi. Baska sto se muzika ne stvara bez nekog stimulansa - moj je vodka, mada ne odbijam ni bilo koji single malt :ph34r:

#25 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 16 June 2008 - 23:10

:) Iju!
Ali.. ali... pa ti si onda stvarno u nekom tajnom društvu.

Jel mogu i ja?

:D

pusti njega. čim ima zlaćanu, možda je mišković... :ph34r:

#26 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 16 June 2008 - 23:12

single malt :D


:ph34r:

Konačno neko s kim mogu da se solidarišem :)

#27 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 16 June 2008 - 23:12

Dosao trenutak za Finlandiju i Juice kolko vidim! Kao sto Kastor nekoc meni opravdano dobaci, vodka je za prave profesionalce - em pijes celu noc, em ne smrdi. Baska sto se muzika ne stvara bez nekog stimulansa - moj je vodka, mada ne odbijam ni bilo koji single malt :)

mrzim one frikove što piju đus vodku... :ph34r:
najviše volem vodku-tonik, a da u pozadini svira heoinski jazz sedamdesetih...
mada nekad i furam "Krvavu Mariju" koktel, sok od paradajza, ima kalcijuma, zdravo alkoholisanje, i nema mamurluka ujutru... :D

Edited by sarište, 16 June 2008 - 23:13.


#28 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 16 June 2008 - 23:13

pusti njega. čim ima zlaćanu, možda je mišković... :ph34r:


Jok, bre, Mišković je svoju jednu ukrao, a drugu sam sebi napravio. A ja sam moju pošteno kupio na buvljaku sve sa pin codom. :)

#29 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 16 June 2008 - 23:15

mrzim one frikove što piju đus vodku... :)
najviše volem vodku-tonik, a da u pozadini svira heoinski jazz sedamdesetih...
mada nekad i furam "Krvavu Mariju" koktel, sok od paradajza, ima kalcijuma, zdravo alkoholisanje, i nema mamurluka ujutru... :D


Nemam ništa protiv blady Marry. Ujutro, protiv mamurluka. :ph34r:

#30 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 16 June 2008 - 23:15

Jok, bre, Mišković je svoju jednu ukrao, a drugu sam sebi napravio. A ja sam moju pošteno kupio na buvljaku sve sa pin codom. :)

nisam nigde našla to... meni dati kreditnu-bolje da se obesi taj koji mi je daje... ne bi izdržala ni dva sata
:ph34r: