Jump to content


Photo
- - - - -

Evropska unija


  • Please log in to reply
5788 replies to this topic

#5776 Plavi Golub

Plavi Golub
  • Members
  • 136 posts

Posted 20 April 2019 - 20:47

^^
Po forumskim kriterijumima upadam u kategoriju libtarda i iskreno me obradovalo kad sam videla da su uspeli da savladaju pozar i minimizuju stetu u odnosu na to u kakvu je sve katastrofu moglo da se izrodi.

Katedrala je arhitektonsko i umetnicko remek delo i deo evropske kulturne bastine. Ziva istorija.

Moram da napomenem koliko god da je iritantno politikantskio spominjanje sirotinje kod skupljanja dobrovoljnih priloga za spasavanje neceg toliko vrednog, toliko je iritantno, bar meni, zloupotreba i monopolizacija istih sa druge strane u ideoloskom prepucavanju. Takvih prokakavanja ima i u postovima ovde.

Nisi ti prijatelju nista civilizovaniji, ni pametniji od bilo koga koga castis tim etiketama. Da se covek zapita kako li se Zemlja okretala do sada bez vas na njoj.

Edited by Plavi Golub, 20 April 2019 - 20:49.

  • 0

#5777 James Delaney

James Delaney
  • Members
  • 161 posts

Posted 20 April 2019 - 21:18

Po forumskim kriterijumima upadam u kategoriju libtarda 

 

Ja se ne bih hvalio sa tim  :lol+:


  • 0

#5778 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 20 April 2019 - 21:25

^^
Po forumskim kriterijumima upadam u kategoriju libtarda i iskreno me obradovalo kad sam videla da su uspeli da savladaju pozar i minimizuju stetu u odnosu na to u kakvu je sve katastrofu moglo da se izrodi.
 

 

Kakve veze ima libtardizam sa vatrogascima?  :unsure:


Edited by Denis Jasharevic, 20 April 2019 - 21:25.

  • 0

#5779 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 20 April 2019 - 21:33

Ja se ne bih hvalio sa tim  :lol+:

 

Pripadati ovim debilima vaistinu nije za pohvalu  :lol+:

 

 


  • 0

#5780 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 20 April 2019 - 21:35

Ili ovim debilima, poshto vidim da smo na evropskom topiku .....

 

 


  • 0

#5781 Plavi Golub

Plavi Golub
  • Members
  • 136 posts

Posted 20 April 2019 - 21:39

Dupli post.


Edited by Plavi Golub, 20 April 2019 - 21:47.

  • 0

#5782 Plavi Golub

Plavi Golub
  • Members
  • 136 posts

Posted 20 April 2019 - 21:41

Ja se ne bih hvalio sa tim  :lol+:

 

Ne bih se ni ja hvalila vasim svjetonazorom, pa smo na istom.

 

Kakve veze ima libtardizam sa vatrogascima?  :unsure:

 

 

Ne razumem pitanje o vatrogascima. Bice da je to do moje intelektualne limitiranosti. Naravno da su ga u prakticnom smislu vatrogasci stavili pod kontrolu i ugasili.

 

I kakve veze ima pozar u Notr Damu sa pitanjem ilegalne ili kojegod imigracije u Svedsku? Vama je libtard ovde svako ko ne prdi u istu tikvu sa vama, posto vam je slika poprilicno binarna. Posto jelte ne prdim u tu tikvu moram da se negde rasporedim, pa uvozila imigrante ili ne, devastirala neki socijalni sistem ili ne.


Edited by Plavi Golub, 20 April 2019 - 22:06.

  • 1

#5783 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 20 April 2019 - 21:51

Ne bih se ni ja hvalila vasim svjetonazorom, pa smo na istom.

 

Ne razumem pitanje.

 

Moj svetonazor je liberalan do koske, prema zenama, rasama, seksualnim manjinama, ekonomiji, drogama, prostituciji, eutanaziji i svemu ostalom ……... samo nije libtardiran. Nece nikada ni biti. 

 

 

Ne razumem pitanje o vatrogascima. Bice da je to do moje intelektualne limitiranosti.

 

Moguce je. Ovo si napisala "Po forumskim kriterijumima upadam u kategoriju libtarda i iskreno me obradovalo kad sam videla da su uspeli da savladaju pozar" …………. 

 

Rechenica je konfuzna iz vishe razloga. Naime, osim shto se postavlja pitanje ko je ugasio pozar? Libtardi? ……. moram te obavestiti da libtardi nisu bash odushevljeni gashenjem pozara, a posebno prilozima za obnovu crkve jer bi time ushli u zabranjenu zonu hrishcanstva koje je uzrokovalo sve boli i patnje poslednjih 2019 godina I samim tim ugrozili libtardiranu teoriju krivice belog choveka.

 

Ako je neko obradovan gashenjem pozara i donacijama za obnovu to je upravo suprotno od libtarda - desnica.


Edited by Denis Jasharevic, 20 April 2019 - 21:53.

  • 0

#5784 Plavi Golub

Plavi Golub
  • Members
  • 136 posts

Posted 20 April 2019 - 22:04

Ako ti je konfuzna, neka ti je konfuzna, molim lepo. Meni nije

 

Napisana je u odnosu na Asadov post u kome svi koji , pretpostavljam nisu njegovi ideoloski saborci, smatraju da je skupljanje novca za obnovu katedrale izdaja evropske i svetske sirotinje, pa eto da se, jadna prijavim da ima i drugacijih.

 

A tu iznijansiranost u pogledima na svet je ovde nekako komplikovano zapaziti, postojite samo vi i oni (mi?), mora da je to opet problem moje limitiranosti.

 

Bokte mazo, sva levica ovog sveta, piroman do piromana. Mora da je neki levicar projektovao elektricnu instalaciju i sabotirao PP sistem.


Edited by Plavi Golub, 20 April 2019 - 22:11.

  • 0

#5785 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 20 April 2019 - 22:47

Ako ti je konfuzna, neka ti je konfuzna, molim lepo. Meni nije

 

Napisana je u odnosu na Asadov post u kome svi koji , pretpostavljam nisu njegovi ideoloski saborci, smatraju da je skupljanje novca za obnovu katedrale izdaja evropske i svetske sirotinje, pa eto da se, jadna prijavim da ima i drugacijih.

 

A tu iznijansiranost u pogledima na svet je ovde nekako komplikovano zapaziti, postojite samo vi i oni (mi?), mora da je to opet problem moje limitiranosti.

 

Bokte mazo, sva levica ovog sveta, piroman do piromana. Mora da je neki levicar projektovao elektricnu instalaciju i sabotirao PP sistem.

 

Pa eto, da si kvotovala forumasha kome si se obratila sve bi bilo bogougodno i ja ne bih morao da postavljam glupo pitanje. 

 

Pozitivno je shto se ne slazesh sa libtardima koji se raduju rushevinama te crkve vishe nego muslimanski i srBski svet 9/11 ….. tako je i kod mene pochelo ……. ne slazesh se sa jednom stvari, pa sa drugom, trecom ….. I evo sada smo doshli do toga da sam ja fashista, rasista, opresor, kolonista, mizogin, satana …… Ako  :D, neka sam …. samo da nisam bolesnik kao oni. Zdravlje je ipak najpreche  :rotflmao:

 

Nije valjda da se slazesh i sa tim da belci ne bi smeli 1 dan da izlaze iz kuce?  Dok se ne odluchi koje boje ce biti trake koje ce nositi oko ruke ….. zute sa krstom???  :s_d: 


  • 0

#5786 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 20 April 2019 - 23:08

Pa eto, da si kvotovala forumasha kome si se obratila sve bi bilo bogougodno i ja ne bih morao da postavljam glupo pitanje. 

 

Pozitivno je shto se ne slazesh sa libtardima koji se raduju rushevinama te crkve vishe nego muslimanski i srBski svet 9/11 ….. tako je i kod mene pochelo ……. ne slazesh se sa jednom stvari, pa sa drugom, trecom ….. I evo sada smo doshli do toga da sam ja fashista, rasista, opresor, kolonista, mizogin, satana …… Ako  :D, neka sam …. samo da nisam bolesnik kao oni. Zdravlje je ipak najpreche  :rotflmao:

 

Nije valjda da se slazesh i sa tim da belci ne bi smeli 1 dan da izlaze iz kuce?  Dok se ne odluchi koje boje ce biti trake koje ce nositi oko ruke ….. zute sa krstom???  :s_d:

 

Bez krsta naravno, simbol krsta ih vredja i on mora biti potpuno uklonjen. 


  • 0

#5787 Plavi Golub

Plavi Golub
  • Members
  • 136 posts

Posted 20 April 2019 - 23:09

Stajale su dve kapice na vrhu posta. Obicno sluze za referisanje na post bez citiranja. A ovde citiranje pogotovo na vise postova iz nekih razloga ne funkcionise kako treba.

 

Inace otkrih i da je onaj Vucicevic (Alo/Informer) levicar i libtard koliko se radovao pozaru i bozijoj (?) osveti, dok gazda nije rekao no, no.

 

Ostalo ne bih komentarisala. Koliko mi je poznato niti su svi hriscani beli, niti svi muslimani tamnoputi, a gde su tek ateisti i ostali.

 

Mene su balkanske devedesete dovoljno vaspitale i formirale licni eticki kod i univerzalni detektor za smradove odredjene sorte koje nikakvo etiketiranje nece promeniti.


Edited by Plavi Golub, 20 April 2019 - 23:18.

  • 0

#5788 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 20 April 2019 - 23:20

Stajale su dve kapice na vrhu posta. Obicno sluze za referisanje na post bez citiranja. A ovde citiranje pogotovo na vise postova iz nekih razloga ne funkcionise kako treba.

 

Inace otkrih i da je onaj Vucicevic (Alo/Informer) levicar i litard koliko se radovao pozaru i bozijoj (?) osveti, dok gazda nije rekao no, no.

 

Ostalo ne bih komentarisala. Koliko mi je poznato niti su svi hriscani beli, niti svi muslimani tamnoputi, a gde su tek ateisti i ostali.

 

Mene su balkanske devedesete dovoljno vaspitale i formirale licni eticki kod i univerzalni detektor za smradove odredjene sorte koje nikakvo etiketiranje nece promeniti.

 

Kvotovanje i multikvotovanje radi besprekorno.

 

Zamolio bih te da idiote tipa taj vuchicevic ili kako se vec zove ne ubacujesh u ozbiljnu diskusiju. Nije on ni levichar, ni desnichar - on je srBsko govedo.

 

Shto se ostatka tvog posta tiche ……. umoran sam.  :yawn:


Edited by Denis Jasharevic, 20 April 2019 - 23:20.

  • 0

#5789 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 26 April 2019 - 10:05

...

 
Nesto gledam - oni schwabski krmkovi opet nadigli dreku oko Nord stream 2.
 
Te ambasadorka u Washingtonu, poslala pismo americkim kongresmenima - zarozala se u suzama, placljivo moli da ameri prestanu da prete sankcijama putljerovim kompanijama 'Gazprom' i 'Novatek'. Laze oko toga da je 'Nord stream 2 gotova stvar', i da su se sve zemlje koje su kritikovale izgradnju na kraju dogovorile. Ako je gotova stvar - pa zaslo slini? 
 
Nista tu nije gotovo, ima da ih ameri zestoko naguze.
Kad su se vec podmetnuli Putljeru, mogu i Washingtonu!
:lol+:
 
Opet, sa druge strane neki lik, 'izvrsni direktor kompanije Nord stream 2' Matijas Varnig, zapretio Evrokomisiji sudom, u slucaju da izmenama 'Gasne direktive' pokusa da zasmeta projektu gasovoda. Uz to priznaje da gasovod nece proraditi do leta. A postavio je rok Evrokomisiji do 12. maja!
:frust:
 
Kad, neki istrazivaci se bace na posao, a ono - opa!
 
Varnig je bio sluzbenik STASI-ja, obucavan za ekonomsku spijunazu u HVA, pa se prebacio u 'Dresdner bank', petljao sa KGB-om, bio zavrbovan - prema jednoj verziji, od strane Putljera (koji je sluzbovao u Drezdenu), prema drugoj od strane Putljerovog intimusa Timchenka.
 
Vernig, najplaceniji kremaljski spijun na Zapadu je clan borda direktora citavog niza ruskih kompanija - 'Rosneft / Transneft / Rusal'.
(Nemacka je abolirala sve bivse saranike STASI-ja koji nisu vrsili zlocine. A provalio ih je jedan bivsi saradnik STASI-ja koji je otkrio imena 15 'krtica', mada nije znao Varnigovo koji je imao pseudonim 'Ekonomista'. No, BND je uspela da rekonstruise neke obrisane diskove STASI-ja i pronadje mnogo materijala).
 
Opet stara istina - rusi nikada nista nisu uspeli da postignu osim kradjom i lopovlukom, spijuniranjem i podmicivanjem taloga i sljama.
 
Zaista, ovo sto gledamo je kopija nekadasnje saradnje naZiJonal-soZijalista i komunjista.
:yucky:
 
 
PS.
Jos kada se procitaju informacije o tome kako su Belorusija, Ukrajina i Poljska prestale da transportuju, zbog loseg kvaliteta, rusku naftu i benzin kroz cevovode - iznenadnog povecanja kolicine hlora, sto preti da unisti rafinerijska postrojenja, stvari ocigledno postaju jasnije - to je jos jedna diverzija maloumnika iz Kremlja, koji posto poto hoce da natera EU da prihvati Nord stream 2, a kad ga ovi prihvate bez ikakvih ogranicenja - tek onda su nagrabusili.
 
...

Edited by Kinik, 26 April 2019 - 10:24.

  • 0