Jump to content


Photo

Nadpričavanje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
78 replies to this topic

#76 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 24 June 2008 - 17:20

Blago tebi - sav ti život prođe u veselju (© by Njegoš). :) I najprimitivniji fašistički i fašisoidni antikomunisti davno su odustali od tako debilnih pokušaja diskreditacije komunizma, pokušaja dostojnih samo pijanih četničkih zlikovaca, nemačkih i italijanskih lizisahana (čankoliza). Da nemaš takve u lozi koju duhovno preporađaš? :D


Pokusaj diskreditacije komunizma :ph34r: , pa to je isto kao pokusaj diskreditacije Aushvica.

Rekoh ti par puta da kada osetis (posto ne mozes da shvatis) da si intelektualno inferioran, nemoj da lajesh na moju lozu i moju porodicu, ostavi ih na miru, nisu oni krivi za tvoj hendikep. Ljudi to citaju i shvataju da si od onih koji zive u tudjim kucama, iz '45 i da zato velicas ideologiju vase sefice Mire Cvetnajeve, koja je trenutno na hadziluku u Al-Moskvi.

Mogao bi Schmeling da vidi kako su oni oteli one njihove kuce po Dedinju, pa da razmene iskustva. dace i tebi kucicu, ako budes dobar komunista.

Edited by down with the sickness, 24 June 2008 - 17:21.


#77 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 24 June 2008 - 17:37

Pokusaj diskreditacije komunizma :ph34r: , pa to je isto kao pokusaj diskreditacije Aushvica.

Rekoh ti par puta da kada osetis (posto ne mozes da shvatis) da si intelektualno inferioran, nemoj da lajesh na moju lozu i moju porodicu, ostavi ih na miru, nisu oni krivi za tvoj hendikep.


Baš ti sav život prođe u veselju i bez pića. :D Da, da, sahranujete vi komunizam svako malo iznova već vek i po, al' nešto vam se nikako ne da to konačno i obavite. :D Nikad saveznici (Hitler, Musolini, Staljin, Makarti, Bush...) da daju dovoljno para i opreme, pa da nešto preostane i za "stvar", nakon što jajare kvazigrobarske namire svoje guzice? :D

Nego, ja sam govorio o duhovnoj lozi, a ti tu prepozna svoju zoološku lozu i svoju porodicu. :D Kad bolje razmislim, biće da nemam razloga da ti ne verujem - ti bolje znaškoga se od njih može kako prepoznati. Al' to si ti rekao, a ne ja - ja njih nisam pominjao, daleko mi bili i ostali. :)

#78 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 24 June 2008 - 18:37

:ph34r: Samo ti nastavi, slusamo sa paznjom tvoju LITIJU o abortusu i iznenadnom vaistinskom vaskrsnucu vaskolikog vaseljenskog komunizma, sirom sveta ........ i shire ......... zzz .....

#79 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 24 June 2008 - 18:52

:) Samo ti nastavi, slusamo sa paznjom tvoju LITIJU o abortusu i iznenadnom vaistinskom vaskrsnucu vaskolikog vaseljenskog komunizma, sirom sveta ........ i shire ......... zzz .....


Nije loše, nije loše. Za samo sat vremena si uspeo skapirati da ti je džebana navlažena i da ne pali. Pozdravio te Pavle Đurišić, italijanski "patriota". :ph34r: