Jump to content

Photo

Nadpričavanje

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
78 replies to this topic

#31 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 06 June 2008 - 21:58

Cekamo ansVer pa bodujemo...

#32 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 06 June 2008 - 22:16

Cekamo ansVer pa bodujemo...

Jel znas da su na ovome topicu modovi Kastor i Sheridan, zato nema nikoga.Masa ljudi ih je naDpricala, medjutim sve su obrisali i banovali

#33 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 06 June 2008 - 22:47

koje si ti jadno palidrvce. podsecas me na one ljigavce iz filmova cija je jedina uloga da potpaljuju vatru i onda odu u neki cosak i odatle se smejulje sranju koje su napravili. suvise kilavi i jadni da se sami otvoreno svadjaju pa i pobiju, uvek se dobro potrude da bar vide druge kako to rade kad oni sami vec ne mogu. naravno, uvek se dobro sakriju i smugnu na vreme da ne bi nadrljali ako ih neko uhvati.

:ph34r: Ja se smejuljim tu na mestu. I šta mi možeš, na-na-na.. Ali natpričala si me. Na moje ružne reči si reagovala još ružnijima. Ali kakvo je u tome zadovoljstvo?

#34 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 06 June 2008 - 23:03

Besmrtan je ovaj topic dok je tebe i kralja luja i sličnih, seridanče. Mlogo se izvinjavam što nemam fore koje bi te pogađale tako da te nasmeju, pa ne mogu da ti uzvratim ravnom merom na tvoje koje mene uvek nasmeju. Nego, jesi li si se setio sopstvene priče o tome kako si se na odmoru grebao za internet u komšiluku, il' ćeš i dalje pištati kako Kastor izmišlja laže? :ph34r:

E moj Klistire, pocni da citas postove. Na odmoru nisam bio u svojoj kuci, vec u iznajmljenom stanu. "komsija" je bio vlasnik stana koji sam iznajmljivao, internet na koji sam se kacio je bio deo dila (inace ga je jako lako zakljucati). Ako se ne varam, ovo sam vec objasnio, ako nisam, evo sad sam.
Neuspelo. Nastavi da pretrazujes arhivu ili beleske o mojim postovima, sta vec koristis.

Za nemastovitost nemoj da se izvinjavas, sasvim je to u ok. Mozda i dodje sa godinama, mozda je samo iskustvo u pitanju. Ali napredujes, ovde si iskoristio samo nesporazum, nema laganja, nema podmetanja, nema detinjeg "name-calling". Napredujes Klistire, napredujes.

Greška. Ovaj topic je za to da se Seridanu omogući da se razmaše u punom sjaju u svojoj omiljenoj i jedinoj aktivnosti - nadpričavanju. Niko drugi niti ima takve ambicije, niti se hvali kako ume da "nadpričava". :)

Ovaj topik je nastao (i dobio ime) cepanjem sa onog drugog po kojem si me proganjao i cekao iza okuka u nadi da ces mi nekako vratiti za ono vaspitavanje o derivatime (sto sam ja greskom nazvao tvojom ambicijom dame nadpricas, a na koju si se ti gresku zalepio ko krpelj) - i kao reakcija na moju molbu moderatorima da to tamo zaustave - predlozio sam da budemo warnovani, postovi obrisani. No, priznajem da vremenom pocinjem nekako bolesno da uzivam u ovome, a i lepse nego da te opet gledam dva meseca kako cmizdris zbog 10% warna, te je pamet moderatorska ipak bila veca od moje.

#35 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 06 June 2008 - 23:15

Jel znas da su na ovome topicu modovi Kastor i Sheridan, zato nema nikoga.Masa ljudi ih je naDpricala, medjutim sve su obrisali i banovali

Simpatično ali netačno. Ja sam naDpričan od Seridana i mnogih drugih, al Seridana neće naDpričati niko nikada dok god mu je tuđeg gratis interneta pod rukom. :ph34r:

#36 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 07 June 2008 - 10:13

Sh 2
Ka 0

pomoc publike (Kastoru) - ostavi se reci nadprcavati i potrosnje interneta .

#37 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 07 June 2008 - 10:40

Simpatično ali netačno. Ja sam naDpričan od Seridana i mnogih drugih, al Seridana neće naDpričati niko nikada dok god mu je tuđeg gratis interneta pod rukom. :ph34r:

Ma jok bre! Nisi uopste naDprican od drugih vec od sebe samog (nema ljutis!). Moze i bez djozluka da se vidi da si se uhvatio sebe samog kao pijan plota. A mislis da pricas o Sheridanu. I sto vise pricas o njemu mi sve manje saznajemo o njemu a sve vise o tebi. Jedino jos nismo ukapirali kakav je tvoj deal za internet konekciju? Jel´ ti to placas impulse ili za dzabe?

#38 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 07 June 2008 - 11:01

Ma jok bre! Nisi uopste naDprican od drugih vec od sebe samog (nema ljutis!). Moze i bez djozluka da se vidi da si se uhvatio sebe samog kao pijan plota. A mislis da pricas o Sheridanu. I sto vise pricas o njemu mi sve manje saznajemo o njemu a sve vise o tebi. Jedino jos nismo ukapirali kakav je tvoj deal za internet konekciju? Jel´ ti to placas impulse ili za dzabe?

Kad naučite kapirati, onda ćete ukapirati i to i još što-šta. :ph34r:

#39 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 17 June 2008 - 19:39

...
razlog za edit: uljuđivanje u skladu sa NEP. :ph34r:

vidi vidi, kastor dobio magicnu "reason for edit" kutijicu :)
posto vlas' sta li?

#40 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 17 June 2008 - 19:42

vidi vidi, kastor dobio magicnu "reason for edit" kutijicu :D
posto vlas' sta li?

Aha. Ovde ti daju vlast čim te dodatno warnuju. :) Pazi se. :ph34r:

Edited by Kastor, 17 June 2008 - 19:43.

#41 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 17 June 2008 - 19:46

Aha. Ovde ti daju vlast čim te dodatno warnuju. :D Pazi se. :ph34r:

Pih, maltretira me softver... :)
A taman se naostrio :D (te pobeda komunizma, te konacno ste uspeli...ma svashta) - ti kad me razocaras...to niko ne moze tako :D

edit: samo da proverim, umoran sam: Kastor nije mod?

Edited by Sheridan, 17 June 2008 - 19:49.

#42 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 17 June 2008 - 19:52

edit: samo da proverim, umoran sam: Kastor nije mod?

Dole imaš pdf Forum za takva pitanja. Dokle ću te opominjati? :ph34r:

#43 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 17 June 2008 - 19:55

Dole imaš pdf Forum za takva pitanja. Dokle ću te opominjati? :ph34r:

Jesi normalan, tamo o'ma popijes po nosu cim pitas takve stvari, to je samo fore radi kako ne znas :)

Osim toga, shok, ko bi se snashao, nego lepo obrishi i gotovo.

#44 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 17 June 2008 - 19:58

Jesi normalan, tamo o'ma popijes po nosu cim pitas takve stvari, to je samo fore radi kako ne znas :)

Osim toga, shok, ko bi se snashao, nego lepo obrishi i gotovo.

Josh bolje, warnuj me :ph34r:

#45 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 17 June 2008 - 20:07

:ph34r:

:)

:D

(Šiljem na nadpričavanje, greota da se briše)