Jump to content


Photo

Nadpričavanje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
78 replies to this topic

#16 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 06 June 2008 - 10:20

Ako, ako, Šajloče. I to ti dobro polazi za rukom. Naročito kad se na odmoru grebeš od komšiluka za internet, jer ti je nedostupam onaj sa posla. :ph34r:


:) Nisi vidim poslusao pa dao nekome da pogleda pre nego sto posaljes...

Ne ide tako Kastore, nije smeshno, nije ni zabavno. mozda obradujes poneko dete koje se jos uvek lozi na doskocice iz parkica. Mislim, sta ti ja popujem, sasvim je to u redu, nemaju svi iste ambicije. Ja sam malo vise ocekivao, neki duh*, nesto relevantno**, da ima veze sa mnom***. Neka ironija****, sarkazamv, parodijavi; mozda neki metaforicni osvrt na moje ranije postovevii, neka alegorija o mom stiluviii - dugacke recenice, nabrajanje, tri tacke recimo. Ne ovako, gakanje, onomatopeja, detinjasto Kastore. Propasce nam topik zbog tebe, trgni se covece.



Evo par ilustrativnih primera, mozda ti pomogne:

*Jesmo se dogovorili da necemo da pricamo da si bio kod mene, sad ce svi da provale kad pricas o mom internetu?

**Opet lazes Kastore, c c c, ne mozes da nadjes nista stvarno, opipljivo a?

***Nemoj da se nerviras svaki put kad ispadne da nesto ne znas, uvek ispadnes klinac sa penom na ustima.

****Ma naravno, nema veze sto si ispao glup vec treci put, vazno je da si me u principu provalio. Principijelan si.

vOvako kad se duhovito nasalis Kastore, jednostavno ostanem bez teksta, prosto me razoruza tvoja vrcava replika i moram da ucutim.

viTo su ti sve piljarski fazoni polupismenih samoupravnih kardeljevskih cata koji kradu bogu dane ogovarajuci po internetu sve kukajuci da rade nesto korisno.

viiPozdravio te pavlovic :D

viiiZa ovaj primer sam namerno izabrao roze fusnotu, nekako mi je u skladu sa tvojim nakindjurenim partijsko-baroknim praznim proseravanjem i nadmenoscu uvredjenom zbog same mogucnosti potpitanja.

Edited by Sheridan, 06 June 2008 - 10:48.


#17 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 06 June 2008 - 12:06

Nazovite ovo prepucavanje ,a ne nadpricavanje . Ajmo malo kreativnosti u buduce....

#18 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 06 June 2008 - 12:15

Nazovite ovo prepucavanje ,a ne nadpricavanje . Ajmo malo kreativnosti u buduce....


nisi u toku. naDpricavanje je fraza uzeta iz toka naseg prepucavanja. naslov je otlican.

#19 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 06 June 2008 - 12:43

naslov je otlican.

Ili recimo Nadpričavaš me/nadpričavam te. Još uvek zapravo ne znam da li bi ovaj topik mogao biti sigurno utočište svakolikog nadpričavanja i vrsnih nadpričavalaca, ili je ovo vaše privatno mesto, pa bi povremeni upadi ostalih u intimu vašeg odnosa trebalo da ostanu vrlo povremeni i relativno diskretni? :ph34r:

#20 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 06 June 2008 - 12:46

nisi u toku. naDpricavanje je fraza uzeta iz toka naseg prepucavanja. naslov je otlican.

ok,ok.... Kastor se povukao?

#21 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 06 June 2008 - 12:53

ok,ok.... Kastor se povukao?

Mjok, kad probere trnjave ruže malih bockica i iznadpriča ostale dnevne komunikacije, vratiće se u toplinu topikovog gnezda. :ph34r:

#22 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 06 June 2008 - 14:12

:) Nisi vidim poslusao pa dao nekome da pogleda pre nego sto posaljes...


Vidim da daljinac radi bez greške i da moja dežurna alapača fercera k'o singerica čim se dokopa interneta sa radnog mesta. Biće, ipak, da on radi u obezbeđenju neke banke čim ima toliko vremena za forum u radno vreme. Kad se zaposli u kiosku kao prodavac novina, tad će se verovatno predstavljati kao novinar koji će jednog dana postati vlasnik velike izdavačke kuće. :ph34r:

Ili recimo Nadpričavaš me/nadpričavam te. Još uvek zapravo ne znam da li bi ovaj topik mogao biti sigurno utočište svakolikog nadpričavanja i vrsnih nadpričavalaca, ili je ovo vaše privatno mesto, pa bi povremeni upadi ostalih u intimu vašeg odnosa trebalo da ostanu vrlo povremeni i relativno diskretni? :D


Doborodošli su svi koji požele da ih neko nadpriča onda kad to oni požele - ima moje dežurne seridanske alapače dovoljno za sve. :D

#23 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 06 June 2008 - 14:21

Vidim da daljinac radi bez greške i da moja dežurna alapača fercera k'o singerica čim se dokopa interneta sa radnog mesta. Biće, ipak, da on radi u obezbeđenju neke banke čim ima toliko vremena za forum u radno vreme. Kad se zaposli u kiosku kao prodavac novina, tad će se verovatno predstavljati kao novinar koji će jednog dana postati vlasnik velike izdavačke kuće. :ph34r:


:)

#24 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 06 June 2008 - 14:27

interneta sa radnog mesta.
neke banke
dežurne alapače
:ph34r:

Internet na poslu, banka, alapača - vrtiš tri ista motiva plus šupalj smajli :ejesammureko:. Ili pojačaj malo, ili podvij rep.

#25 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 06 June 2008 - 20:20

Internet na poslu, banka, alapača - vrtiš tri ista motiva plus šupalj smajli :ejesammureko:. Ili pojačaj malo, ili podvij rep.


Pojačaj sam ako ti treba više. Meni je sasvim dovoljno ovoliko koliko me moja dežurna alapača "nadpričava". :ph34r: Što se tiče monotonije koja ti smeta, ne mogu ti pomoći - pojavu koja ima samo tri obeležja, ne možeš opisivati kao da ih ima bezbroj.

#26 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 06 June 2008 - 20:28

Pojačaj sam ako ti treba više. Meni je sasvim dovoljno ovoliko koliko me moja dežurna alapača "nadpričava". :ph34r: Što se tiče monotonije koja ti smeta, ne mogu ti pomoći - pojavu koja ima samo tri obeležja, ne možeš opisivati kao da ih ima bezbroj.


Ubi nam bre topik covece. Sta jos pokusati da se tebi ubrizga neka pamet, duh, nesto zanimljivo... :)
Hoces da probamo da ti organizujemo neke casove ili nesto? Ili ti je fino ovako da se smejes sam svojim promasenim forama?

#27 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 06 June 2008 - 20:33

Internet na poslu, banka, alapača - vrtiš tri ista motiva plus šupalj smajli :ejesammureko:. Ili pojačaj malo, ili podvij rep.


koje si ti jadno palidrvce. podsecas me na one ljigavce iz filmova cija je jedina uloga da potpaljuju vatru i onda odu u neki cosak i odatle se smejulje sranju koje su napravili. suvise kilavi i jadni da se sami otvoreno svadjaju pa i pobiju, uvek se dobro potrude da bar vide druge kako to rade kad oni sami vec ne mogu. naravno, uvek se dobro sakriju i smugnu na vreme da ne bi nadrljali ako ih neko uhvati.

#28 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 06 June 2008 - 21:29

koje si ti jadno palidrvce. podsecas me na one ljigavce iz filmova cija je jedina uloga da potpaljuju vatru i onda odu u neki cosak i odatle se smejulje sranju koje su napravili. suvise kilavi i jadni da se sami otvoreno svadjaju pa i pobiju, uvek se dobro potrude da bar vide druge kako to rade kad oni sami vec ne mogu. naravno, uvek se dobro sakriju i smugnu na vreme da ne bi nadrljali ako ih neko uhvati.

Pa ovaj topic i jeste da se njih dvoica nadpricavaju ,a ostali da dobacuju,pale.komentarisu ... Suvise si ovo ozbiljno shvatila. Ja pocinjem da vodim rez od poslednjeg komentara

sheridan 1
kastor 0

#29 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 06 June 2008 - 21:40

Ubi nam bre topik covece. Sta jos pokusati da se tebi ubrizga neka pamet, duh, nesto zanimljivo... :)
Hoces da probamo da ti organizujemo neke casove ili nesto? Ili ti je fino ovako da se smejes sam svojim promasenim forama?


Besmrtan je ovaj topic dok je tebe i kralja luja i sličnih, seridanče. Mlogo se izvinjavam što nemam fore koje bi te pogađale tako da te nasmeju, pa ne mogu da ti uzvratim ravnom merom na tvoje koje mene uvek nasmeju. Nego, jesi li si se setio sopstvene priče o tome kako si se na odmoru grebao za internet u komšiluku, il' ćeš i dalje pištati kako Kastor izmišlja laže? :ph34r:

Edited by Kastor, 06 June 2008 - 21:40.


#30 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 06 June 2008 - 21:46

Pa ovaj topic i jeste da se njih dvoica nadpricavaju ,


Greška. Ovaj topic je za to da se Seridanu omogući da se razmaše u punom sjaju u svojoj omiljenoj i jedinoj aktivnosti - nadpričavanju. Niko drugi niti ima takve ambicije, niti se hvali kako ume da "nadpričava". :ph34r: