Jump to content

Photo

Nadpričavanje

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
78 replies to this topic

#1 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 05 June 2008 - 14:07

...
Nemam uvek ni vremena ni strpljenja za takve žvake, pa ga rađe ostavljam u samozadovoljnom uverenju da me je "nadpričao". :ph34r:
...

I nije neki uspeh iskreno receno, jednostavan si ti, cim neko uzme u obzir da svet nije stao kad je napisan kapital i odma puknu sve ove tvoje price sa casova odbrane i zastite. Nit nesto moram da preispitujem svoje znanje, nit sam nesto novo naucio...

Nema tu satisfakcije nikakve. :)

edit: Tek sad videh da i posle onih glupih svojih blamova sa gramatikom povlacih to "nadpricavanje", al' nemam vise snage ni da te maltretiram, nesto se nadam da ces biti makar karakter pa ces odrzati rec i prestati da gushish pa pobegnes cim te se nesto pita.

Edited by Sheridan, 05 June 2008 - 14:11.

#2 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 05 June 2008 - 15:24

I nije neki uspeh iskreno receno, jednostavan si ti, cim neko uzme u obzir da svet nije stao kad je napisan kapital i odma puknu sve ove tvoje price sa casova odbrane i zastite. Nit nesto moram da preispitujem svoje znanje, nit sam nesto novo naucio...

Nema tu satisfakcije nikakve. :)

edit: Tek sad videh da i posle onih glupih svojih blamova sa gramatikom povlacih to "nadpricavanje", al' nemam vise snage ni da te maltretiram, nesto se nadam da ces biti makar karakter pa ces odrzati rec i prestati da gushish pa pobegnes cim te se nesto pita.

Care svih muških (?) alapača, opet si me "nadpričao". U pravu su - i nije to neki uspeh: uspeva svakoj alapači koja melje kao prazna vodenica na tuđoj vodi, tj. tuđem internetu. :ph34r:

#3 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 05 June 2008 - 15:28

Care svih muških (?) alapača, opet si me "nadpričao". U pravu su - i nije to neki uspeh: uspeva svakoj alapači koja melje kao prazna vodenica na tuđoj vodi, tj. tuđem internetu. :ph34r:

Eto, ni karaktera nema.
Jebeshtakvo nadpricavanje :D

Edit: uzgred, za ovo alapacha...kako mozes toliko glupo da se zaleces :)

Pazi ovako:

Kastor:
Total Cumulative Posts 3985
( 19.7 per day / 0.20% of total forum posts )

Sheridan:
Total Cumulative Posts 3010
( 6.1 per day / 0.15% of total forum posts )

Edited by Sheridan, 05 June 2008 - 15:33.

#4 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 05 June 2008 - 15:43

Eto, ni karaktera nema.
Jebeshtakvo nadpricavanje :D

Edit: uzgred, za ovo alapacha...kako mozes toliko glupo da se zaleces :ph34r:

Pazi ovako:

Kastor:
Total Cumulative Posts 3985
( 19.7 per day / 0.20% of total forum posts )

Sheridan:
Total Cumulative Posts 3010
( 6.1 per day / 0.15% of total forum posts )

Care alapački, alapaštvo je pre svega osoben kvalitet, pa tek onda i kvantitet. To je onaj mentalni defekt koji u svom nezaustavivom nagonu za "nadpričavanjem" vidi samo pravopisnu grešku. :)

#5 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 05 June 2008 - 15:48

Care alapački, alapaštvo je pre svega osoben kvalitet, pa tek onda i kvantitet. To je onaj mentalni defekt koji u svom nezaustavivom nagonu za "nadpričavanjem" vidi samo pravopisnu grešku. :ph34r:

:D

Za razliku od tebe, od kojeg cu morati da naucim samokontrolu i sposobnost da se precuti, zaboravi, predje preko necega :)
Kao na primer ono kad se izglupiras sa derivatima pa danima trazis neku rupu da ispadnes pametan iz inata - jesi na takve nagone mislio?

#6 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 05 June 2008 - 15:50

Sheridane i Kastore,

Dalje ćete se nadpričavati u južnijim krajevima. :ph34r:

#7 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 05 June 2008 - 16:50

Sheridane i Kastore,

Dalje ćete se nadpričavati u južnijim krajevima. :)

Lepo od tebe, Jocino Fino Džensko. Ponekad je zgodno imati za zabavu u dokolici svoje lično mesto sa dežurnom alapačom koja radi na daljinsku komandu kao vergl i nadpričava sve živo. :ph34r:

#8 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 05 June 2008 - 16:56

Lepo od tebe, Jocino Fino Džensko. Ponekad je zgodno imati za zabavu u dokolici svoje lično mesto sa dežurnom alapačom koja radi na daljinsku komandu kao vergl i nadpričava sve živo. :ph34r:

:)

#9 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 05 June 2008 - 16:59

:ph34r:

E zadnje vreme došlo, kad je i car alapački počeo da štrajkuje. :D

#10 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 05 June 2008 - 17:07

E zadnje vreme došlo, kad je i car alapački počeo da štrajkuje. :D

Ma ne mogu vishe choveche, s'tobom ko u dolini odjeka, smislis nesto, pomislis da si mi bas doskocio i onda opet i opet i opet i opet i opet isti glupi promasheni fazon...prvo nadrpicavanje (od kojeg nisi odustao i posle onih blamova sa svojom gramatikom), sad alapacharenje (od kojeg opet ne odustajes i kad ti pokazem da si tri puta produktivniji od mene).
Zamara strashno.
Tako da sedim i cekam da smislis neku bolju foru pa onda nesto da ti odgovorim, ovakvo random gadjanje epitetima mi je postalo dosadno oko osme godine.
'ajde, pa se javi kad smislis nesto, al da ima veze sa mnom ili jos bolje mojim pisanjem molim te.

:ph34r:

#11 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 05 June 2008 - 17:25

Dajte još. :ph34r:

#12 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 05 June 2008 - 17:32

Dajte još. :ph34r:

Ma daj bre, pusti ga da smisli.

#13 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 05 June 2008 - 18:03

Dajte još. :D

Tja, izgleda da ne mere baš uvek. Uprkos mom daljincu, car alapački ima retke povremene napade lucidnosti kada zariba i rezignira. :ph34r: Il' će biti da mu je prošlo radno vreme, a svoj internet od kuće on štedi k'o pravi Šajlok. :)

#14 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 05 June 2008 - 20:31

Tja, izgleda da ne mere baš uvek. Uprkos mom daljincu, car alapački ima retke povremene napade lucidnosti kada zariba i rezignira. :ph34r: Il' će biti da mu je prošlo radno vreme, a svoj internet od kuće on štedi k'o pravi Šajlok. :D

Nije vredelo ni vreme...'ajde probaj makara da se dovuches u 20i vek pa cemo videti kako cemo do 21og da te dovedemo. Internet se davno ne placa po impulsu ili sta vec, tako da jedino mogu da stedim opticke kablove da mi se ne izlizu :)

'Ajde idi smisljaj opet, i mozda bi bilo dobro ako imas nekog starijeg i iskusnijeg prijatelja da mu das da pogleda prvo, da se ne blamiras opet.

#15 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 06 June 2008 - 09:20

Internet se davno ne placa po impulsu ili sta vec, tako da jedino mogu da stedim opticke kablove da mi se ne izlizu :ph34r:

Ako, ako, Šajloče. I to ti dobro polazi za rukom. Naročito kad se na odmoru grebeš od komšiluka za internet, jer ti je nedostupam onaj sa posla. :)