Jump to content

Photo
- - - - -

Strange Object in Greenland

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
81 replies to this topic

#76 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 25 June 2008 - 05:52

Experimenti u oblasti antigravitacije su u velikom zamahu u USA i Canadi a verovatno i u Rusiji.

Jesu, a verodostojnih rezultata - nema. Tu i tamo se pojavi poneki naucni rad sa eksperimentom koji dokazuje da antigravitacija postoji, i onda se pojavi novi tim strucnjaka koji pokusa da eksperiment ponovi i ne uspe im.

Shtavishe postoji pretpostavka da najmoderniji americki avioni F-17 i F35 vec imaju neke antigravitacijske (properties)..ne mogu da se setim pravilne reci..odlike valjda.

Nije to "properites", to je "bullshit". Kao i ovi naucni radovi o kojima sam pisao iznad.

#77 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 26 June 2008 - 18:30

Jesu, a verodostojnih rezultata - nema. Tu i tamo se pojavi poneki naucni rad sa eksperimentom koji dokazuje da antigravitacija postoji, i onda se pojavi novi tim strucnjaka koji pokusa da eksperiment ponovi i ne uspe im.

Nije to "properites", to je "bullshit". Kao i ovi naucni radovi o kojima sam pisao iznad.

Ne zameram uopshte . I jedan poznati britanski fizicar je rekao za X zrake da je to naucna fikcija.

#78 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 26 June 2008 - 21:16

Ne zameram uopshte . I jedan poznati britanski fizicar je rekao za X zrake da je to naucna fikcija.

Postoje mnogi fizicari koji su rekli za cold fusion pre 20 godina da je bullshit, i... ispade da jeste.

#79 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 26 June 2008 - 21:45

Postoje mnogi fizicari koji su rekli za cold fusion pre 20 godina da je bullshit, i... ispade da jeste.

Antigravitacija nije nemoguca.

#80 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 26 June 2008 - 22:29

aha.

#81 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 27 June 2008 - 18:10

aha.

Nepopravljivi skeptik a..

#82 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 17 July 2008 - 11:25

Antigravitacija nije nemoguca.

Jao pa smatrao sam te do sad kolko tolko normalnim i ozbiljnim... KRIS ANGEL????????? To ti je adut ,to ti je objasnjenje , sa MTV-a ,za ovu temu?