Jump to content


Photo
- - - - -

Strange Object in Greenland


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
81 replies to this topic

#16 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 10 June 2008 - 15:46

Cuj nadpricivaca.... imam svoj internet,aha sta ces sad ,nemas ni jednu foru...


I ja sumnjam da nismo sami ,ali te fore-slepo verujem,pa sta je ono svetlo ili tacka iznad Tunguzije ,ma mani me ..... jes pa ti znas neke cinjenice i sve si nasao preko You Tube-a i google earth , pa mozes da mi objasnjavas.


Cuj slepo, nemoj u to ulaziti molim te...celo covecanstvo ili vecina veruje u "slepo" zato i postoje religije...Amerikanci najnaprednija naciju u polju nauke i svemirskih dostignuca(danas) i njihovi naucnici uveliko veruju u "in god we trust.
Za tvoju informaciju imao sam priliku da istina nakratko upoznam prvaka(u svetu) u istrazhivanju neobjashnjivih fenomena i NLO
Stentona Fridmana koji zhivi u jednom malom gradu u Kanadi Frederictonu gde sam i ja zhiveo oko 8 godina.Jedan moj prijatelj i kolega mu je jednom (zajedno sa mnom) odneo neke snimke neobjashnjivih svetla na nebu, i znash shta nam je rekao?
Nisam zainteresovan za svetla.Inace covek je atomski fizicar koji je radio na projektima atomske propulzije 60-ih.
Josh jednom sam ga susreo na dzogingu i prishao sam mu i pitao zashto je odbio snimke moga prijatelja i on mi je uzvratio:
takvih snimaka je dobio na hiljade i da mu to ne znachi nishta.
Inache moje interesovanje za takve pojave datira iz 1967.Tada sam bio veoma mali kada se dogodilo neshto na exkurziji ili polje reci pikniku dece iz osnovne shkole na planinama moga kraja.Nisam bio perisutan ali su moji roditelji inace oba ucitelji videli NLO koji se spustio na nekoliko stotine metara od mesta piknika i ucitelji i nastavnici su napravili kordon da ne daju deci da se priblizhe objektu...oni(roditelji) su mi kasnije kada sam odrastao objekat opisali da izgleda ovako:



majka mi je josh uvek zhiva i kada budem otishao ove godine pitacu je i pokazati ovaj snimak.

Stanton Friedman:


Decani..Pec

http://www.youtube.c...feature=related

Edited by PRESHEVARI, 10 June 2008 - 16:11.


#17 Treba_da_se_cisti

Treba_da_se_cisti
  • Members
  • 458 posts

Posted 10 June 2008 - 18:53

Decani..Pec

http://www.youtube.c...feature=related


A tek ovi sto su mu nakacili muziku pred kraj :ph34r:

UFOs i da postoje, a ima dosta dokaza da su tu medju nama, sta ti imas od toga? Mi, ljudska vrsta, ne umemo da zivimo u miru sami sa sobom, a kamoli sa nekom visom inteligencijom. U 21 veku na planeti Zemlji na jednoj tacki imas coveka koji se bavi nanotehnologijom, drugog koji uspesno presadjuje vitalne organe, treceg koji vrsi oplodnju in vitro i imas cetvrtog koji u nekoj prasumi u nekom plemenu u Juznoj Americi i dalje zivi u "kamenom dobu". Taj koji zivi u "kamenom dobu" nema pojma da ova trojica i jos mnogi drugi postoje. Taj nikada nista vise od svoje prasume nije video.

Edited by Treba_da_se_cisti, 10 June 2008 - 18:53.


#18 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 10 June 2008 - 20:16

Cuj slepo, nemoj u to ulaziti molim te...celo covecanstvo ili vecina veruje u "slepo" zato i postoje religije...Amerikanci najnaprednija naciju u polju nauke i svemirskih dostignuca(danas) i njihovi naucnici uveliko veruju u "in god we trust.
Za tvoju informaciju imao sam priliku da istina nakratko upoznam prvaka(u svetu) u istrazhivanju neobjashnjivih fenomena i NLO
Stentona Fridmana koji zhivi u jednom malom gradu u Kanadi Frederictonu gde sam i ja zhiveo oko 8 godina.Jedan moj prijatelj i kolega mu je jednom (zajedno sa mnom) odneo neke snimke neobjashnjivih svetla na nebu, i znash shta nam je rekao?
Nisam zainteresovan za svetla.Inace covek je atomski fizicar koji je radio na projektima atomske propulzije 60-ih.
Josh jednom sam ga susreo na dzogingu i prishao sam mu i pitao zashto je odbio snimke moga prijatelja i on mi je uzvratio:
takvih snimaka je dobio na hiljade i da mu to ne znachi nishta.
Inache moje interesovanje za takve pojave datira iz 1967.Tada sam bio veoma mali kada se dogodilo neshto na exkurziji ili polje reci pikniku dece iz osnovne shkole na planinama moga kraja.Nisam bio perisutan ali su moji roditelji inace oba ucitelji videli NLO koji se spustio na nekoliko stotine metara od mesta piknika i ucitelji i nastavnici su napravili kordon da ne daju deci da se priblizhe objektu...oni(roditelji) su mi kasnije kada sam odrastao objekat opisali da izgleda ovako:



majka mi je josh uvek zhiva i kada budem otishao ove godine pitacu je i pokazati ovaj snimak.

Stanton Friedman:


Decani..Pec

http://www.youtube.c...feature=related


Ako vec pratis to koliko su ameri napredni treba da znas da su u njihovim satlovima RUSKI motori iz 60-tih godina . Naravno nalickani,ali.... sto ce reci da su Ruje 10-ma godina ispred ovih.....
A taj sto si ga upoznao je prvak jer ima najbujniju mastu... Kao sto rekoh ,verujem da postoje druge civilizacije ,ali ne ovom obliku u kom vi to predstavljate. Sta bi ti uradio da skontas novu civilizaciju na nekoj planeti Kastor ? Kruzio godinama i padao na Grenland ? Mislim ne pada mi na pamet da vredjam tvoju majku,ali ko zna sta....mozda i helikopter,to joj prvo pokazi.
Gledao sam sjajnu emisiju-foru na Expolreru . Naime ,turisticka grupa stigla na Loh Nes da se slika,a u medjuvremanu su na sredini jezera namestili deblo osrednje debljine da se spusta i podize iz vode na povlacenje kanapa i simulira stvorenje koje izlazi i ulazi u vodu. Sve je,naravno,bila namestaljka i trazili s brzo da nacrtaju sta su videli....pa sta mislite sta su nacrtali...?

A i najslavniji su u školi po tucanju riba i umakanju - od onda kad si kutiju sardina otvarao sekirom, pa ih sve stucao i pojeo ih umačući hleb u tu kašu, jerbo sekirom ne umeš i da jedeš. :ph34r: Briši, bre, junferu! :)

Ajde ne blamiraj se i ne lupetaj....zeleni...

#19 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 11 June 2008 - 19:37

A tek ovi sto su mu nakacili muziku pred kraj :ph34r:

UFOs i da postoje, a ima dosta dokaza da su tu medju nama, sta ti imas od toga? Mi, ljudska vrsta, ne umemo da zivimo u miru sami sa sobom, a kamoli sa nekom visom inteligencijom. U 21 veku na planeti Zemlji na jednoj tacki imas coveka koji se bavi nanotehnologijom, drugog koji uspesno presadjuje vitalne organe, treceg koji vrsi oplodnju in vitro i imas cetvrtog koji u nekoj prasumi u nekom plemenu u Juznoj Americi i dalje zivi u "kamenom dobu". Taj koji zivi u "kamenom dobu" nema pojma da ova trojica i jos mnogi drugi postoje. Taj nikada nista vise od svoje prasume nije video.

Pa da vidish i nemam nishta od toga, samo prosta ljudska radoznalost bez koje inache ti ne bi napisao-la danas nishta o nanotehnologiji, presadjivanju ljudskih organa..jer u stvari ne bi znao-la pisati, shto ne znachi da bi bio-la manje srecnija u zhivotu.
Jer o cemu imaju da brinu oni iz plemena u Juzhnoj Americi sem da obezbede hranu i da navece igraju oko vatre...

#20 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 11 June 2008 - 19:57

Ako vec pratis to koliko su ameri napredni treba da znas da su u njihovim satlovima RUSKI motori iz 60-tih godina . Naravno nalickani,ali.... sto ce reci da su Ruje 10-ma godina ispred ovih.....
A taj sto si ga upoznao je prvak jer ima najbujniju mastu... Kao sto rekoh ,verujem da postoje druge civilizacije ,ali ne ovom obliku u kom vi to predstavljate. Sta bi ti uradio da skontas novu civilizaciju na nekoj planeti Kastor ? Kruzio godinama i padao na Grenland ? Mislim ne pada mi na pamet da vredjam tvoju majku,ali ko zna sta....mozda i helikopter,to joj prvo pokazi.
Gledao sam sjajnu emisiju-foru na Expolreru . Naime ,turisticka grupa stigla na Loh Nes da se slika,a u medjuvremanu su na sredini jezera namestili deblo osrednje debljine da se spusta i podize iz vode na povlacenje kanapa i simulira stvorenje koje izlazi i ulazi u vodu. Sve je,naravno,bila namestaljka i trazili s brzo da nacrtaju sta su videli....pa sta mislite sta su nacrtali...?

Ajde ne blamiraj se i ne lupetaj....zeleni...

Mislim da nisi u pravu shto se ruskih motora na americkim shatlovima tice..to je neistina.Rusi su veoma napredni u kosmickoj tehnologiji -to je istina.Na zhalost prerano su izgubili njihovog prvaka u raketnoj tehnologiji Sergeja Koroljeva.Inache verovatno znash da se citava ta tehnologija bazira (nazhalost) nacisticku Nemacku i njohovog Von Brauna koga su Amerikanci preuzeli i on im je bio mozak i shef njihovih kosmickih dostignuca 60-ih.On je izgradio raketu Saturn koja je ljude odvela na Mesec.
Rusi jesu prvi slali artificijalno telo u orbitu, jesu prvi slali i coveka i zhenu u orbitu, jesu prvi izveli kosmicki hod van kabine ali su Amerikanci svukupno vishe ucinili na istrazhivanju vaseljene poslavshi coveka na Mesecu i poslavshi veliki broj kosmickih sondi po citavom suncevom sistemu-Mars, Venera, Saturn, Jupiter..sleteli na Titanu, istrazhivali satelite Jupitera i Saturna..as a matter of fact dok ovo pishem njihova sonda putuje prema Plutonu i trebalo bi da stigne 2015.
Pratio sam uzhivo sletanje Feniksa na Marsu to jest na severnom polu planete i cekamo rezultate njihovih analiza o mogucem postojanju nekih oblika zhivota na planeti....
Ne boj se ne vredjash inteligenciju moje majke..zadnji razgovor o ovoj temi sam sa njom imao pre 25 godina..mozhda je i bio helikopter,videcemo, ona mi je tada opisivala disc-bezshumni disc i bio je blizu nekoliko stotina metara.

Edited by PRESHEVARI, 11 June 2008 - 20:00.


#21 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 12 June 2008 - 01:06

Rusi jesu prvi slali artificijalno telo u orbitu, jesu prvi slali i coveka i zhenu u orbitu, jesu prvi izveli kosmicki hod van kabine ali su Amerikanci svukupno vishe ucinili na istrazhivanju vaseljene poslavshi coveka na Mesecu i poslavshi veliki broj kosmickih sondi po citavom suncevom sistemu-Mars, Venera, Saturn, Jupiter..sleteli na Titanu, istrazhivali satelite Jupitera i Saturna..as a matter of fact dok ovo pishem njihova sonda putuje prema Plutonu i trebalo bi da stigne 2015.
Pratio sam uzhivo sletanje Feniksa na Marsu to jest na severnom polu planete i cekamo rezultate njihovih analiza o mogucem postojanju nekih oblika zhivota na planeti....


Mir.

#22 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 12 June 2008 - 02:20

Pa dobro kada ce taj Mir da stigne do Plutona?

#23 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 12 June 2008 - 03:04

Mir.


Nije samo Mir iako su i Ameri imali Skylab, Rusi su se prvi spustili na povrshini Venere i poslali nam prve slike povrshine te inache gustim oblacima pokrivene planete...Kasnije su na zhalost podbacili sa njihovim sondama na Mesecu i Marsu(nekoliko izgubljenih sondi zaredom) i odustali u trci za istrazhivanje suncevog sistema i opredelili se manje vishe prema Zemljinoj orbit...
Ponekad mi je zhao shto se hladni rat zavrshio glede utrke u istrazhivanju kosmosa, naravno ovo se ne odnosi na naoruzhavanje..ali hvala bogu Kinezi idu napred i bice kakve takve utrke(za prestizh) u tom pravcu kao i naravno kooperacije bez koje danas ne bi navece videli kako Space Station nadlece nebo...gledao sam proshle godine durbinom Space Station i vidi se sjajna lopta koja izgleda kao da pada negde..bio je sjajan dozhivljaj.

PS. shto se Rusa tice secam se kao mali da sam zaplakao na vest o tragediji gde su tri njihova kosmonauta Dobrovoljski, Pacejev i Volkov izgubili zhivote na neobjashnjiv nacin prilikom povratka...


On 29 June l971 the air ran away from the Sojuz-11 on their way back Dobrovolskij,Volkov,Pacejev did not wear a spacesuit. After this accident the Sojuz was rebuilt for two people in which the spacemen had to wear spacesuit at the taking off and landing.

Edited by PRESHEVARI, 12 June 2008 - 03:14.


#24 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 12 June 2008 - 08:27

Kao sto rekoh ,verujem da postoje druge civilizacije ,ali ne ovom obliku u kom vi to predstavljate.


Ovo si 100% u pravu. Moj komshija preko puta je godinama tvrdio da medju nama postoje vanzemaljci koji se krecu brzinom koja je veca od brzine svetlosti, i zbog toga mi njima licimo na nepokretne statue. Pre par meseci je poceo da prica da su vanzemaljci provalili da on zna da oni postoje, i da ga telepatijom proganjaju. Da bi se odbranio, zabarikadirao se u kucu i poceo da puca prema kupatilu susedne kuce gde su se vanzemaljci okupljali. Doshla policija, odveli ga, i od tada ga nismo vishe videli. Novine pishu da njegova sestra kazhe da je prestao da uzima lekove pre par meseci pa je zato odlepio, al' ko zna shta je tu u pitanju? Mozhda Kastor, on najbolje zna shta Ameri rade.

Sada kad komshije vishe nema, nema ko da pazi na vanzemaljce i oni mogu slobodno da sagrade pistu za sletanje njihovih svemirskih brodova u bashti iza njegove (sada prazne) kuce, i niko to nece primetiti dok ne bude kasno. Ja sam vec dao oglas da prodam kucu, samo mi josh trebaju svemirski brodovi da mi lete nad glavom.

#25 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 12 June 2008 - 11:21

Nije samo Mir iako su i Ameri imali Skylab, Rusi su se prvi spustili na povrshini Venere i poslali nam prve slike povrshine te inache gustim oblacima pokrivene planete...Kasnije su na zhalost podbacili sa njihovim sondama na Mesecu i Marsu(nekoliko izgubljenih sondi zaredom) i odustali u trci za istrazhivanje suncevog sistema i opredelili se manje vishe prema Zemljinoj orbit...

Atmosfera oko Venere je nestala kao posledica jako kisele sredine , vulkanske erupcije itd. pa je sada opkruzuje kiseli oblaci-prasina sta vec ,i mozda sam pogresno cuo-preveo, da je bas zato i propadalo... Ali to nema sad veze s onim sto smo zapoceli... I da , ostajem pri stavu o motorima ,a znam da su Svabe jos u ww2 pravili rakete za bombardovanje Londona na daljinu-pretece danasnjeg tomahawka npr. A onda je USA uvozila njihove naucnike radi svojih ciljeva....

Ovo si 100% u pravu. Moj komshija preko puta je godinama tvrdio da medju nama postoje vanzemaljci koji se krecu brzinom koja je veca od brzine svetlosti, i zbog toga mi njima licimo na nepokretne statue. Pre par meseci je poceo da prica da su vanzemaljci provalili da on zna da oni postoje, i da ga telepatijom proganjaju. Da bi se odbranio, zabarikadirao se u kucu i poceo da puca prema kupatilu susedne kuce gde su se vanzemaljci okupljali. Doshla policija, odveli ga, i od tada ga nismo vishe videli. Novine pishu da njegova sestra kazhe da je prestao da uzima lekove pre par meseci pa je zato odlepio, al' ko zna shta je tu u pitanju? Mozhda Kastor, on najbolje zna shta Ameri rade.

Sada kad komshije vishe nema, nema ko da pazi na vanzemaljce i oni mogu slobodno da sagrade pistu za sletanje njihovih svemirskih brodova u bashti iza njegove (sada prazne) kuce, i niko to nece primetiti dok ne bude kasno. Ja sam vec dao oglas da prodam kucu, samo mi josh trebaju svemirski brodovi da mi lete nad glavom.

Pa ti ne znas???? Kastor je tvoj komsija :ph34r: :) :D zato njega niko ne shvata ozbiljno...

#26 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 13 June 2008 - 06:21

Ovo si 100% u pravu. Moj komshija preko puta je godinama tvrdio da medju nama postoje vanzemaljci koji se krecu brzinom koja je veca od brzine svetlosti, i zbog toga mi njima licimo na nepokretne statue. Pre par meseci je poceo da prica da su vanzemaljci provalili da on zna da oni postoje, i da ga telepatijom proganjaju. Da bi se odbranio, zabarikadirao se u kucu i poceo da puca prema kupatilu susedne kuce gde su se vanzemaljci okupljali. Doshla policija, odveli ga, i od tada ga nismo vishe videli. Novine pishu da njegova sestra kazhe da je prestao da uzima lekove pre par meseci pa je zato odlepio, al' ko zna shta je tu u pitanju? Mozhda Kastor, on najbolje zna shta Ameri rade.

Sada kad komshije vishe nema, nema ko da pazi na vanzemaljce i oni mogu slobodno da sagrade pistu za sletanje njihovih svemirskih brodova u bashti iza njegove (sada prazne) kuce, i niko to nece primetiti dok ne bude kasno. Ja sam vec dao oglas da prodam kucu, samo mi josh trebaju svemirski brodovi da mi lete nad glavom.


Veoma solidna podloga za tvoje stavove ovaj tvoj komshija...znao sam coveka bolje reci decka u Fredrictonu koji je uobrazio sebi da je Isus Hrist..tako se i oblaci, tako i prica i tako dalje..


tvoj komshija:


Edited by PRESHEVARI, 13 June 2008 - 06:29.


#27 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 13 June 2008 - 07:30

Veoma solidna podloga za tvoje stavove ovaj tvoj komshija...znao sam coveka bolje reci decka u Fredrictonu koji je uobrazio sebi da je Isus Hrist..tako se i oblaci, tako i prica i tako dalje..


A ne, ovo sto si dao na jutjubetu nije ni blizu. Prvo, svaki hajvan moze golim okom da vidi te letece tanjire. Ovi vanzemaljci o kojim moj komsija prica zive u drugoj ravni, koju samo on moze da vidi. Drugo, vidis kako su ti leteci tanjiri spori? Ovi kod mog komsije se krecu brzinom vecom od brzine svetlosti. Kao sto je to Kastor jednom lepo rekao, Ameri namerno podmetnu nesto sto zvuci skroz blesavo da zabasure ono sto je istina. Tako i ovaj tvoj link - ocigledna prevara Amerikanaca.

A to sa ovim i onim sto uobraze da su Isusi... jesi primetio kako se nikad ne pogodi da se pojavi neki Haso u Sent Luisu koji je uobrazio da je prorok Muhamed?

#28 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 13 June 2008 - 07:53

A ne, ovo sto si dao na jutjubetu nije ni blizu. Prvo, svaki hajvan moze golim okom da vidi te letece tanjire. Ovi vanzemaljci o kojim moj komsija prica zive u drugoj ravni, koju samo on moze da vidi. Drugo, vidis kako su ti leteci tanjiri spori? Ovi kod mog komsije se krecu brzinom vecom od brzine svetlosti. Kao sto je to Kastor jednom lepo rekao, Ameri namerno podmetnu nesto sto zvuci skroz blesavo da zabasure ono sto je istina. Tako i ovaj tvoj link - ocigledna prevara Amerikanaca.

A to sa ovim i onim sto uobraze da su Isusi... jesi primetio kako se nikad ne pogodi da se pojavi neki Haso u Sent Luisu koji je uobrazio da je prorok Muhamed?


Evo i prevare komshija Rumuna:

http://www.youtube.c...feature=related

A evo i kako najverovatnije rumunski Romi biju zhivotinje:
http://www.youtube.c...feature=related

A ono poredjenje Isusa i Muhameda to jest onog iz Frederictona i Hasa...pa ko bi smeo da uobrazi da je prorok Muhamed-ubili bi boga to jest Alaha u njemu ovi pravoverni muhamedanci.Muhamed je ipak bio istorijksa licnost a Isus mitska.

#29 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 13 June 2008 - 17:24

Evo i prevare komshija Rumuna:


Daj nesto iz zemalja koje su rekle "ne" americkom imperijalizmu.... Kuba, Severna Koreja, Belorusija... moze i Srbija, al' da nije iz filma "Kad porastem bicu Kengur".

A ono poredjenje Isusa i Muhameda to jest onog iz Frederictona i Hasa...pa ko bi smeo da uobrazi da je prorok Muhamed-ubili bi boga to jest Alaha u njemu ovi pravoverni muhamedanci. Muhamed je ipak bio istorijksa licnost a Isus mitska.


Ma nema to veze sto je bio istorijska licnost. Da Isus nije stavio patent na vaskrsnuce i brzopotezni odlazak u nebo putem nevidljivog lifta, bilo bi i proroka Muhameda ver 2.0 u Sent Luisu.

#30 Treba_da_se_cisti

Treba_da_se_cisti
  • Members
  • 458 posts

Posted 13 June 2008 - 17:50

Ovo si 100% u pravu. Moj komshija preko puta je godinama tvrdio da medju nama postoje vanzemaljci.


I Rambo Amadeus je cak otpevao onu kako je susreo vanzemaljca :ph34r: