Jump to content


Photo
- - - - -

Gde u Grckoj, ostrva konkretnije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#46 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 06 July 2014 - 09:10

ja imam običaj da rentiram auto i obiđem celo ostrvo. Ako nekom treba pomoć za Krf ili Rodos ta dva ostrva sam obišao uzduž i popreko autom. Pogotovo Krf, čak sam uspeo i groblje sprske vojske (bez karte) na Krfu da pronađem.



#47 eleni

eleni
  • Members
  • 212 posts

Posted 24 September 2014 - 11:42

Skopelos i Alonisos. Priroda nestvarna, plaze fantasticne, a voda kristalno cista. Nema masovnog turizma. Nema aerodroma. predivno. Takodje mi dopada Hidra i Kefalonija.

Skpelos i Alonisos su bozanstvena ostrva. Mozda i najlepsa u Grckoj.



#48 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 7,473 posts

Posted 31 May 2015 - 08:48

Santorini (ako mozes finansijski da ispratis pravi deo ostrva).

#49 IKIKI

IKIKI
  • Members
  • 54 posts

Posted 15 July 2015 - 14:09

koliko je preporucljivo ici sada na grcka ostrva, s obzirom na trenutnu situaciju u Grckoj?

Moje prijatelje iz Svcajcarske interesuje, isli bi na Tasos, a traze provod i lepe plaze, ili je neko drugo mesto bolje za to sto oni traze?



#50 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 15 July 2015 - 18:11

koliko je preporucljivo ici sada na grcka ostrva, s obzirom na trenutnu situaciju u Grckoj?

Moje prijatelje iz Svcajcarske interesuje, isli bi na Tasos, a traze provod i lepe plaze, ili je neko drugo mesto bolje za to sto oni traze?

 

ne znam nikoga iz srb a ko nije bio na tasosu osim sebe jer mislim...tamo je srb u malom

 

 

...o tasoskom provodu i plazama nista vise nije nepoznanica, a

ako brinu za situaciju zasto moraju u grcku? svajcarac je jak....eno vest na b92