Jump to content


Photo
* * * * * 8 votes

Novak Djokovic


  • Please log in to reply
21231 replies to this topic

#21016 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 22 December 2018 - 12:33

Njihova stvar, ali Jelena vec deluje kao anoreksicna osoba. Kako to uopste može da bude zdravo ako čovek sebe dovede u ovakvo nešto.


  • 0

#21017 Cavani

Cavani
  • Members
  • 2,721 posts

Posted 22 December 2018 - 13:48

Bukvalno. Video sam sliku u novinama i na prvi mah sam pomislio da je slika neke tesko bolesne osobe, dok je nisam prepoznao.

Nije mi jasno zasto bi neko svojevoljno zeleo to da prireduje sebi, u jednom periodu pre oko godinu dana i Novak je slicno izgledao.

Ocito nije bio psihicki jak, kad je dozvolio da ga ubede da je to dobro za njegov tenis.


  • 1

#21018 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 22 December 2018 - 14:05

Ne moze biti zdravo.
Samo je potrebno stalno voditi agresivnu kampanju kojom pokusavaju ubediti druge (ili pre sebe?) u ispravnost takvog rezima ishrane. Nije ovo cak konkretno vezano za Jelenu;imam nekoliko drugarica koje su u tom filmu pa znam o cemu pricam.

Srecom da je Novak nekako uspeo da ubedi sebe da to ipak nije u njegovom najboljem interesu dok mu karijera jos traje. Pa je u ishranu vratio neke namirnice zivotinjskog porekla. Da,alcesta u tebe gledam kad naglasavam da je vratio,bez obzira sto on u javnosti to demantuje. (jer imam osecaj da ces napisati "..ali Novak je rekao da to nije tacno.."  :) 


Edited by The(wizard of)O., 22 December 2018 - 14:05.

  • 1

#21019 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 22 December 2018 - 14:29

Jako interesantan intervju.

 

https://www.shortlis...nterview/378828


  • 0

#21020 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 23 December 2018 - 00:47

Konačno ponovo kompletan, vratio se Miljan Amanović u tim. :+1:

Sad mu moooožda i oprostim što je oterao kuma zajedno sa ostalima prošle godine

Ja koliko sam shvatila on mu je postao kum posle izlaska iz tima, on je krstio cerku koja se rodila kasnije, tako mi se cini.

Vratio bi ga on i ranije u tim kad i Vajdu i GG ali je kum imao ugovor sa Raonicem do kraja godine


  • 0

#21021 Cukuru Tazaki

Cukuru Tazaki
  • Members
  • 2,789 posts

Posted 23 December 2018 - 16:19

Ja koliko sam shvatila on mu je postao kum posle izlaska iz tima, on je krstio cerku koja se rodila kasnije, tako mi se cini.

Vratio bi ga on i ranije u tim kad i Vajdu i GG ali je kum imao ugovor sa Raonicem do kraja godine

Ovo sam prvo nasao, nije meni omiljen izvor, samo hocu da kazem da su kumovi mnogo godina unazad.

Verovatno sam ja zatucan covek ali meni je kumstvo jos uvek veoma bitno.

 

https://glossy.espre...roclani-kumovsk


  • 0

#21022 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 23 December 2018 - 17:58

Nisam to bila procitala nego mi u secanju da sam procitala da je Miljan krstio Novakovu cerku ali vrlo moguce i da je Novak njemu. Kako god okrenes ocigledno su jako bliski, reklo bi se da je cak najblizi sa njim. Ja ne bih sudila o njihovom odnosu bez poznavanja cinjenica kako i zasto, to je po meni njihova licna stvar ali cim je prijateljstvo i saradnja bez problema nastavljeno to znaci da je medju njima sve u redu i da sve to ima i imalo je neke svoje razloge koje mi ne znamo i sasvim sigurno ne moramo da znamo - tako bar ja to vidim

 

Don't judge people just love them   ;)  :lol+:

 

inace ubedjena sam da je i Novaku kumstvo vrlo vrlo vazno tako da ostavimo njima njihov privatan zivot - moje pravilo, da ponovim, sta Novak jede, koga voli, grli itd itd to je samo njegova stvar a i veliko je pitanje sta je istina od svega toga sto se moze procitati. Covek je postigao neverovatne stvari to je jedino potpuno ocigledno, meni licno je vrlo lep lik u svakom pogledu


  • 0

#21023 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 24 December 2018 - 00:22

Francuzi izabrali Novaka za internacionalnog sampiona godine  :+1:  ispred Hamiltona (formula 1)

 

francuski sampion godine Fourcade (skijas)

 

 

Najvece razocarenje godine : francuska ragbi ekipa a odmah posle Luka Puij

 

 

http://sport24.lefig...-l-annee-938547


  • 1

#21024 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 24 December 2018 - 12:11

Fourcade je biatlonac a ne skijas, prosle godine ih sve oduvao :)


  • 0

#21025 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 24 December 2018 - 12:47

Nije samo prosle, vec 7 godina u nizu, s tim da je prosla bila najubedljivija, malo falilo da buvalno svaku trku zavrsi na podijumu :+1:


  • 0

#21026 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 24 December 2018 - 12:52

Znam, praatim biatlon od jednog januarskog roka kad mi je sve bilo zanimljivije od knjige  :lol+:

ali ove godine Boe poludeo 


  • 0

#21027 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 24 December 2018 - 13:13

Nisam ocekivala da je Fourcade poznat kod nas priznajem 


  • 0

#21028 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 24 December 2018 - 13:25

Ovde su ipak sportski fanataci, ne znam koliko je poznat siroj javnosti :D
  • 1

#21029 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 24 December 2018 - 23:34

Poznat je onima koji gledaju makar OI, ja zimske sportove samo tada i pratim sa izuzetkom umetničkog klizanja :) ali kad je olimpijada gledam sve i svašta, kad se setim kako sam pre par OI navijala za Bjerndalena, pa za onog matorog Japanca skakača kome se sad ni imena ne mogu setiti...  :blush:

 

Du47jXdWoAEfxyZ.jpg

 

 Da,alcesta u tebe gledam kad naglasavam da je vratio,bez obzira sto on u javnosti to demantuje. (jer imam osecaj da ces napisati "..ali Novak je rekao da to nije tacno.."  :)

Ne znam zašto baš u mene :P ja odavno ne mogu više da pratim sve te vrste i podvrste dijeta, kome je šta vegansko i/ili vegetarijansko, te ovima riba nije meso a ovima jeste, pa jedu li se jaja, pa onda može ili ne može termički obrađeno i ostale gluposti... samo mogu da kažem da i uz sve ove trofeje i spektakularni povratak i dalje se štrecnem kad god ga snimaju u krupnom planu :( mada stvarno nije onako loše kao što je bilo ali i dalje nije ni blizu onome kako je izgledao pre 4-5 godina, baš sam se nešto rastužila kad je ciao stavila onu sliku sa AO 2012. :(

O Jeleni mi je glupo da pišem pa ću staviti samo ovo :P

https://www.instagra.../p/BqfyRfhBpU3/

 

I da završim u vedrijem tonu, evo kako izgleda kad Novakovi fanovi koji ne znaju srpski probaju da nađu vest o Miljanovom povratku pa guglaju naše novine :D

Du-UiLmWwAAwMCs.jpg

Du_jWJ0UwAA54Qw.jpgGoogle Translate :hail:


Edited by alcesta, 24 December 2018 - 23:42.

  • 4

#21030 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 25 December 2018 - 09:05

Novak vec u Abu Dabiju. Sprema se tamo za ovu egzibiciju pa za Dohu.


  • 0