Jump to content


Photo

Sretan Vam rodjendan Druga TITE


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
19 replies to this topic

#16 srdjanf.

srdjanf.
  • Members
  • 5,016 posts

Posted 27 May 2001 - 00:00

Mir.
Opet se izvinjavam. Tako je sve bilo bezazleno, al' sam ja svemu uspeo dati dimenziju vecnosti. Greska. Idem sad da se borim sa komarcima.
Izvinjavam se jos jednom.

Jesen je lepa. Ja sam septembar.

#17 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 27 May 2001 - 00:46

Srki, izgleda da imamo isti problem. Ovde su komarci kao rode!

Ili se možda samo šališ? Na moju žalost, ja se ne šalim! Stvarno ih ima milijarde po glavi stanovnika.

#18 srdjanf.

srdjanf.
  • Members
  • 5,016 posts

Posted 27 May 2001 - 08:06

Nee saalim see, aah!
To je nepodnosljivo. U Jeruzalu komarci zive od aprila do novembra, a u T.A.C.-ju od februara cak do novembra. U T.A.C. znaci, imas mira u snu samo nepuna tri meseca. Jeruzal je bolji, oo! Nema ih zverova vise od cetir meseca. A na Sinaju na Crvenom moru nema komaraca i prelepa su uranjanja sunca u pustinjske dine, al' mi ne smemo da idemo tamo sad, zato sto kazu da bi nas beduini pojeli zive zbog toga sto sto smo Izraelci. Mada ja smatram da je to propaganda i da nije tako, nas prix Ilan, jewish/zagrepcanin je bio tamo nedavno i kazao je da je sve tak pusto, da nema ljudi i da je bozanstveno i da trebamo poc, al' je Marina, jewish/sarajevo, pobojala se jer joj je decko Izraelac kazao da beduini sad klopaju Izraelce za veceru, a ona je trebala voziti, tako da nismo ipak posli. Mada je Ilan potpuni ludak, i ne treba primati od njega sve zdravo za gotovo. Al' i Izraelci preteruju. Juce sam, molim te, video jednog kako vice na coveka na trgicu zato sto je drzao turkish zastavu. I onda je ovaj mali izraelski zmarac se ponasao tako neuljudno /a bilo je vece nekakvog turskog plesnog ansambla/, da sam ja izgubio nerve i poceo vikati na Izraelca sto vice na Turcina bez razloga. Turcin se uplasio bio siroti, drhtao je. E onda sam se izvikao na Izraelca, a imao sam super neku snagu, pa se Izraelac stao malo tresti. Kamion-bomba je, medjutim, ipak eksplodirao jutros nedaleko odavde, i mrznja i prasina crnog dima su ponovo obojili jutro. Ovo ti sve pricam uz jutarnju kafu. Dobro jutro, draga.

#19 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 27 May 2001 - 09:17

E moj Srki, nije tebi lako. Sa jedne strane komarci, sa druge Beduini. "Klopanje" ti ne gine.:smile:

#20 ULTRA

ULTRA
  • Members
  • 351 posts

Posted 27 May 2001 - 12:36

Moj prvi band koji nije odrzao ni jedni probu se zvao Beduini. Pazi se Srxy od nas lutalica :smile: