Jump to content


Photo
- - - - -

Cena hrane u svetu porasla


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
228 replies to this topic

#226 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 08 June 2008 - 23:25

Biće da mozak i brizle čuvaju za goste koji daju bolji bakšiš, a da si ti cicija. :ph34r:


Uh Kastore, al me nagrdi...
I to mene, koji sam uvijek tvrdio da su mi napojnice bile najbolje investicije...

Strasno.

#227 leone

leone
  • Members
  • 3,630 posts

Posted 09 June 2008 - 01:09

koji si ti bre mazohista.Pa ja brate slavim kada ovo moja izadje iz kuce.Znas ono Home alone


Ma ti si extra pazljiv kakvih ima u bracnim zongliranjima:

Pobjegao od žene u zatvor
Jedan Italijan (45) iz Napulja, koji je bio u kućnom pritvoru, vratio se u zatvor da bi pobjegao od žene koja mu je neprestano zvocala.

Osuđenik je usred noći zakucao na vrata zatvora moleći stražare da ga puste nazad u ćeliju jer, kako je rekao, ne može više da podnese ženine kritike.

Zatvorenik je uhapšen prije dvije godine zbog krađe, a sud mu je nedavno dozvolio da ostatak kazne provede u kućnom pritvoru.

*******

Da ne bude potpuni troll, mozda je hrana u zatvoru jeftinija?!

#228 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 09 June 2008 - 09:39

sto da ne. jesce, kao i uvek u istoriji, onaj ko ima.

mzoda to pomogne nekim drugima da shvate da zapravo nemaju.

siiiii. zamishljam svet u kome oni shto nemaju ne jedu shta nemaju a oni shto imaju ne jedu iz hira. :ph34r:

#229 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 09 June 2008 - 10:19

siiiii. zamishljam svet u kome oni shto nemaju ne jedu shta nemaju a oni shto imaju ne jedu iz hira. :ph34r:


Najpre pogledaj izveštaje raznih agencija UN (UNDP, FAO, UNICEF...). Prema tim izveštajima, 850. miliona ljudi danas gladuje. Svakodnevno od gladi umire 10.000 dece i 25.000 odraslih. Možda zbog "nutricionističke nekulture"?