Jump to content

Photo

Medalje na OI u Pekingu

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
188 replies to this topic

#151 BelGarion

BelGarion
  • Members
  • 327 posts

Posted 20 August 2008 - 10:23

Jel zna neko link gde moze da se prati rezultat vaterpola.
Ja sam na poslu pa ne mogu da gledam .

#152 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 20 August 2008 - 10:29

tebe je baš mrzelo da klikneš, ili si samo prevideo... :ph34r:

edit: na live 7. ne može iz ff, mora IE. bar kod mene.

Edited by Vesna, 20 August 2008 - 10:39.

#153 BelGarion

BelGarion
  • Members
  • 327 posts

Posted 20 August 2008 - 10:53

Ne mogu ja da gledam na netu .
Moram da radim a nemam ni pratece programe za takve stvari.

Treba mi samo da pratim rezultat. kao na livescore ali tu nema vaterpola.

Tako da ako mozes da mi das neki "sazvakan" link za pracenje rezultata ili da mi ti ili neko drugi povremeno obavestite na forumu o kretanju rezultata.

Hvala i izvini sto gnjavim

#154 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 20 August 2008 - 11:09

ništa lakše :ph34r:

#155 BelGarion

BelGarion
  • Members
  • 327 posts

Posted 20 August 2008 - 11:22

Ne mogu da verujem da to nisam nasao.
Ulepsela si mi dan i hvala ti na tome, mada delimicno zasluge za to pripadaju i vaterpolistima.

#156 cecans

cecans
  • Members
  • 1,676 posts

Posted 20 August 2008 - 11:39

Cestitke vaterpolistima, odlicna igra a za kalkulisanje - cista desetka :ph34r: !

#157 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 20 August 2008 - 22:18

Braca Crnogorci poslase komsije kuci. Svetski prvaci ostali bez medalje i na EP, i na OI. Da li nasi mogu da iskoriste celu situaciju i da dodju do finala?

PS. Pricam o vaterpolu :ph34r:

da komsiji crkne krava

#158 vukotaman

vukotaman
  • Members
  • 2,264 posts

Posted 21 August 2008 - 07:00

Cavic "izgubio" od Felpsa, Odbojkasi od USA, nadam se da ce vaterpolisti prekinuti taj niz...

#159 Noblica

Noblica
  • Members
  • 361 posts

Posted 21 August 2008 - 23:00

Cavic "izgubio" od Felpsa...

Kad smo kod toga...

DOKAZAĆEMO DA JE ČAVIĆ POBEDIO

Branislav Jevtić, sportski direktor OKS: Svojim očima sam na zvaničnom snimku video da Čavić stiže na cilj pre Felpsa! OKS će angažovati tim najboljih eksperata da dokažu da je elektronika pogrešila i da je Miloradu oteto zlato.

Jes' da je Press......ali...ko hoce nek procita.

Press

#160 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 22 August 2008 - 12:43

ajmo kraljevi

setimo se Alama

#161 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 22 August 2008 - 13:46

Posle ove utakmice mozemo podvuci crtu na OI, sto se tice nasih medalja.
Ekipni sportovi u kojima smo nekad bili najjaci sada su daleko od nekog uspeha. S' druge strane pojedinacni sportovi, u kojima godinama samo Jasna Sekaric donosi medalje, poceli su da budu oni koje pratimo, zbog kojih se budimo ranom zorom i zbog kojih se radujemo.
Naravno, ni slucajno ne zelim da pljujem ni vaterpoliste, ni odbojkase. Oni su nas dovoljno zaduzili, da nemamo pravo nista da im kazemo.

#162 Looney Tunes

Looney Tunes
  • Members
  • 631 posts

Posted 22 August 2008 - 13:53

Posle ove utakmice mozemo podvuci crtu na OI, sto se tice nasih medalja.
Ekipni sportovi u kojima smo nekad bili najjaci sada su daleko od nekog uspeha. S' druge strane pojedinacni sportovi, u kojima godinama samo Jasna Sekaric donosi medalje, poceli su da budu oni koje pratimo, zbog kojih se budimo ranom zorom i zbog kojih se radujemo.
Naravno, ni slucajno ne zelim da pljujem ni vaterpoliste, ni odbojkase. Oni su nas dovoljno zaduzili, da nemamo pravo nista da im kazemo.

Time se najbolje vidi kakvo je stanje u Srbiji. Dve medalje, i to obje s kojom drzava ima veze samo zato sto su pojedinci odabrali da se pod njenom zastavom nadmecu, a drzava ih nicim nije zaduzila za njihove sportske uspjehe. Licno mislim da ce Djetici pobijediti za 3. mjesto, ali ni ta jos jedna eventualna bronza vaterpolista ne moze promijeniti opsti utisak.

#163 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 22 August 2008 - 13:56

Meni je potpuno svejedno da li cemo pobediti mi ili CG. Cak bih voleo da pobedi CG kako bi osvojili medalju na OI. Ovako losa igra protiv osrednjeg tima je... ne znam... ok je sve to, donose nam radost toliko dugo, sve to stoji, samo treba jedna stvar da se shvati - vaterpolo nije ni fudbal, ni kosarka, da mozes da kazes nesto u stilu - ceo svet igra. Ne, ovde su jake ex Yu zemlje i Madjarska, tako je vec decenijama, tako je i sad. Kada se izgubi od ovakve reprezentacije, pa makar to bilo i u polufinalu OI, to je ogroman neuspeh. A i losiju igru odavno nisam video, cak smo i protiv Hrvata igrali bolje. I zao mi je sto se ove sezone nase dobre utakmice provlace kao izuzeci i blistavi trenuci u moru lose igre.

#164 YAO

YAO
  • Members
  • 747 posts

Posted 22 August 2008 - 13:59

Udovičić: "Jedan gol odlučuje"

#165 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 22 August 2008 - 14:01

Time se najbolje vidi kakvo je stanje u Srbiji. Dve medalje, i to obje s kojom drzava ima veze samo zato sto su pojedinci odabrali da se pod njenom zastavom nadmecu, a drzava ih nicim nije zaduzila za njihove sportske uspjehe. Licno mislim da ce Djetici pobijediti za 3. mjesto, ali ni ta jos jedna eventualna bronza vaterpolista ne moze promijeniti opsti utisak.

Ne da mislim, nego sam ubedjen, zato sam i rekao da se podvlaci crta. Mi smo cele OI igrali prosecno, dok su Crnogorci igrali odlicno i definitivno i zasluzili da nas sutra pobede. Nama ostaje da vidimo u cemu je problem, pa da guramo dalje.