Jump to content


Photo
* * * * * 4 votes

O svacemu po malo i mnogo o nicemu


  • Please log in to reply
39969 replies to this topic

#76 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 12 April 2008 - 17:17

Da li ste primetili da je tenis sport odredjenih horoskoposkih znakova?

ima stvarno nekih znakova koji se isticu. primetila sam da ima mnogo uspesnih tenisera blizanaca (Nole, Nadal, Davidenko,Gaske, Borg, Bagdatis), pa onda lavova (Fed, Sampras, Vilander), ima i jarceva (Nalbi, Blejk), devica (Moja, Rodik, Berdih) i bikova (Agasi).
s druge strane, teniseri rodjeni u vodenim znacima kao da nemaju onaj ubilacki instinkt i cesto im prevladaju emocije na terenu, npr, Janko i Juzni koji su rakovi (poznati kao najemotivniji medju muskima).
nisam uspela da ustanovim pravila kod devojaka. mada su i tu blizanci jako uspesni, recimo Henin i Graf su obe blizanci. znam da je Monika strelac, Ana-skorpija, a Jelena- riba.

a bas sam htela da vas pitam sta ste svi vi? aj po redu, ja - riba/skorpija
  • 0

#77 w-tee

w-tee
  • Members
  • 253 posts

Posted 12 April 2008 - 18:27

blizanci, a ovaj podznak ne znam kako radi i ne znam sta sam u podnaku.
  • 0

#78 greeneyes

greeneyes
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 12 April 2008 - 18:53

Posto sam postavila pitanje, sad nema izvlacenja, moram da kazem. :rolleyes:
Blizanci/ovan.

Za sada blizanci vode sa 2:1. :huh: Drugi podforumasi nek se jave, ako nece da budemo u vecini.

Teniserke blizanci su i sada penzionisana Kim, zatim mama Lindzi, Venus i sigurno ih ima jos, ali ne mogu da se setim.
Znam da je Coria, koji je trenutno m.i.a., jarac. Sarapova je ovan. Safin je vodolija. Stao mi mozak za ostale. Ena je uglavnom spomenula ono sto znam.

@w-tee postoji neki program za izracunavanje. Nama je, davno, u gimnaziji, drug izracunavao napamet, kazes mu u koliko si sati rodjen i kog dana i on svrlja po papiru tokokm dosadnih casova et voila, saznas koji si podznak. Postoje i tabele. Pitaj nekoga koga poznajes i ko se zeza sa tim, da ti izracuna.

@ena licis na ribu, ono skorpija ne primecujem.

Boze, bas caskamo. :)
  • 0

#79 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 12 April 2008 - 19:49

Ja se nikada nisam puno vodila horsokopskim znacima i predvidjanjima, ali ajde da se ne izdvajam iz društva.
Ja sam VODOLIJA a u kineskom sam Vatreni Konj.
Iako ne verujem mnogo u horoskop (nikad mi nije bilo logicno zasto bi sve bebe koje su rodjene u slicno doba godine kao ja imale slicne osobine) moram da priznam da sam najcesce naletala na vodolije. Nekako smo se uvek dobro druzili i privlacili.
Ajde mi recite da se slažem sa Mojinim horoskopskim znakom, pa možda i poverujem :rolleyes:

Edited by wegga, 12 April 2008 - 19:50.

  • 0

#80 djordja

djordja
  • Members
  • 8,095 posts

Posted 13 April 2008 - 07:52

a bas sam htela da vas pitam sta ste svi vi? aj po redu, ja - riba/skorpija


:huh: Enamat, em' sto idemo na isto mesto na jogu em' smo iste i po horoskopu :) , dakle riba/skorpija, mada u pogledu horoskopa delim wegin stav.
Ipak u nekim situacijama pomalo i verujem u horoskope, napr. posto je Jelena riba, mozda to objasnjava nedostatak "ubilackog " instinkta i potrebe za "uspehom po svaku cenu", sudim po sebi :rolleyes: .
  • 0

#81 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 13 April 2008 - 09:36

Nije iznenađenje, a ljudi su položili Hipokratovu zakletvu.Ili Hipokritovu?

hteo sam ovome još odavno da se nasmejem ali nisam stigao. evo sad:

:rolleyes:
  • 0

#82 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 13 April 2008 - 09:52

Bik/unknown
  • 0

#83 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 13 April 2008 - 10:38

@ena licis na ribu, ono skorpija ne primecujem

e pa ta skorpija ispliva kad sam besna (a tad zna da bude opasno). cak se moze reci da imam vise skorpionskog, jer u skorpiji imam neku gomilu planeta, a u ribi samo sunce. imam dosta i od vodolije. a recimo wegga mi bas nesto lici na vodoliju, za ostale nisam ni mogla da pretostavim (djordja - koliko slucajnosti :rolleyes: ) . nisam totalni vernik u horoskop, ali ima istinitih stvari. a i u tenisu izgleda deluje, posto ispada da blizanci vladaju terenima.

e da, u kineskom - vatreni Zmaj

Edited by enamat, 13 April 2008 - 10:40.

  • 0

#84 greeneyes

greeneyes
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 13 April 2008 - 13:41

e pa ta skorpija ispliva kad sam besna (a tad zna da bude opasno). cak se moze reci da imam vise skorpionskog, jer u skorpiji imam neku gomilu planeta, a u ribi samo sunce. imam dosta i od vodolije. a recimo wegga mi bas nesto lici na vodoliju, za ostale nisam ni mogla da pretostavim (djordja - koliko slucajnosti :huh: ) . nisam totalni vernik u horoskop, ali ima istinitih stvari. a i u tenisu izgleda deluje, posto ispada da blizanci vladaju terenima.

e da, u kineskom - vatreni Zmaj


Drago mi je, da nismo isprovocirali tu skorpijicu u tebi. :)

Kad smo vec kod kineskog horoskopa, svi smo nesto vatreni. Moja malenkost vatrena Zmija. :rolleyes:

Vidim, da nam muski podforumasi kubure sa podznakom. Mogli bi i drugi da se jave, zasto cute? ;) Malo razbibrige.

@wegga Moracu da proverim za device i vodolije. Da oduvam prasinu sa nekih knjizica, ako ih uopste nadjem. By the way, znala sam da si vodolija. Kreativna, umetnicka dusa.
  • 0

#85 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 13 April 2008 - 18:55

@wegga Moracu da proverim za device i vodolije. Da oduvam prasinu sa nekih knjizica, ako ih uopste nadjem. By the way, znala sam da si vodolija. Kreativna, umetnicka dusa.


Moj muž je devica!!! Ne moraš ništa da tražis. Suprotnosti u svakom detalju. Ali valjda smo zato zajedno 20 godina. Kad sam imala slične partnere, bilo je to ubitačno!
  • 0

#86 vukotaman

vukotaman
  • Members
  • 2,264 posts

Posted 13 April 2008 - 19:06

greeneyes :rolleyes:
Blizanci/ovan
  • 0

#87 nneki

nneki
  • Members
  • 1,392 posts

Posted 13 April 2008 - 19:45

Jarac/Devica :rolleyes:
  • 0

#88 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 13 April 2008 - 19:58

riba/skorpija

dakle riba/skorpija,

:huh: :rolleyes: Takodje. Neverovatno!

ne verujem mnogo u horoskop (nikad mi nije bilo logicno zasto bi sve bebe koje su rodjene u slicno doba godine kao ja imale slicne osobine)

Takodje.
  • 0

#89 greeneyes

greeneyes
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 13 April 2008 - 21:32

Moj muž je devica!!! Ne moraš ništa da tražis. Suprotnosti u svakom detalju. Ali valjda smo zato zajedno 20 godina. Kad sam imala slične partnere, bilo je to ubitačno!


Znaci, ako ste posle 20 godina dosadili jedan drugome, tu je Moya, your dream partner. :huh: Go girl! :)

greeneyes ;)
Blizanci/ovan


:D Mi bi rulali, da nije ovih riba/skorpija. Ccccc, urota. 0:)

Jarac/Devica :rolleyes:


E, tebi sigurno nije lako. 0:) -_-


;) ;) Takodje. Neverovatno!

Takodje.


E, ne moze tako. Ovamo ne verujete u horoskop, ovamo urota i invazija ovog topica. :D :D
  • 0

#90 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 13 April 2008 - 22:36

E, ne moze tako. Ovamo ne verujete u horoskop, ovamo urota i invazija ovog topica. :rolleyes: :)

Bilo je jace od mene :huh: Jednom da budem u nekakvoj vecini, pa makar i horoskopskoj ovde na ovom pdf (barem trenutnoj) ;)

Elem, procitah jenom neki clanak koji je kao pokusao da objasni zasto mozda neki ljudi rodjeni u slicno doba godine imaju slicne osobine (clanak nije bio naucni, recimo da je bio nekakav pokusaj da se da nekakva kao naucna potpora horoskopima a koja ima vise veze sa biologijom nego "astronomijom" :D ). Elem, poenta je da recimo svetlost i ishrana (odsustvo ili prisustvo odredjenih komponenti u ishrani), koja je karakteristicna za pojedina doba godine, a kojoj su "izlozeni" trudnica i beba u stomaku, uticu na biohemijske procese, hormone itd. u telu zene a time i na razvoj ploda, njegovog mozga, nbuduce sklonosti itd., pa to, recimo, moze malo da utice i oblikuje karakter buduceg ljudskog bica (pored genetike). Nesto u tom stilu. Verovatno bi ti znala ovo bolje, "naucnije" da objasnis, od mene samo ovoliko.
  • 0