Jump to content


Photo

alo, zene!!!! stigoh


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
81 replies to this topic

#16 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 24 May 2001 - 17:47

evo, Vlado, da ja u svoje ime odgovorim: DA.
a, mi cemo ostati i ovde i lepo, sto da ne, ziveti u bozjem miru taj dvostruki zivot.
Devojke, je l' to - to, sto hocemo?

Par muskih - izabranika , ne znam, kad se nadjemo nasamo, videcemo. Izvinite momci, nista licno!!

pozdrav od elle

#17 ULTRA

ULTRA
  • Members
  • 351 posts

Posted 24 May 2001 - 18:31

ELLo provokatorko! :smile:
Volim ja svoju opoziciju, a i dobar sam sagovornik za ucveljena zenska srca koja prave dobre kolace.
Eto prosto zelim da sam sa vama....
Kako stojite sa Strudlom /Mak. To bi bio moj jedini uslov za pristup AFZ
Eto na primer ja mogu da zbog toga promenim i politicko misljenje:smile:
Ultra strudla

#18 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 24 May 2001 - 18:47

Ultra strudlo, ko je pominjao ucveljena srca, hm?
A to da politicke stavove menjas u odnosu na kvalitet kolaca, tako bi svaki fini muskarac trebao da radi i to je politicki korektno, posteno i jestivo.
Da, ako i bude ucveljenih srca, ti o tome neces nista znati, jerbo cemo, je l' tako, cika Vlado (?) mi biti iza zakljucanih vrata.
Osim, naravno, ako se jos koji put pogubim po ovom lavirintu od foruma, onda, naravno, skruseno i sa toplom strudlom s makom, molim za pomoc, sve u pod gledajuci, smerno & bilateralno.
elle

#19 Vlada92

Vlada92
  • Members
  • 891 posts

Posted 24 May 2001 - 18:53

elle:
Da,  ako  i bude ucveljenih srca,  ti o tome neces nista znati, jerbo cemo,  je l' tako, cika Vlado (?)  mi  biti iza zakljucanih  vrata.


Svakako, samo za tako kontroverzan potez treba jos podrske osim tebe :smile: Dakle? :smile:

#20 branka n.

branka n.
  • Members
  • 1,117 posts

Posted 24 May 2001 - 19:27

DA, Vlado b92,

hocemo svoj forum, pa ako odlucimo da neki muski zasluzuju pristup i druzenje sa nama, mi cemo da odlucimo o uslovima i konkursu za taj prijem, zar ne zene - na sve spremne (ili ne bas na sve ipak)? :wink:
Mi naravno ostajemo ravnopravne ucesnice i na ovom forumu, samo cemo biti malo angazovanije private! Hehe, vec vidim da ce biti razmene recepata, a i neko ogovaranje moze da padne!

Jelena, Aleksa, Vesna, Zonel ... i ostale zene-javljajte se!

#21 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 24 May 2001 - 19:37

Dobro, da, i sta treba da se to izvede? Nesto slicno onoj dole u dnu ovog foruma, gde mi nemamo pristup?

#22 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 24 May 2001 - 19:41

ako je topla strudla kontraverzna, odricem je se u korist zenskih hakerki, koje ce mi ( ja se stvarno izvinjavam , mnogo se izvinjavam na neznanju) pomoci, po lavirintu hodati.

Topla ce strudla, Ultra, doci uz kafu, obaska & izvan sobice za zenski zivalj
elle

#23 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 24 May 2001 - 20:00

Eto sad, Zonel se izvukla ('zapalila'), a mogla je pre toga lepo da glasa..a nije.

#24 branka n.

branka n.
  • Members
  • 1,117 posts

Posted 24 May 2001 - 20:14

Mogle bi malo i ostale zene sa foruma da se jave- Tanja, Jovana- zena buduca majka, sister , Jovana Sr....

Vlado b92, cekamo dalja uputstva.

[ Izmena poruke: branka n. na dan 2001-05-24 21:22 ]

#25 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 24 May 2001 - 20:57

Branka, odlicna ideja, gde su ostale, nije valjda da bi samo o politici pricale.
Ja predlazem, djevojke & zene (kako vise volite) da to bude, za sada, samo forum zatvorenog tipa i za zene (kese).
Muskarcima pristup zabranjen (bez uvrede), ako je neko od vas i imao zelju da se pridruzi.
Dakle?!

PS Da dopunim Branku.. Jelena S, Led, pa Klea npr...Lara..

[ Izmena poruke: Aleksa na dan 2001-05-24 22:22 ]

#26 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 24 May 2001 - 21:07

Vesna je već dala svoj glas. ZA! Ne bih baš da se naša (ženska) inicijativa za malo privatnosti protumači kao "separatisanje", ali, imamo mi i svoje male tajne, zar ne dame moje! Private poruke su ipak jednosmerne, upućene samo jednoj osobi. Ovako je lepše, mislim "čoporativno". Pa kad zagrajamo, ima da se čuje i na "muškom" forumu!

Priznajte da vas (muške) kopka o čemu bi mi to da pričamo, onako "private"!

#27 ULTRA

ULTRA
  • Members
  • 351 posts

Posted 24 May 2001 - 21:35

Ej ovo pocinje da mi se svidja. Ja se kao borim da budem u cyber haremu a one se kao brane.Kao nece. Setih se Dzonija Stulisona koji kaze: Kad zena kaze ne, to znaci mozda, kad kaze mozda to znaci da, a kad kaze da bezi glavom bez obzira.
Ovde moze da pomogne samo Srki sa zlatnim virtuelnim kljucicem kojim ce otvoriti vrata vase zatvorene i napacene zenske duse. Ja cu se sad kao virtuelno povuci zeljan Vasih drazesnih poziva koje cu potom dugo i istrajno odbijati. Imam utisak da bih kod vas morao da je malo sacekam pa sam se na vreme potrudio da taj deo posla dobro organizujem. Ne petljam se sa udatim gospodjama. Pune su losih iskustava pa mogu da mi stave nesto u cyber strudlu.
No ako nekome zatreba promena mog politickog misljenja, sada ce znati kako da me podmiti:smile:.
Pozdrav od Ultra Svadbarskog Kupusa sa svinjskim rebarcima finaliziranog sa rolnom strudle sa 100% cistog banatskog maka i kriglom prave shiptarske boze i mezelukom sveze pecene jagnjetine

#28 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 24 May 2001 - 21:46

Ma pun je iskustva taj Dzoni (B Good), nesto mi pada na pamet: 'Voljela me nije...ni jedna'!

#29 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 24 May 2001 - 23:20

glasam ZA

#30 TETOVKA

TETOVKA
  • Members
  • 280 posts

Posted 25 May 2001 - 10:42

Javljam se sa zakasnjenjem jer sam bila odsutna. Glasam ZA