Jump to content


Photo
- - - - -

KRETENIZAM


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
96 replies to this topic

#91 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 22 August 2009 - 03:51

Youtube Video ->Original Video
Vidi majstora.

#92 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 22 August 2009 - 03:53

Youtube Video ->Original Video


#93 Kurt Austin

Kurt Austin
  • Members
  • 381 posts

Posted 09 October 2009 - 22:04

Spider Mobil ...

Attached File  Spider_mobile.JPG   31.31KB   4 downloads


A ovo je automatska masina za branje krastavaca ...

Attached File  Machine.jpg   87.32KB   34 downloads

#94 dzoni_kg

dzoni_kg
  • Members
  • 170 posts

Posted 10 October 2009 - 01:28

Evo ja licni primer kretenizma :ph34r: .Tek polozim za kola i cale mi kupi polovnog juga te 1999.Prvi dan kad sam ga kupio odem do prodavnice da kupim pice da castim a prodavnica bila u ulici sa velikom nizbrdicom.Izadjem iz kola i zaboravim da podignem rucnu.Izadjem iz prodavnice i vidim nema mi kola ,skapiram sta se desilo i krenem niz ulicu da ih trazim i trazim ...tako idem 200 m i ni traga od yuga.Onda vidim polomljenu ogradu od nekog dvorista ,udjem kroz nju u tudje dvoriste i vidim yuga zabijenog u ogradu 50m dalje na drugom kraju dvorista.Za dlaku promasio da ne udari u kucu.Onako zagledam sta sam sve razbijo a tu neki ljudi u susednom dvoristu sedeli na terasi na 2. spratu i ljudi me gledaju i smeju se kao sasavi,ne mogu da veruju.Sednem u yuga ,probam da upalim radi ,iscupam se iz ograde i pobegnem iz dvorista.Od tad ne izlazim iz kola dok ne podignem rucnu.

#95 Kurt Austin

Kurt Austin
  • Members
  • 381 posts

Posted 10 October 2009 - 15:31

Evo ja licni primer kretenizma :) .Tek polozim za kola i cale mi kupi polovnog juga te 1999.Prvi dan kad sam ga kupio odem do prodavnice da kupim pice da castim a prodavnica bila u ulici sa velikom nizbrdicom.Izadjem iz kola i zaboravim da podignem rucnu.Izadjem iz prodavnice i vidim nema mi kola ,skapiram sta se desilo i krenem niz ulicu da ih trazim i trazim ...tako idem 200 m i ni traga od yuga.Onda vidim polomljenu ogradu od nekog dvorista ,udjem kroz nju u tudje dvoriste i vidim yuga zabijenog u ogradu 50m dalje na drugom kraju dvorista.Za dlaku promasio da ne udari u kucu.Onako zagledam sta sam sve razbijo a tu neki ljudi u susednom dvoristu sedeli na terasi na 2. spratu i ljudi me gledaju i smeju se kao sasavi,ne mogu da veruju.Sednem u yuga ,probam da upalim radi ,iscupam se iz ograde i pobegnem iz dvorista.Od tad ne izlazim iz kola dok ne podignem rucnu.

P

Pa to kao Moskvic Ilije Cvorovica ... :ph34r:

#96 Kurt Austin

Kurt Austin
  • Members
  • 381 posts

Posted 30 October 2009 - 20:19

Youtube Video ->Original Video


#97 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 31 October 2009 - 02:44

Youtube Video ->Original Video
Više je zajebancija nego kretenizam, al' nisam znao gde da ga bacim