Jump to content


Photo

Queen + Paul Rodgers u Beogradu!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
117 replies to this topic

#76 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 30 October 2008 - 11:45

Sve u svemu, najbolji koncert na kojem sam bio, a bio sam i na Maiden-u, i na Deep-u, i na Whitesnake-u, i na Megadeth-u

Ja sam nekoliko puta gledao i Parple i Mejdene i svaki od njihovih koncerata mi je bio bar 50 puta bolji od ovog tezgarenja sinoc. Na moju veliku zalost Vajtsnejk nisam nikada slusao lajv, ali verujem da bi i oni pojeli ovakve tezgaroske "nazovi" Kvin za dorucak.

#77 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 October 2008 - 12:04

Ja sam nekoliko puta gledao i Parple i Mejdene i svaki od njihovih koncerata mi je bio bar 50 puta bolji od ovog tezgarenja sinoc. Na moju veliku zalost Vajtsnejk nisam nikada slusao lajv, ali verujem da bi i oni pojeli ovakve tezgaroske "nazovi" Kvin za dorucak.


Ja mogu da razumem da kazes da neko ko Queen obozava moze da bude subjektivan jako u ovom slucaju, zato taj deo nisam ni komentarisao. Ja obozavam Queen, za mene je to najbolji mejnstrim bend svih vremena. Ali isto tako obozavam sve bendove koje sam gledao, i opet smatram ovo za najbolji koncert na kojem sam bio, bio sam i sa najboljim i najsirim drustvom do sad, ljubio se devojkom koju sam prvi put video u zivotu, tako da pretpostavljam da je sve to uticalo na dozivljaj, ali opet je bilo FENOMENALNO :) Ko nije bio, grdno se pre*ebao :D

@djeneralce, na primer? Madona? :ph34r:

#78 E-mail

E-mail
  • Members
  • 153 posts

Posted 30 October 2008 - 12:17

Ja sam nekoliko puta gledao i Parple i Mejdene i svaki od njihovih koncerata mi je bio bar 50 puta bolji od ovog tezgarenja sinoc. Na moju veliku zalost Vajtsnejk nisam nikada slusao lajv, ali verujem da bi i oni pojeli ovakve tezgaroske "nazovi" Kvin za dorucak.


U koliku kintu da se kladimo da nisi ni video Arenu sinoć?

#79 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 30 October 2008 - 14:08

...ljubio se devojkom koju sam prvi put video u zivotu...

xaxa, jedna lujka koju znam malopre mi pricala kako je sinoc pozvalila jedno tuce nesrecnika na tom ''koncertu''. nista lose, samo, zenska pati od gadnog oblika mononukleoze vec godinama.

#80 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 October 2008 - 14:29

xaxa, jedna lujka koju znam malopre mi pricala kako je sinoc pozvalila jedno tuce nesrecnika na tom ''koncertu''. nista lose, samo, zenska pati od gadnog oblika mononukleoze vec godinama.


Ova je klinka, jedva punoletna, tako da ne verujem da je to ta :ph34r:

#81 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 30 October 2008 - 14:33

Ova je klinka, jedva punoletna, tako da ne verujem da je to ta :ph34r:

xex, pa i to rece, da su joj svi govorili kako je mlada kao omladinka mara.

#82 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 October 2008 - 15:14

xex, pa i to rece, da su joj svi govorili kako je mlada kao omladinka mara.


Pa ja znam da ova ima 18 :ph34r: Ma ne mozes da me uplasis :)

#83 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 30 October 2008 - 15:24

xaxa, jedna lujka koju znam malopre mi pricala kako je sinoc pozvalila jedno tuce nesrecnika na tom ''koncertu''. nista lose, samo, zenska pati od gadnog oblika mononukleoze vec godinama.

:ph34r:

#84 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 30 October 2008 - 15:37

zvuk i nije bio bas tolko cist, kako ovi ovde sekaci vena tvrde. i dalje najbolji zvuk koji sam cuo u nekoj dvorani je fil kolins u areni.

#85 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 October 2008 - 16:29

Kada pricamo o cistoti zvuka, mora da se obrati paznja na to koji se zvuk uporedjuje. Recimo, jedan Maiden ili Metallica kada sviraju i to necijem uhu ne izgleda "cisto", to ne moze da se poredi sa Queenom. Ali isto tako ne moze da se Queen poredi sa Filom Kolinsom. Pre moze Zdravko Colic da se poredi sa njim :ph34r:

#86 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 30 October 2008 - 19:40

Kad vec pominjete zeMske, skoro ne videh toliku koncentraciju ruznih devojaka na jednom mestu kao sinoc na certu...

#87 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 October 2008 - 21:38

Kad vec pominjete zeMske, skoro ne videh toliku koncentraciju ruznih devojaka na jednom mestu kao sinoc na certu...


pa bilo dosta istrosenih matorki jbg... ja to konzumirao nisam :ph34r:

#88 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 30 October 2008 - 22:26

Kada pricamo o cistoti zvuka, mora da se obrati paznja na to koji se zvuk uporedjuje. Recimo, jedan Maiden ili Metallica kada sviraju i to necijem uhu ne izgleda "cisto", to ne moze da se poredi sa Queenom. Ali isto tako ne moze da se Queen poredi sa Filom Kolinsom. Pre moze Zdravko Colic da se poredi sa njim :ph34r:


o cemu pricas ti? pa nije queen anal cunt, pa da je normalno da se guse instrumenti ili glas na momente, da je bilo na otvorenom pa da se to pripise vetru, ovako nema opravdanja. metallica je imala savrsen zvuk, uopste nema veze koji je pravac, cist zvuk se podrazumeva da ne nagadja slusalac sta izlazi iz zvucnika, vec to da se cuje jasno.

#89 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 October 2008 - 23:47

Jao zivote... je l' si bio na Maidenima mozda ovde? Sta mislis, zbog cega nisu zvucali onako kako bi trebalo? Ovo prvi put cujem, da neko kaze da ce na otvorenom neko losije da zvuci nego u zatvorenoj hali.

#90 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 31 October 2008 - 10:33

naravno da je lakse napraviti dobar zvuk u kvalitetnoj hali nego na otvorenom. maiden je bio na sajmu, a sajam i zvuk ne idu zajedno, da je maiden bio u areni to bi bila totalno duga prica.