Jump to content

Photo

Kojoj stranci bi dali vaš glas?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
135 replies to this topic

Poll: Kome dati glas? (174 member(s) have cast votes)

Izabrati stranku

1. LDP (90 votes [57.69%])

Percentage of vote: 57.69%

2. SRS (5 votes [3.21%])

Percentage of vote: 3.21%

3. SPS (1 votes [0.64%])

Percentage of vote: 0.64%

4. DS (32 votes [20.51%])

Percentage of vote: 20.51%

5. DSS (4 votes [2.56%])

Percentage of vote: 2.56%

6. LSV (9 votes [5.77%])

Percentage of vote: 5.77%

7. G17+ (8 votes [5.13%])

Percentage of vote: 5.13%

8. Nova Srbija (1 votes [0.64%])

Percentage of vote: 0.64%

9. SPO (6 votes [3.85%])

Percentage of vote: 3.85%

Vote Guests cannot vote

#121 Patapije Polupitomi

Patapije Polupitomi
  • Members
  • 865 posts

Posted 10 March 2008 - 16:33

Znači ispade sad još da je sramota biti komunista. Nema šta, sistem vrednosti se totalno urušio.

Taman posla da je sramota biti komunista. Sramota je lazno se predstavljati.

#122 joakimvitriol

joakimvitriol
  • Members
  • 3,313 posts

Posted 10 March 2008 - 16:38

Taman posla da je sramota biti komunista. Sramota je lazno se predstavljati.

Pa dobro, sramota je, ali valjda vredi pretrpeti i malo sramote zarad viših ciljeva.

#123 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 10 March 2008 - 16:39

ok, bilo je lepo dok je trajalo.

žurka se premešta u manje atraktivan lokal. :rolleyes:

#124 Recoba

Recoba
  • Banned
  • 196 posts

Posted 10 March 2008 - 17:21

Sudeći po ovim rezultatima LDP već ima natpolovičnu većinu! :rolleyes:

Da, ali to dosta govori o jednoobraznosti foruma.

#125 Gjovani

Gjovani
  • Members
  • 3,195 posts

Posted 10 March 2008 - 17:23

Pa, šta ću ti ja sad?

Nego, daj malo obrazloži svoj izbor, svaka ti dala. Dakle, ono... "kako sam zavoleo Selju".

Jel ključna Klinika, il to što je napušavao Olju Bećković, ili šutiranje novinara, il to što misli da je OK paliti ambasade, il to što mu je žao što ambasadori nisu dobili po pitchki...

Vapim za odgovorima.

A kao da si ti manje smešan od njega...Ti glasaš za ioste..Svejedno je Selja a Đilas....
I ne zezaj koalicione partnere, bivše i buduće... :rolleyes: Nije lepo...

#126 Recoba

Recoba
  • Banned
  • 196 posts

Posted 10 March 2008 - 17:28

Ajd slobodno od koga ti se i zasto povraca mozda i nas razuveris. Nemoj da ispadne da ti se povraca zato sto si od nekog drugog cuo da se i njemu povraca.

Od sefa stranke, Andrica, Batica...

Da se razumemo, ima tu sjajnih ljudi, ali mi se cini da nisu bas u prvom planu.

I ne moras da prozivas da mi se neko ne svidja zato sto sam od nekoga cuo nesto. Ne moras ni ti ni ostali simpatizeri da vecito podmecete tezu da ste samo vi slobodnim razmisljanjem dosli do kristalne misli u vezi politicke situacije.

Navedi ti meni zasto su dobri ti za koje mislis da su dobri. Ali nemoj da bude zato sto si "cuo". Uveri ti mene da su dobri, i da bih trebao da glasam za njih.

#127 Gjovani

Gjovani
  • Members
  • 3,195 posts

Posted 14 March 2008 - 20:35

Od sefa stranke, Andrica, Batica...

Da se razumemo, ima tu sjajnih ljudi, ali mi se cini da nisu bas u prvom planu.

I ne moras da prozivas da mi se neko ne svidja zato sto sam od nekoga cuo nesto. Ne moras ni ti ni ostali simpatizeri da vecito podmecete tezu da ste samo vi slobodnim razmisljanjem dosli do kristalne misli u vezi politicke situacije.

Navedi ti meni zasto su dobri ti za koje mislis da su dobri. Ali nemoj da bude zato sto si "cuo". Uveri ti mene da su dobri, i da bih trebao da glasam za njih.

Eto vidiš...Svi dobri samo lider loš... :rolleyes:
Pa hajde, nabroji te sjajne ljude, kako ti kažeš....prosto zbog ravnoteže...

#128 Gjovani

Gjovani
  • Members
  • 3,195 posts

Posted 19 March 2008 - 08:15

I svejedno je koliko uzeo DS ili SRS. To je isto.

#129 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 19 March 2008 - 12:42

ldp- naravno.

#130 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 19 March 2008 - 13:17

Kakva neopevana šteta što su ovakvi biseri moderne srpske političke misli na Deponiji.

#131 nijesvejedno

nijesvejedno
  • Members
  • 290 posts

Posted 19 March 2008 - 14:02

Kakva neopevana šteta što su ovakvi biseri moderne srpske političke misli na Deponiji.

OFF:

CTPAX, veoma slabo se orijentisem kad je u pitanju LEVO i DESNO (blizi pojmovi su mi NAPRED i NAZAD, bar kad je drustveno-politicki kontekst u pitanju), a cini mi se da si ti dovoljno eminentan da pojasnis jednu moju dilemu. Naime, pitam se, kad bi se desilo (nekad, u nekom buducem "dogadjanju naroda") da neko iz dinastije Karadjordjevica, Obrenovica, Nemanjica... postane jedan od najvaznijih politicki faktora u Srbiji, tj. da Srbija ponovo dobije kralja, da li bi sama ta situacija pomerila Srbiju LEVO ili DESNO od sadasnjeg stanja, ili bi to zavisilo od politike i organizacije koju bi taj kralj zastupao? Ozbiljno pitam, nije sala.

#132 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 19 March 2008 - 14:24

Cek, znaci glas za ldp je u stvari glas za vladu s radikalima :rolleyes: Mislim, ds-om, al' to je isto...

#133 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 19 March 2008 - 15:59

Naime, pitam se, kad bi se desilo (nekad, u nekom buducem "dogadjanju naroda") da neko iz dinastije Karadjordjevica, Obrenovica, Nemanjica... postane jedan od najvaznijih politicki faktora u Srbiji, tj. da Srbija ponovo dobije kralja, da li bi sama ta situacija pomerila Srbiju LEVO ili DESNO od sadasnjeg stanja, ili bi to zavisilo od politike i organizacije koju bi taj kralj zastupao? Ozbiljno pitam, nije sala.

Auh...

Istrolovaćemo Deponiju i napravićemo deponijski split već deponovane teme na Deponiji. :rolleyes:

Postojale su desetine i desetine strana na tu temu. Ima negde u arhivi, mrzi me da tražim.

Najkraće moguće: Uređenje po kome se neka jedinka izdvaja od ostalih samim rođanjem (ispadanjem iz kraljičinog tela), protivno je samim osnovama moderne demokratije i narušava same temelje društva jednakih šansi, tj. direktno je u suprotnosti sa ne samo levim, nego svim modernim idejama.

Zato je ta ideja principijelno neprihvatljiva.

Činjenica je da ima mnogo napredniji demokratija od naše koje su monarhije, međutim te monarhije vuku kontinuitet (što mi nemamo) i nemaju nikakvu drugu ulogu do simbolične. Kraljevi tamo nisu nikakav, kamoli najvažniji faktor. Te zemlje su uspešne uprkos reliktu prošlosti, monarhiji, a ne zahvaljujući njoj (kako to tvrdi naš krlj).

A šta bi kod nas moglo da bude lekovito na naše rane... S obzirom na to koliko smo temeljno slupani, ko to zna. Možda NATO, možda prosvećena diktatura, možda okupacija, možda mali zeleni, možda čak i monarhija u nekom sumanutom spletu događaja... Nemam pojma.

Sve više mislim da nama nema spasa. :huh:

Što se samog krlja našeg tiče, nema on toliko loše nazore... Zato ne bi bilo loše da se kandiduje na izborima, kao svaki obični smrtnik (što i jeste). :)

#134 Gjovani

Gjovani
  • Members
  • 3,195 posts

Posted 28 March 2008 - 09:50

Cek, znaci glas za ldp je u stvari glas za vladu s radikalima :rolleyes: Mislim, ds-om, al' to je isto...

Ti Kinki stalno kasno pališ....
DS i SRS se ne razlikuju, osim u ratnoj prošlosti radikala...Pitaj Miškovića ima li sa njima ikakvih problema...

#135 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 28 March 2008 - 10:44

... ratnoj prošlosti ...

dooobar... :rolleyes: