Jump to content

Photo

Kojoj stranci bi dali vaš glas?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
135 replies to this topic

Poll: Kome dati glas? (174 member(s) have cast votes)

Izabrati stranku

1. LDP (90 votes [57.69%])

Percentage of vote: 57.69%

2. SRS (5 votes [3.21%])

Percentage of vote: 3.21%

3. SPS (1 votes [0.64%])

Percentage of vote: 0.64%

4. DS (32 votes [20.51%])

Percentage of vote: 20.51%

5. DSS (4 votes [2.56%])

Percentage of vote: 2.56%

6. LSV (9 votes [5.77%])

Percentage of vote: 5.77%

7. G17+ (8 votes [5.13%])

Percentage of vote: 5.13%

8. Nova Srbija (1 votes [0.64%])

Percentage of vote: 0.64%

9. SPO (6 votes [3.85%])

Percentage of vote: 3.85%

Vote Guests cannot vote

#106 Pedja307

Pedja307
  • Banned
  • 383 posts

Posted 10 March 2008 - 16:23

A jel mogu ja tebe da pitam,zasto provociras?Po avataru bih rekao da sa izborima u Srbiji nemas ama bas nista,tako da ne vidim razlog da prozivas bilo koga ovde zbog njegovih politickih ubedjenja

Pa, trenutno nemam nista sa izborima u Srbiji, ali bas zato i prizeljkujem pobjedu SRS-a, kako bi na sledecim izborima i mi i zapadne Srbije imali pravo glasa...

#107 rory

rory
  • Members
  • 2,989 posts

Posted 10 March 2008 - 16:24

Ne treba meni hljeb za 3 dinara, imam ja para, nego hocu da granice Srbije budu na tri juzna srpska mora.

Aha da se pravim da to razumem, pitanje je da li verujes da je to moze da izvede srs u okviru naseg zivotnog veka?

#108 Patapije Polupitomi

Patapije Polupitomi
  • Members
  • 865 posts

E, a šta znači ovo tzv.?

To je zbog laznog predstavljanja, jer se u stvari radi o "mekom" krilu Saveza Komunista Socijalisticke Republike Srbije, onom koje je za Tita i Partiju, za razliku od "tvrdog" krila u liku tzv DSS, tzv SRS i tzv SPS koji su za Staljina i Lenjina i gde se oba krila bore za prezervaciju komunisticko-socijalistickog sistema u saradnji sa Komunistickom Internacionalom sa sedistem u Moskvi. Ukopco sadevo ?

#109 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Pa, trenutno nemam nista sa izborima u Srbiji, ali bas zato i prizeljkujem pobjedu SRS-a, kako bi na sledecim izborima i mi i zapadne Srbije imali pravo glasa...

Dirljivo.

Nego, šta ćemo sa nesrbina oko tebe koji baš nešto nisu u fazonu da im se Srbija nadne nad njima?

#110 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 10 March 2008 - 16:25

Pa pocinje se od ideja, a zavrsava na realnim stvarima, kolko znam kancelarija predsednika je dosta uradila za mnoge ljude, a sa vecim ovlascenjima sigurno ce moci vise da uradi...

Ta kancelarija je 'postojala' (vise u medijima nego telesno) samo dok je Djilus bio u njojzi. :rolleyes:

#111 Pedja307

Pedja307
  • Banned
  • 383 posts

Posted 10 March 2008 - 16:26

Dirljivo.

Nego, šta ćemo sa nesrbina oko tebe koji baš nešto nisu u fazonu da im se Srbija nadne nad njima?

Pa, dacemo im sva prava koja i treba da imaju kao nacionalne manjine...

#112 nemanjabgd84

nemanjabgd84
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 10 March 2008 - 16:26

Ovo citirano nije bilo upuceno tebi.Pitanje tebi je bilo da li si ozbiljan sto se tice 3 srpska mora ili si samo sarkasticno odgovorio na provokaciju jednog drugog forumasa?Vi imate pravo glasa u svojoj zemlji.Koristite ga,pa mozda i postanete zapadni deo Srbije

#113 joakimvitriol

joakimvitriol
  • Members
  • 3,313 posts

Posted 10 March 2008 - 16:28

To je zbog laznog predstavljanja, jer se u stvari radi o "mekom" krilu Saveza Komunista Socijalisticke Republike Srbije, onom koje je za Tita i Partiju, za razliku od "tvrdog" krila u liku tzv DSS, tzv SRS i tzv SPS koji su za Staljina i Lenjina i gde se oba krila bore za prezervaciju komunisticko-socijalistickog sistema u saradnji sa Komunistickom Internacionalom sa sedistem u Moskvi. Ukopco sadevo ?

Znači ispade sad još da je sramota biti komunista. Nema šta, sistem vrednosti se totalno urušio.

#114 Pedja307

Pedja307
  • Banned
  • 383 posts

Posted 10 March 2008 - 16:28

Ovo citirano nije bilo upuceno tebi.Pitanje tebi je bilo da li si ozbiljan sto se tice 3 srpska mora ili si samo sarkasticno odgovorio na provokaciju jednog drugog forumasa?Vi imate pravo glasa u svojoj zemlji.Koristite ga,pa mozda i postanete zapadni deo Srbije

Ma, salim se.

Nisam glasao za SRS(RS) ni na ovoj anketi, ni na jednim izborima, niti planiram...bar ne u ovom zivotu.

Dosadno mi danas, pa malo trolujem... Nadam se da necu dobiti ban za ove prethodne (neozbiljne) postove... :rolleyes:

#115 neander

neander
  • Members
  • 343 posts

Posted 10 March 2008 - 16:29

Ta kancelarija je 'postojala' (vise u medijima nego telesno) samo dok je Djilus bio u njojzi. :rolleyes:

Pa iskopacu ja neke podatke sta radi kancelarija, i da li jos postoji...

#116 DaVinchi

DaVinchi
  • Members
  • 134 posts

Posted 10 March 2008 - 16:29

Ne treba meni hljeb za 3 dinara, imam ja para, nego hocu da granice Srbije budu na tri juzna srpska mora.

Dakle, zelis rat! No comment!

#117 Patapije Polupitomi

Patapije Polupitomi
  • Members
  • 865 posts

Posted 10 March 2008 - 16:30

A jel mogu ja tebe da pitam,zasto provociras?Po avataru bih rekao da sa izborima u Srbiji nemas ama bas nista,tako da ne vidim razlog da prozivas bilo koga ovde zbog njegovih politickih ubedjenja

I sta si joshte zakljuchio iz mog avatara ? Da sam izdajnik ? :rolleyes:

#118 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 10 March 2008 - 16:32

Ma, salim se.
Nisam glasao za SRS(RS) ni na ovoj anketi, ni na jednim izborima, niti planiram...bar ne u ovom zivotu.
Dosadno mi danas, pa malo trolujem... Nadam se da necu dobiti ban za ove prethodne (neozbiljne) postove... :huh:

Moj ti je predlog da riportuješ samog sebe i zamoliš brisanje postova u kojima teraš šegu, da ne bi inače obrisali tebe. :rolleyes:

#119 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 10 March 2008 - 16:32

Pa iskopacu ja neke podatke sta radi kancelarija, i da li jos postoji...

Kad vec kopas uradi jedan press cliping koliko su slikali tu kancelariju dok je Djilus bio tamo vs danas.

#120 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 10 March 2008 - 16:33

I sta si joshte zakljuchio iz mog avatara ? Da sam izdajnik ? :rolleyes:

Meni mirises na radikala