Jump to content


Photo

Kojoj stranci bi dali vaš glas?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
135 replies to this topic

Poll: Kome dati glas? (174 member(s) have cast votes)

Izabrati stranku

  1. LDP (90 votes [57.69%])

    Percentage of vote: 57.69%

  2. SRS (5 votes [3.21%])

    Percentage of vote: 3.21%

  3. SPS (1 votes [0.64%])

    Percentage of vote: 0.64%

  4. DS (32 votes [20.51%])

    Percentage of vote: 20.51%

  5. DSS (4 votes [2.56%])

    Percentage of vote: 2.56%

  6. LSV (9 votes [5.77%])

    Percentage of vote: 5.77%

  7. G17+ (8 votes [5.13%])

    Percentage of vote: 5.13%

  8. Nova Srbija (1 votes [0.64%])

    Percentage of vote: 0.64%

  9. SPO (6 votes [3.85%])

    Percentage of vote: 3.85%

Vote Guests cannot vote

#46 Recoba

Recoba
  • Banned
  • 196 posts

Posted 10 March 2008 - 14:19

DS, iako mi se smucilo stalno popustanje kostunici. Jbg, da rukovodsvto LDP-a nije takvo da mi se od njih povraca, verovatno bih njima dao glas.

#47 nemanjabgd84

nemanjabgd84
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 10 March 2008 - 14:21

Glasas za program stranke...OK, NS je tvoj izbor, ali imao bih par dobronamernih pitanja:
Da li bi ti smetalo ako se na celu stranke ciji ti se program svidja nalazi osoba koju bi na osnovu ponasanja u javnosti tesko mogli nazvati uracunljivom?
Da li mislis da postoji iole ozbiljnija zemlja u kojoj bi Velimir Ilic mogao biti bilo kakav drzavni sluzbenik?
:rolleyes:

Velja ima ponekad te bubice,ali je cinjenica da je posao ministra za kapitalne investicije radio dobro.I to je jedino mesto za njega u vladi.Za premijera,predsednika,inostrane poslove,kulturu... nikako nije.I SPO i SDPO imaju gotovo identicne programe,sto je i logicno s' obzirom na zajednicko poreklo i glasao bi za njih radije nego za NS da se jedni nisu toliko kompromitovali(SPO),a da drugi nisu toliko beznacajni na politickoj sceni(SDPO).
Iz ovoga sede odgovori
1)Vise bih voleo da Velja nema ovakve "izlete",dakle smeta mi
2)Ne neki visoki sluzbenik,kao ni vecina ovih koji su trenutno nasa politicka elita,ali svi znamo da smo mi daleko od ozbiljne zemlje

#48 Good Morning Srdjan

Good Morning Srdjan
  • Banned
  • 688 posts

Posted 10 March 2008 - 14:24

LDP. Inace sam clan DS.

E svasta ima, zar ne bi posteno bilo da se uclanis onda u LDP ?
Inace sve do bjekstva Tadica u Rumuniju. glasao bih za DS, a sada bih glasao za Radikale,
ili cedno ili do daske ...

#49 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 10 March 2008 - 14:27

Inace sve do bjekstva Tadica u Rumuniju. glasao bih za DS, a sada bih glasao za Radikale,


...a na sledećima za LDP. Boli te uvo.

#50 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 10 March 2008 - 14:28

Stvarno nije fer zbog cega na listi nema SDS-a

#51 sta dalje

sta dalje
  • Members
  • 1,987 posts

Posted 10 March 2008 - 14:30

Onima za koje sam glasao, na žalost jeste partner. Ali to nije ni R od razloga da ne hejtujem Selju, da mislim da je manje glup i manje opasan.

Kojom slikarskom tehnikom da to pokušam ponovo da objasnim?


razumljivo je. eto i ja sam 3.feb. dala glas ovom kretenu (necu da kazem na zalost jer sam bila svesna protiv koga glasam), sto nije razlog da ne kazem da je tadic ljigav kao kostunica, tj. matematickim jezikom tadic=kostunica.

#52 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 10 March 2008 - 14:34

"Mojih" nema na politčkoj sceni Srbije.



Onima za koje sam glasao na žalost jeste partner


ne pada meni da kritikujem nikoga zbog izbora u srbiji, niti je ovo kritika, ali kad glasas za nekog, to postaju "tvoji", barem za taj mandat.

#53 rory

rory
  • Members
  • 2,989 posts

Posted 10 March 2008 - 14:37

Jbg, da rukovodsvto LDP-a nije takvo da mi se od njih povraca, verovatno bih njima dao glas.

Ajd slobodno od koga ti se i zasto povraca mozda i nas razuveris. Nemoj da ispadne da ti se povraca zato sto si od nekog drugog cuo da se i njemu povraca.

#54 joakimvitriol

joakimvitriol
  • Members
  • 3,313 posts

Posted 10 March 2008 - 14:38

razumljivo je. eto i ja sam 3.feb. dala glas ovom kretenu (necu da kazem na zalost jer sam bila svesna protiv koga glasam), sto nije razlog da ne kazem da je tadic ljigav kao kostunica, tj. matematickim jezikom tadic=kostunica.

E, pa nećemo valjda sad da se vređamo.

Nije mi jasno, ako je matematika u redu, što "ljigavci" i "kreteni" razvrgoše koaliciju.

#55 joakimvitriol

joakimvitriol
  • Members
  • 3,313 posts

Posted 10 March 2008 - 14:41

ne pada meni da kritikujem nikoga zbog izbora u srbiji, niti je ovo kritika, ali kad glasas za nekog, to postaju "tvoji", barem za taj mandat.


Ne mora da znači, pogotovo ako te ti za koje si glasao izrade.

#56 Sammael

Sammael
  • Members
  • 55 posts

Posted 10 March 2008 - 14:42

Neće, kod nas su za razliku od DS-a frakcije dozvoljene.

Gresis, ovaj gresis silno, sinko...

#57 Nesh

Nesh
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 10 March 2008 - 14:44

...


Hvala na odgovoru!

#58 Sammael

Sammael
  • Members
  • 55 posts

Posted 10 March 2008 - 14:45

E svasta ima, zar ne bi posteno bilo da se uclanis onda u LDP ?
Inace sve do bjekstva Tadica u Rumuniju. glasao bih za DS, a sada bih glasao za Radikale,
ili cedno ili do daske ...

Ne bi. Smatram da je LDP stranka cija politika treba da bude zastupljena u skupstini, a da DS trenutno ne vodi politiku s kojom se slazem. Programski mi je DS i dalje mnogo bliza od LDP (s tim sto se program trenutno ne sprovodi uopste), a i ne mogu organski da podnesem rukovodstvo LDP (zato i nisam glasao za Cedu na predsednickim izborima, ali jesam za LDP na parlamentarnim, i ponovo cu).

#59 sta dalje

sta dalje
  • Members
  • 1,987 posts

Posted 10 March 2008 - 14:45

E, pa nećemo valjda sad da se vređamo.


ako modovi misle da je post uvredljiv nek ga obrisu.

Nije mi jasno, ako je matematika u redu, što "ljigavci" i "kreteni" razvrgoše koaliciju.


tu vise matematika ne radi.
edit: a nisam bas ni sigurna da su je razvrgli

Edited by sta dalje, 10 March 2008 - 14:51.


#60 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 10 March 2008 - 14:47

ne pada meni da kritikujem nikoga zbog izbora u srbiji, niti je ovo kritika, ali kad glasas za nekog, to postaju "tvoji", barem za taj mandat.


Izvini, ali ne postaju "moji".

Pisao sam već da mi svako glasanje u Smrdiji predstavlja veći ili manji kompromis sa samim sobom i uverenjima mi.

Slažem se da glasom preuzimaš i deo odgovornosti za ono što će ti za koje si glasao da rade, ali je po meni mnogo jadnije ne glasati uopšte i čekati da se "moji" pojave..

Moji bi bili oni kod kojih bi se učlanio i čiju bi ideologiju bez previše rezerve podržavao.

U mom slučaju to su socijaldemokrate, a takvih u Smrdiji (praktično) nema.

Edited by CTPAX, 10 March 2008 - 14:49.