Jump to content


Photo
- - - - -

I Am Legend


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
28 replies to this topic

#1 marko023

marko023
  • Members
  • 355 posts

Posted 09 March 2008 - 12:54

Posto se pojavio Alternative Ending za I Am Legend, i pocela je neka diskusija na drugoj evo malo da prosirimo, u posebnoj temi.
Meni se film svidja, i obe verzije su mi ok. Jos ne mogu da odlucim koji kraj mi je bolji.
Inace stvarno volim te postapokaliptice filmove, 28 Days Later, 28 Weeks Later...

#2 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 09 March 2008 - 14:06

Film je uzasna, uzasna, glupost, wasted time. Osim izgleda Njujorka (shto nije dovoljno da 2 sata zurim u ekran) sve ostalo je bezveze. Pa josh alternativni kraj? Hm. Mozda kada bi josh snimili i alternativni pochetak i alternativnu sredinu. Zaista ne razumem shta je tako dobro u filmu.

Edited by Masha, 09 March 2008 - 14:07.


#3 marko023

marko023
  • Members
  • 355 posts

Posted 09 March 2008 - 14:49

meni je to super trip. ogromno unistenje pa novi pocetak.. tako nekako.
predpostavljam da nisi igrala Fallout?

#4 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 09 March 2008 - 14:53

meni je to super trip. ogromno unistenje pa novi pocetak.. tako nekako.
predpostavljam da nisi igrala Fallout?

:rolleyes: Jesam! I upravo to. Odlichno za neku video igricu.

#5 joakimvitriol

joakimvitriol
  • Members
  • 3,313 posts

Posted 09 March 2008 - 15:00

Imeni je film ok. pre svega zato što sam sklon žanru, ali se slažem da u okviru žanra ima puno boljih filmova.

#6 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 09 March 2008 - 15:15

shta znachi "i slicni filmovi" u nazivu splita? :rolleyes:

#7 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 09 March 2008 - 15:20

shta znachi "i slicni filmovi" u nazivu splita? :rolleyes:

Pa znash one, jedan glumac u kastu, razdrljan Njujork i poneki zombi....

#8 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 09 March 2008 - 16:12

ma kontam to, al ovaj film je abomination i ne bih ga smeshtala ni u jednu kategoriju.
zapravo mi nije jasno zashto film ima naziv knjige, tj. zashto su morali da baziraju film na knjizi. mogli su reci da je 'inspired by' ili 'with motives from' i slichno, i samim tim se ratosiljaju barem polovine negativnih kritika.

#9 marko023

marko023
  • Members
  • 355 posts

Posted 09 March 2008 - 17:05

Po onome sto sam procitao odavde (mali review i plot knjige) ovaj film ima malo zajednickog sa knjigom.
Kraj (filma iz 2007.) je slican onome iz knjige, Robert Nevil umire. Kao i u The Last Man on Earth i The Omega Man-u (oba filma su inspirisana knjigom). Jedino u novom Alternative Endingu Robert Nevil ostaje ziv..


:huh: Jesam! I upravo to. Odlichno za neku video igricu.


Bas si me iznenadila! :rolleyes: Ja jedva cekam da izadje Fallout 3!

#10 DickOverfrick

DickOverfrick
  • Members
  • 249 posts

Posted 09 March 2008 - 22:02

gledao sam The Omega Man i Last Man On Earth i oba su mnogo bolja od I'm A Legend... :rolleyes:
jebes taj svet kad je Will Smith poslednji covek na svetu

#11 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 10 March 2008 - 02:23

Bas si me iznenadila! :rolleyes: Ja jedva cekam da izadje Fallout 3!

I ja bi verovatno, ali avaj, kada je postalo da sa izlaskom nove igrice morash da kupish i novu grafichku, mom igranju takvih igrica je doshao kraj.

#12 marko023

marko023
  • Members
  • 355 posts

Posted 10 March 2008 - 19:51

jebes taj svet kad je Will Smith poslednji covek na svetu


ko bi bilo bolji od njega?
treba neko ko moze da dobro odglumi ulogu naucnika i marinca.. Bruce "Mclaine" Willis? ili Russell Crowe?

I ja bi verovatno, ali avaj, kada je postalo da sa izlaskom nove igrice morash da kupish i novu grafichku, mom igranju takvih igrica je doshao kraj.


istina. ja nisam apgrejdovao komp ~ 2 godine. Sad cekam izlazak F3 i lagano stekam... :rolleyes:

#13 DickOverfrick

DickOverfrick
  • Members
  • 249 posts

Posted 11 March 2008 - 08:33

ko bi bilo bolji od njega?
treba neko ko moze da dobro odglumi ulogu naucnika i marinca.. Bruce "Mclaine" Willis? ili Russell Crowe?


mozda neko manje hood i manje klempav?
Vincent Price se zatvori u kucu i slusa ploce dok Will Smith gleda Ice Age bljaks

#14 marko023

marko023
  • Members
  • 355 posts

Posted 11 March 2008 - 11:57

gledao je Shreka a ne Ice Age :rolleyes:
Ja bih gledao Finding Nemo ili Madagascar..
I Will je slusao Marlija, na cd-u.. sve ide sa vremenom..

ok Vincent Price je bas lik za horor film, dobar glumac, ali ovo je blockbuster i ne moze da igra neko tog tipa. Kao kad bi mesto Smith-a stavili Edward Norton-a.. opet ne bi bilo to to.

#15 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 13 March 2008 - 20:11

Alternativni kraj donekle vadi I Am Legend iz kataklizmičnog sranja u koje se zakopao onim nazovi raspletom. Čak sa ovakvim krajem ima i neke (tanke) veze sa knjigom.

Apsolutno mi je fascinantno da je neko procenio da treba u konačnu verziju uključiti onaj kraj, a ne ovaj drugi. To pokazuje šta se misli o inteligenciji i ukusu prosečnog konzumenta... Užas.