Jump to content

Photo
- - - - -

Mixed martial arts & Kickboxing

• Please log in to reply
3567 replies to this topic

#3556 J.Cole

J.Cole
  • Members
  • 10,239 posts

Posted Yesterday, 06:26

*

you'll do none

you will do nothing ipak :D 

• 0

#3557 J.Cole

J.Cole
  • Members
  • 10,239 posts

Posted Yesterday, 07:03

Spremio se Konor dobro: versko-geopoliticke provokacije. Putin,Checheni, Dagestanci,alkohol, Khabibov menadzer drukarasve po malo.

Sada je pitanje koliko je Khabib mentalno jak, doduse ovo je 1 konfencija tako da to mu ide u prilog

• 0

#3558 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 6,876 posts

Posted Yesterday, 10:11

Na kladiomicama kabib favorit.
  • 0

#3559 Booker Buckets

Booker Buckets
  • Members
  • 30,432 posts

Posted Yesterday, 11:29

Ubicemo dagestansko, terorističko govno.

Btw. Noah je dete koje je napustio Ali, Khabibov menadzer, i ne placa alimentaciju.
  • 0

#3560 askeladden

askeladden
  • Members
  • 179 posts

Posted Yesterday, 12:04

Djes Notoriuse kama te zaklala
  • 0

#3561 J.Cole

J.Cole
  • Members
  • 10,239 posts

Posted Yesterday, 12:11

Meni je Khabib favorit ali zna se za kog se navija. Inace muceni Aldo je 10 meseci trpeo ovo, presao ceo svet sa njim nije ni cudo sto je poljubio patos posle 10 sec. To je vrhunski primer psiholoskog rata i koliko je to bitno. Mislim vidi se razlika i kod khabiba od starta pa do kraja konferencije, gde ga Konor baituje da ovaj prozove Putina i ove cecenske warlordove
  • 0

#3562 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,360 posts

Posted Yesterday, 13:38

Meni je Khabib favorit ali zna se za kog se navija. Inace muceni Aldo je 10 meseci trpeo ovo, presao ceo svet sa njim nije ni cudo sto je poljubio patos posle 10 sec. To je vrhunski primer psiholoskog rata i koliko je to bitno. Mislim vidi se razlika i kod khabiba od starta pa do kraja konferencije, gde ga Konor baituje da ovaj prozove Putina i ove cecenske warlordove

Puko Khabib videlo se mada nesto cisto sumnjam da ce ovo da utice na njegov gameplan... Kolko god da je besan nije lud da krene kao Edi Alvarez mada ja msm da nece ni biti borbe da ce Khabib opet da se sjebe kod weight cut-a

• 0

#3563 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 6,876 posts

Posted Yesterday, 14:41

Irski kokoshar prdi standardno.
Pocepace ga Kabib
  • 0

#3564 peja™

peja™
  • Members
  • 25,058 posts

Posted Yesterday, 16:28

@ Jon Jones

umesto 2 pa 4god, samo 6 pa 15meseci (od toga 14 da se donese odluka) ... i to ne racunajuci treci pozitivan test, kada se provukao bez kazne
a npr Machida - 18meseci za zabranjen preparat koji samo poboljsava kondiciju kroz ciscenje disajnih puteva

usada je sprdnja, uvek bila, i na 1 lens armstronga/ marion jones koji najebu provuce se sigurno 10x toliko mutnih prica tipa phelps/ usa kosarkasi. "kadija te tuzi, kadija ti sudi" ... wada je, ako nista drugo, multinacionalna organizacija

• 0

#3565 peja™

peja™
  • Members
  • 25,058 posts

Posted Yesterday, 16:49

@ Khabib vs Conor kzs

opet, McGregorov trash talk su iskljucivo unapred spremljene lajne. kad se zahebao da pocne neki fristajl na 'kliker', usrali su ga i Diaz i sinoc dagestanac

Conor: My family stood and fought the English Empire
Khabib: What happened to your language? You talk in English

QONVIyz.gif?noredirect

ali svo to lajanje je i tako za kezual fanove koji 2x godisnje kupe ppv ... i vas koji podjednako cesto posetite ovaj topic

pravo pitanje je - zasto samo 2meseca od objave borbe do ulaska u oktagon? odnosno, da li se Conor daleko duze spremao za ovaj fajt ili je cela kambek prica najobicniji 'cash out' (May vs Mc isto samo 2meseca promocije)

• 1

#3566 peja™

peja™
  • Members
  • 25,058 posts

Posted Yesterday, 17:01

Ubicemo dagestansko, terorističko govno.

Btw. Noah je dete koje je napustio Ali, Khabibov menadzer, i ne placa alimentaciju.

lik se, inace, lazno predstavljao kao egipatski olimpijac i bivsi je clan teroristicke celije - izbegao gvantanamo odrukavsi ortake iz grupe

i shit you not

Spoiler

kada se zagrebe ispod povrsine, Khabib je kao osoba mnogo veci seronja od irskog seronje...

• 2

#3567 askeladden

askeladden
  • Members
  • 179 posts

Posted Yesterday, 17:08

Verujem da se sprema za mec jos od kada je Tony izgubio duel protiv kablova.
E sad,da bi napredovao u rvanju treba da ima vise partnera a ne samo Dillona.Tu mislim da dolazi do izrazaja manjkavost Gyma u kojem trenira.Nema on da rola sa 5,6 zveri i tako napreduje.Ili da se koncetrise kao Cro Cop na def.BJJ.Jbga to sto nije fizicki jaci od Khabiba pa da to nadoknadi losiju tehniku.Mislim da nece biti ni kao Alquinta disciplinovan u def.rvanju vec ce da se pracaka dok ne popije koju preko usta..onda ce biti samo pitanje
  • 0

#3568 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 2,568 posts

Posted Yesterday, 17:17

pravo pitanje je - zasto samo 2meseca od objave borbe do ulaska u oktagon? odnosno, da li se Conor daleko duze spremao za ovaj fajt ili je cela kambek prica najobicniji 'cash out' (May vs Mc isto samo 2meseca promocije)

Moguce je da su obe stvari u pitanju. Bold, verujem da se Conor vec duze vreme sprema za Khabiba, jer su mu jasni njegovi nedostatci u ovom matchupu.

• 0