Jump to content


Photo

Prognoze za rookie-a godine


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
130 replies to this topic

#1 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 27 September 2002 - 10:10

Mada je definitivno tesko bilo sta sad pricati o tome, ja ne mogu a da ne krenem sa navijanjem za mog favourit-a Dajuan Wagner-a, mislim da ce imati dosta prostora u Cavs-ima. Mada je opet i to pitanje posto uprava vec ima bad rep da pokusava unapred da postigne najgori skor u ligi da bi dobili 1. pik na sledecem draftu. Dunleavy je isto medju favoritima kao i Williams, no rekoh navijam za Wagner-a.

[ Izmena poruke: punisher na dan 2002-09-27 11:32 ]

#2 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 27 September 2002 - 14:11

moj favorit je Marko Jaric... :smile:

salim se on ne moze ni do 1. 5orke, mislim da Danlivi jr. mogao da bude, nekako mi je simpaticniji od Jay Wil-a, a o tvom favoritu ne znam bas mnogo ali videcemo kada pocne sezona ipak je jos rano.

#3 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 27 September 2002 - 14:26

Da, ma isto je neka zivotinja, osvojio je sve moguce nagrade u skoli i na koledzu, Player of the Year by USA Today, i Naismith Player of the Year. U srednjoj skoli je imao prosek od 42.5 poena, devet puta je imao 50+....itd,itd. No to u principu ne znaci nista u startu NBA karijere vec samo da je neverovatan potencijal i talent.

#4 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 27 September 2002 - 14:39

Williams bez ikakve dileme...

Obratite paznju na Woodsa (Portland) :grin:

#5 Plimar

Plimar
  • Members
  • 241 posts

Posted 27 September 2002 - 15:44

Moj favorit je Brazilac Nene Hilario. Decko ima 19 godina i poredjuju ga sa Ben Wallacom, samo je bolji u napdau od njega. Ipak mislim da ga nece izabrati jer je stranac, mozda Jay Williams.

[ Izmena poruke: Plimar na dan 2002-09-27 16:45 ]

#6 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 27 September 2002 - 20:22

punisher:
Da, ma isto je neka zivotinja, osvojio je sve moguce nagrade u skoli i na koledzu, Player of the Year by USA Today, i Naismith Player of the Year. U srednjoj skoli je imao prosek od 42.5 poena, devet puta je imao 50+....itd,itd. No to u principu ne znaci nista u startu NBA karijere vec samo da je neverovatan potencijal i talent.

Jebesh srednju shkolu, pogledaj Pit Maravicev prosek na koledzu....:wink:

#7 Plimar

Plimar
  • Members
  • 241 posts

Posted 27 September 2002 - 23:23

Ivan[Sonics]:

punisher:
Da, ma isto je neka zivotinja, osvojio je sve moguce nagrade u skoli i na koledzu, Player of the Year by USA Today, i Naismith Player of the Year. U srednjoj skoli je imao prosek od 42.5 poena, devet puta je imao 50+....itd,itd. No to u principu ne znaci nista u startu NBA karijere vec samo da je neverovatan potencijal i talent.

Jebesh srednju shkolu, pogledaj Pit Maravicev prosek na koledzu....:wink:

Slazem se sa Sonicsom u srednjoj skoli on moze da se izivljava do mile volje, ali ipak mislim da ce da pokaze sta zna u NBA. Gerald Wallace je u srednjoj skoli davao prosecno 35 poena imao 15 skokova 3 blokade 4 asistencije, pa je morao da se smiri na collegu, mada je doduse bio i povredjen.

#8 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 28 September 2002 - 07:37

Plimar:
Moj favorit je Brazilac Nene Hilario. Decko ima 19 godina i poredjuju ga sa Ben Wallacom, samo je bolji u napdau od njega. Ipak mislim da ga nece izabrati jer je stranac, mozda Jay Williams.

<!--message edited --><font size=-1>[ Izmena poruke: Plimar na dan 2002-09-27 16:45 ]</font>

pa i Gasol je stranac

#9 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 28 September 2002 - 07:40

Plimar:

Ivan[Sonics]:

punisher:
Da, ma isto je neka zivotinja, osvojio je sve moguce nagrade u skoli i na koledzu, Player of the Year by USA Today, i Naismith Player of the Year. U srednjoj skoli je imao prosek od 42.5 poena, devet puta je imao 50+....itd,itd. No to u principu ne znaci nista u startu NBA karijere vec samo da je neverovatan potencijal i talent.

Jebesh srednju shkolu, pogledaj Pit Maravicev prosek na koledzu....:wink:

Slazem se sa Sonicsom u srednjoj skoli on moze da se izivljava do mile volje, ali ipak mislim da ce da pokaze sta zna u NBA. Gerald Wallace je u srednjoj skoli davao prosecno 35 poena imao 15 skokova 3 blokade 4 asistencije, pa je morao da se smiri na collegu, mada je doduse bio i povredjen.

Nema srednja shkola bash toliki uticaj....

#10 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 28 September 2002 - 08:17

punisher:
. U srednjoj skoli je imao prosek od 42.5 poena, devet puta je imao 50+....itd,itd. No to u principu ne znaci nista u startu NBA karijere vec samo da je neverovatan potencijal i talent.


As I said, to ne mora nista da znaci. Moj je favorit jer svako `ko je bar malo igrao kosarku zna sta znaci 40+poena pa makar i u srednjoj skoli. No kao sto sam rekao i prvi put, to ne mora da znaci nista vec da je neverovatno talentovan i da ima ogroman potencijal...

[ Izmena poruke: punisher na dan 2002-09-28 09:41 ]

#11 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 28 September 2002 - 12:02

majstori:

Plimar:
Moj favorit je Brazilac Nene Hilario. Decko ima 19 godina i poredjuju ga sa Ben Wallacom, samo je bolji u napdau od njega. Ipak mislim da ga nece izabrati jer je stranac, mozda Jay Williams.

<!--message edited --><font size=-1>[ Izmena poruke: Plimar na dan 2002-09-27 16:45 ]</font>

pa i Gasol je stranac

Ipak je Gasol bio MATI za ostatak rukija :grin: Brazilac ima odlichne uslove za developing u Denveru, ali shta vishe prichati kada je Williams zavrshio u Chicagu :grin:

#12 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 28 September 2002 - 14:17

punisher:

punisher:
. U srednjoj skoli je imao prosek od 42.5 poena, devet puta je imao 50+....itd,itd. No to u principu ne znaci nista u startu NBA karijere vec samo da je neverovatan potencijal i talent.


As I said, to ne mora nista da znaci. Moj je favorit jer svako `ko je bar malo igrao kosarku zna sta znaci 40+poena pa makar i u srednjoj skoli. No kao sto sam rekao i prvi put, to ne mora da znaci nista vec da je neverovatno talentovan i da ima ogroman potencijal...

<!--message edited --><font size=-1>[ Izmena poruke: punisher na dan 2002-09-28 09:41 ]</font>

Toliko si ga nahvlaio ko da je 100% novi Dzordan....:wink:

#13 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 28 September 2002 - 14:19

Ivan[Sonics]:

punisher:

punisher:
. U srednjoj skoli je imao prosek od 42.5 poena, devet puta je imao 50+....itd,itd. No to u principu ne znaci nista u startu NBA karijere vec samo da je neverovatan potencijal i talent.


As I said, to ne mora nista da znaci. Moj je favorit jer svako `ko je bar malo igrao kosarku zna sta znaci 40+poena pa makar i u srednjoj skoli. No kao sto sam rekao i prvi put, to ne mora da znaci nista vec da je neverovatno talentovan i da ima ogroman potencijal...

<!--message edited --><font size=-1>[ Izmena poruke: punisher na dan 2002-09-28 09:41 ]</font>

Toliko si ga nahvlaio ko da je 100% novi Dzordan....:wink:

To su njegove statistike koje govore samo za sebe...

#14 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 28 September 2002 - 14:21

Ponovo smo na pochetq: Statistike iz srednje shkole ne znache nishta....

#15 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 28 September 2002 - 14:23

punisher:
. U srednjoj skoli je imao prosek od 42.5 poena, devet puta je imao 50+....itd,itd. No to u principu ne znaci nista u startu NBA karijere vec samo da je neverovatan potencijal i talent.

As i already said