Jump to content


Photo

Mit ili Istina?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
47 replies to this topic

Poll: Da li mislite da Albanci u forumu imaju specijalna prava?? (115 member(s) have cast votes)

Da li mislite da se Albanci tretiraju posebno od strane Moderatora B92 foruma??

  1. Potpun (30 votes [32.97%])

    Percentage of vote: 32.97%

  2. Delimican (20 votes [21.98%])

    Percentage of vote: 21.98%

  3. Nikakav (27 votes [29.67%])

    Percentage of vote: 29.67%

  4. Nisam siguran/a (14 votes [15.38%])

    Percentage of vote: 15.38%

Vote Guests cannot vote

#1 Prishtinasi

Prishtinasi
  • Members
  • 2,139 posts

Posted 05 March 2008 - 04:58

Razlog zasto sam otvorio ovu temu i oval poll je zbog cinjenice da veliki broj forumasa ima utisak da mi Albanski forumasi imamo poseban tretman.

Znaci status zvezde i Belih Medveda, (sa konotacijom da smo u protektoratu od strane Moderacije B92)

Zato ja bih zamolio postovane Moderatore da dopustaju ovu temu, jer imam veliku zelju da saznam neke procente i misljenja drugih forumasa.

Hvala unapred

#2 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 05 March 2008 - 07:35

Nekima nije potrebna zastita, a nekima je potreban veci nivo zastite. Recimo, ja se osecam zasticenim. Ukoliko koristim jezik mrznje, pezorativne izraze, ukoliko krenem da govorim nekorektno ili u duhu Srpskog hegemonizma - moderator ce to videti, izbrisati i spasiti me od daljeg blamiranja. Vec sutra, bicu kao nov i potpuno bezbrizan.

Moguce je da jednom manjem broju 'albanskih forumasa' fali takva vrsta zastite. Mozda je to i skakljivo pitanje.(?) Sve ostalo je OK.

#3 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 05 March 2008 - 08:35

Ko zaštićen ? Albanci? pa oni su uvek ugroženi a sad neke podmetačine da su zaštićeni,mada kad realno pogledam da Beckim "živi"...

većini nikakva zaštita nije ni potrebna(Rooney,Preshevski,Gjina,Madam,Sandman,ComandanteTonibal)

Edited by perkos, 05 March 2008 - 08:35.


#4 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 05 March 2008 - 08:48

Ko zaštićen ? Albanci? pa oni su uvek ugroženi a sad neke podmetačine da su zaštićeni,mada kad realno pogledam da Beckim "živi"...

većini nikakva zaštita nije ni potrebna(Rooney,Preshevski,Gjina,Madam,Sandman,ComandanteTonibal)


vidim da si izostavio mene; veliki beli medved sam ja. :rolleyes: jok, jok, mozda panda...

#5 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 05 March 2008 - 09:17

vidim da si izostavio mene; veliki beli medved sam ja. :rolleyes: jok, jok, mozda panda...


ma ti si ipak "malji deca" kad te uporedim sa iskusnim vukovima!
Ako se dobro sećam bio si na zasluženom odmoru jedno izvesno vreme zato te nema na spisku"podobnih"

#6 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 05 March 2008 - 10:01

ma ti si ipak "malji deca" kad te uporedim sa iskusnim vukovima!
Ako se dobro sećam bio si na zasluženom odmoru jedno izvesno vreme zato te nema na spisku"podobnih"


bio sam u politickom azilu, a ne zasluzenom odmoru. odmor si zasluzio ti odavno ali jos te ima. mora da si dobar fudbaljer... pa poentiras s gazdama...

#7 dexte

dexte
  • Members
  • 697 posts

Posted 05 March 2008 - 10:07

Mislim da su sada, od kada "nema" Vladana malo manje zasticeni,
ali nista manje od "domacih" ne srBova.

Edited by dexte, 05 March 2008 - 10:07.


#8 Beckim

Beckim
  • Members
  • 363 posts

Posted 05 March 2008 - 10:22

Ko zaštićen ? Albanci? pa oni su uvek ugroženi a sad neke podmetačine da su zaštićeni,mada kad realno pogledam da Beckim "živi"...

većini nikakva zaštita nije ni potrebna(Rooney,Preshevski,Gjina,Madam,Sandman,ComandanteTonibal)


-Sta ti ovde radis perkose? "Zivs" i ti jos u ovom forumu? To sto je neverovatno je da posle sva tvog trolovanja jos si ovde. Ali zadnje vreme nisam vise siguran dali stvarno pokusas namerno da trolujes ili si sam tako trolovan po prirodi. Ja znam moje ogranicavanje zbog jezika ali ti sto pises u svom jeziku nemas nikakve opravadanja.

#9 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 05 March 2008 - 10:27

Eh proklete cifre......nikad ne znas sta moze da ispadne kad se igras s njima..... :rolleyes:

#10 __________________________

__________________________
  • Banned
  • 756 posts

Posted 05 March 2008 - 10:35

ma ti si ipak "malji deca" kad te uporedim sa iskusnim vukovima!
Ako se dobro sećam bio si na zasluženom odmoru jedno izvesno vreme zato te nema na spisku"podobnih"



Sta je ovo gore, mala shala, jel ih bas toliko mrzis da ne mozes da se suzdrzis

#11 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 05 March 2008 - 10:45

Sta je ovo gore, mala shala, jel ih bas toliko mrzis da ne mozes da se suzdrzis

a ti mu dođeš kao neki islednik pa moram da dajem iskaz o moralno-političkoj-podobnosti?
moja mržnja prema svemu što nije srpsko odavno je poznata ovde na forumu,zato me i podržavaju politički komesari tipa vladana koji razumeju šta je mržnja :rolleyes:

#12 organizam

organizam
  • Members
  • 448 posts

Posted 05 March 2008 - 13:04

B92 i Forum , nisam primetio da je neko privilegovan ovde.A sto bi pa bili Albanci.Jednostavno Albancima to ne treba da .Iznose se otvorena misljenja sa svih strana. I mislim da je zaista odlican forum.Cak sam primjetio da ga i mnogi zvanicni politicari posjecuju. Imaju sta i da nauce.

#13 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 05 March 2008 - 13:40

ja glasao za sva cetiri, za svaki slucaj. :rolleyes:

#14 insomniac

insomniac
  • Members
  • 1,049 posts

Posted 05 March 2008 - 13:52

ja glasao za sva cetiri, za svaki slucaj. :rolleyes:


tipicno :huh:

#15 MAGTHERIDON81

MAGTHERIDON81
  • Members
  • 47 posts

Posted 05 March 2008 - 14:38

Pa samo zato sto je ovo slobodan forum i moze da dodje ko hoce i da istakne svoje misljenje kakvo god ono bilo nazivaju ga "anti srpskim""placenickim""ustaskim"sad imaju radikali mnogo termina ali me mrzi da te retardirane izjave citiram!Neka budu zasticeni samo se pitam kakvu zastitu bi mi imali na nekom albanskom forumu.