Jump to content


Photo
- - - - -

Jelena Janković


  • Please log in to reply
1595 replies to this topic

#46 Alexandra

Alexandra
  • Members
  • 51 posts

Posted 25 March 2008 - 15:55

Simpaticna slika ...
  • 0

#47 hiriam

hiriam
  • Members
  • 594 posts

Posted 25 March 2008 - 18:59

Meni je fotka ok! nego sam je stavio tu zato što je nova! A, šta, ti se inaše baviš fotografisanjem? :rolleyes:


Ma da amaterski ali ce ti svako ko se malo razume reci da je osoba u dubokoj senci ne vidi joj se lice a to nije bas dobro, jer nije vazan samo obris tela nego i detalji...:huh:
  • 0

#48 DEJO.28

DEJO.28
  • Members
  • 71 posts

Posted 25 March 2008 - 19:22

Ma da amaterski ali ce ti svako ko se malo razume reci da je osoba u dubokoj senci ne vidi joj se lice a to nije bas dobro, jer nije vazan samo obris tela nego i detalji...:rolleyes:


To je tačno, nego jel se ti baviš fotografijom ili ...?
  • 0

#49 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 28 March 2008 - 22:58

Prica o Jeleninoj haljuni iz Majamija napravljenoj od 700 mobilnih telefona...

JJ dnevnik
  • 0

#50 djordja

djordja
  • Members
  • 8,095 posts

Posted 29 March 2008 - 07:57

Prica o Jeleninoj haljuni iz Majamija napravljenoj od 700 mobilnih telefona...

JJ dnevnik


Eto, Jeca je znaci bila u obavezi da nosi bas tu haljinu, a svi mi odmah skocili da je za grand show.
Mada, nisam sigurna da je Jeca ne bi nosila i da nije bio takav aranzman :rolleyes: !
  • 0

#51 Barnet

Barnet
  • Members
  • 344 posts

Posted 29 March 2008 - 09:11

JJ ima vidljiv celulit :rolleyes:

Attached File  jj.jpg   16.33KB   27 downloads

UTORAK, 18. MART, INDIJAN VELS

NIKO NIJE SAVRŠEN!

Iako važi za jednu od najzgodnijih sportistkinja, celulit na nogama i zadnjici Jelene Janković opravdava čuvenu tvrdnju da niko nije savršen. Dvadesettrogodišnju srpsku teniserku fotografi turnira u Indijan Velsu “uhvatili” su u nezgodnom položaju, u raskoraku, koji je otkrio njene nedostatke. Naša teniserka važi za osobu koju kamera “voli”, o čemu svedoče setovi i setovi modnih fotografija, ali ovoga puta se pokazalo da fotoaparat može biti i mač sa dve oštrice. Džej Džej je, nažalost, u ovom slučaju osetila onu oštriju stranu.

izvor
  • 0

#52 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 29 March 2008 - 09:18

Devedeset posto žena bi ubilo da ima telo ko JJ uprkos tom celulitu!
  • 0

#53 djordja

djordja
  • Members
  • 8,095 posts

Posted 29 March 2008 - 10:25

JJ ima vidljiv celulit :huh:
izvor


A ti verujes ovom izvoru :rolleyes: !!!

Ovo toliko ocigledno nije Jelenina noga da je to prosto smesno.
Ja, koja radim sedeci posao (za compom cca 10 sati dnevno) i imam poprilicno vise kila i godina nego JJ, kada se disciplinujem i vozim bicikl dvadesetak dana po cca 10 km, celulit nestaje gotovo 100%. E sad neka mi neko objasni kako ga moze imati vrhunska sportistkinja koja se btw i vrhunski hrani, a o fizickoj aktivnosti da i ne pricam.
Sve u svemu, ocajan pokusaj senzacionalne vesti i fotografije........ drugim recima - smece. :) .
  • 0

#54 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 29 March 2008 - 10:41

JJ ima vidljiv celulit :rolleyes:

Attached File  jj.jpg   16.33KB   27 downloads


I ja bih rekla da je ovo fotomontaža!
Pa pogledajte svetlo. Druga noga je u drugačijoj senci, vidi se da je to potupuno drugačiji tip noge nego sto ima Jeca. Druge dve slike koje prilažem nisu produkt kompjuterskog air-brusha (kao što obično biva na modnim fotkama) tako da možete da vidite kako ima fin prelaz izmedju guze i butine. Na kraju krajeva, ona nema ni tako debelu nogu a nema ni takva džoganjava kolena! Ne kažem da ne može da ima celulit, ali ovo je noga starije žene.

Kao što rekoh, prilažem prve dve fotke na koje sam nabasala na googlu, a nisu delo kompjuterskog doterivanja, na toj u kupatilu se cak vide i kožne fleke na butinama (verovatno se smrzla) koje se u kompjuteru uvek izglade, ali tamo nema tragova celulita, ipak se tim poslom bavim i vidjala sam u ogromnim količinama originalne fotke Nivea Body devojaka.

Attached Files


Edited by wegga, 29 March 2008 - 10:46.

  • 0

#55 Barnet

Barnet
  • Members
  • 344 posts

Posted 29 March 2008 - 11:07

Pa kako možete sumnjati u verodostojnost informacija koje objavljuje naš ugledni tabloid :rolleyes:
ccc u kom pravcu se kreće ovaj svet, paranoja i sumnjičavost na svakom koraku Attached File  loool_1_.gif   10.17KB   27 downloads
  • 0

#56 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 29 March 2008 - 11:32

Ne znam dal je vec bilo, al evo Jece Shmece (i haljine) na promociji Precious Gold-a koji je pominjala. Ima i na snimci :rolleyes:

LINK
  • 0

#57 palobe

palobe
  • Members
  • 806 posts

Posted 29 March 2008 - 11:52

Može li neko da objasni našta li to misli ovaj Arapin koji posmatra Jelenu?

Attached Files


  • 0

#58 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 29 March 2008 - 11:55

Arapin: "Još da se ofarba u plavo ima uši da odpadaju!"
  • 0

#59 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 29 March 2008 - 12:23

A ovo sa celulitom je totalna lagarija i stvarno se vidi da nije njena noga. videla sam te novine na kiosku i odmah mi bi jasno. na stranu sto se ni na jednoj drugoj fotki tako nesto ne moze uociti, nego sto je gledamo kako igra, trci i lomi se na terenu, i to vrlo cesto na usporenim snimcima, u krupnom kadru. da ima i trunku celulita to bi se videlo dok trci.
  • 0

#60 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 30 March 2008 - 18:53

Nova naslovna strana JJ sajta

http://www.jj-jelenajankovic.com/
  • 0