Jump to content


Photo
- - - - -

Jelena Janković


  • Please log in to reply
1595 replies to this topic

#16 DEJO.28

DEJO.28
  • Members
  • 71 posts

Posted 10 March 2008 - 14:21

Konors je od pre nekoliko dana slobodan :huh:
A Riddicku ( pardon Roddicku ) je koristio.


Hehehe, snaćiće se Jeca i bez nas, ali videćemo, ona svakako ima kvaliteta, samo još uvek nije pronašla pravu forumulu za sve nedostatke - vidi se da je pisao neko ko voli JJ hehehe tj. ja :rolleyes: !!!
  • 0

#17 Ikast

Ikast
  • Members
  • 531 posts

Posted 10 March 2008 - 16:38

Ni većeg talenta, ni tragičnijeg career management-a. Ali dobro, i u tome je deo njenog šarma. :rolleyes:
  • 0

#18 DEJO.28

DEJO.28
  • Members
  • 71 posts

Posted 10 March 2008 - 18:18

Ni većeg talenta, ni tragičnijeg career management-a. Ali dobro, i u tome je deo njenog šarma. :rolleyes:


Slažem se!!!
  • 0

#19 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 10 March 2008 - 19:09

Konors je od pre nekoliko dana slobodan :rolleyes:
A Riddicku ( pardon Roddicku ) je koristio.

možda bi connors mogao da je nauči roddickov servis, to bi bilo kul
  • 0

#20 tuta bugarin

tuta bugarin
  • Banned
  • 750 posts

Posted 10 March 2008 - 19:52

aod sviju teniskih pojena
na sfakoj teniskoj utaknici
naivaznije tije osvoiti onai
poslen koeg sudia onako u poverenju
kae svom mikrofonu
gem set i mec

lutajući reporter tuta bugarin
nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici
  • 0

#21 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 11 March 2008 - 00:37

možda bi connors mogao da je nauči roddickov servis, to bi bilo kul


Odavno se na forumu nisam ovako slatko nasmejao. Zamisli , Jeca sa WARP servisima od 230 + kmphr
  • 0

#22 DEJO.28

DEJO.28
  • Members
  • 71 posts

Posted 12 March 2008 - 17:43

JECINA IGRA I RODIKOV SERVIS... #1 IN THE WORLD!!! ŠTA TO ZNAČI, ŠTO PRE MORAJU DA NAPRAVE DETE!!! HEHEHEH...
  • 0

#23 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 13 March 2008 - 16:53

Vrlo zabavan clanak o J.J.
Indian Wells: Help Wanted, Will Travel
:rolleyes:
Naturally, the rationale for (theoretically) cutting back was to focus on quality over quantity -- playing fewer events but being better prepared for the ones she did play. Jankovic's philosophy: "You do everything you can to feel fresh when you're starting the tournament."

And really, how better to put this into practice than to come from Bangalore to Indian Wells by going through Dubai, Frankfurt, Washington and LA?

A mere 21 hours of flying time, plus the odd layover or four. It's no surprise that by the time she finally got off the plane in Los Angeles, Jankovic felt "like I went from Australia and back."

"You should have seen me," she said with a sort of perverse glee. "I'm walking with the big tennis bag -- I had four bags, I don't even know how they let me on the plane... I'm walking, I'm so tired, and I look at myself in the mirror, I'm so scared. My eyes are red, completely bloody.

  • 0

#24 greeneyes

greeneyes
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 13 March 2008 - 17:06

Vrlo zabavan clanak o J.J.
Indian Wells: Help Wanted, Will Travel
:huh:
Naturally, the rationale for (theoretically) cutting back was to focus on quality over quantity -- playing fewer events but being better prepared for the ones she did play. Jankovic's philosophy: "You do everything you can to feel fresh when you're starting the tournament."

And really, how better to put this into practice than to come from Bangalore to Indian Wells by going through Dubai, Frankfurt, Washington and LA?

A mere 21 hours of flying time, plus the odd layover or four. It's no surprise that by the time she finally got off the plane in Los Angeles, Jankovic felt "like I went from Australia and back."

"You should have seen me," she said with a sort of perverse glee. "I'm walking with the big tennis bag -- I had four bags, I don't even know how they let me on the plane... I'm walking, I'm so tired, and I look at myself in the mirror, I'm so scared. My eyes are red, completely bloody.


:) ;)
Zbog ovakvih stvari volim Jecu, ali mi istovremeno jede dzigericu i vadi mast. Upropastice sebi zdravlje i karijeru, a nama zivce (nemamo svi konjske zivce, debele k'o konopce), svojom nepromisljenoscu. Ali, svi smo mi pomalo mazohisti, zar ne? :rolleyes: Inace, ne bismo bili navijaci jedne Jece.
  • 0

#25 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 13 March 2008 - 18:03

Nasa Jeca:

Jelena Janković: Tražim trenera koji poznaje tenis bolje od mene

Srpska teniserka Jelena Janković izjavila je danas u Indijan Velsu da joj je potreban novi trener koji poznaje tenis bolje od nje.

"Mnogo se trudim da pronađem novog trenera. Videćemo u narednih nekoliko nedelja šta će biti od svega toga. Nadam se da ću uspeti da pronađem trenera koji zna o tenisu više nego ja. Ipak, ne brinem se, jer je nekoliko imena u igri", rekla je Jankovićeva u Indijan Velsu, a prenosi nemačka agencija DPA.
Jankovićeva je prošlog meseca u Dubaiju okončala saradnju s prethodnim trenerom, čije usluge je koristila povremeno, uz obrazoloženje da nije zadovoljna svojim kondicijom i napretkom u igri.
Srpska teniserka će se za turnir u Indijan Velsu spremati uz pomoć poznatog američkog trenera Peta Ečeverija.
"Ponovo sam zdrava i spremna sam da radim. Važno je da vodim računa o svom telu. Moram bolje da igram dugačke mečeve, jer sam u Dubaiju bila umorna već posle dva seta", izjavila je Jankovićeva.
Ona je dodala da će njen novi trener morati da ima dobar smisao za humor.
"Ja sam mlada devojka i volim da se zabavljam. Nema svrhe da se pretvaram da sam zrelija nego što jesam. Volim da budem s ljudima koji se šale i koji su ponosni na svoja dostignuća", objasnila je Jankovićeva.
Srpska teniserka postavljena je za trećeg nosioca na prvom turniru Masters serije u sezoni, a u prvom kolu će biti slobodna.


Blic
  • 0

#26 DEJO.28

DEJO.28
  • Members
  • 71 posts

Posted 13 March 2008 - 22:12

Udri brigu na veselje!!! heheheh...!
  • 0

#27 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 13 March 2008 - 22:18

Udri brigu na veselje!!! heheheh...!


Ja mislim da je najbolje da se ona što pre uda. I da prebrine brigu. :rolleyes:
  • 0

#28 DEJO.28

DEJO.28
  • Members
  • 71 posts

Posted 14 March 2008 - 02:11

Ja mislim da je najbolje da se ona što pre uda. I da prebrine brigu. :rolleyes:


Stasala devojka za udaju, sad samo treba dočekati prosca!!! Ma, ako niko neće, ja ću da je ženim!!! hehehe :) :huh: ;)
  • 0

#29 kenethparker

kenethparker
  • Banned
  • 64 posts

Posted 14 March 2008 - 07:13

Gospodjice Jankovic,
Kako ja to vidim, Vama je pored trenera, potrebna i psiholoska podrska.
Jedini koji Vam tu moze pomoci trenutno je gospodin Tuta Bugarin.
Rec je o coveku koji vec godinama, uspesno uliva pozitivne vibracije hiljadama citaoca ovog foruma, i bez svake sumnje – u stanju je da pozitivne vibracije prenese i na Vas, kao i na svakoga ko se u ovaj sport zaljubio iz pravih razloga… Toplo Vam preporucam da mu se preko ovih stranica javite – ne verujem da postoji ikakva mogucnost da uz toliki ‘pozitivizam’ i dobre vibracije mozete (na bilo koji nacin) biti uskraceni uspeha. Verujem da ce Vam ekipa B92 pomoci u uspostvljanju kontakta.
Srecno
  • 0

#30 Pareidolia

Pareidolia
  • Members
  • 998 posts

Posted 14 March 2008 - 08:08

Gospodjice Jankovic,
Kako ja to vidim, Vama je pored trenera, potrebna i psiholoska podrska.
Jedini koji Vam tu moze pomoci trenutno je gospodin Tuta Bugarin.
Rec je o coveku koji vec godinama, uspesno uliva pozitivne vibracije hiljadama citaoca ovog foruma, i bez svake sumnje – u stanju je da pozitivne vibracije prenese i na Vas, kao i na svakoga ko se u ovaj sport zaljubio iz pravih razloga… Toplo Vam preporucam da mu se preko ovih stranica javite – ne verujem da postoji ikakva mogucnost da uz toliki ‘pozitivizam’ i dobre vibracije mozete (na bilo koji nacin) biti uskraceni uspeha. Verujem da ce Vam ekipa B92 pomoci u uspostvljanju kontakta.
Srecno

:rolleyes: :huh: :)
  • 0