Jump to content


Photo

Izrazite svoja osecanja


  • Please log in to reply
772 replies to this topic

#766 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 09 November 2017 - 19:59

Indirektno, da. Ppreko jedne (svima) drage osobe. :)

 

 

Ima li što na panulu? Razočerah se, nijedne fotke koju sam ovde stavio... no photo no cry. Ovih dana opet na more, zimsko ribanje, jedva čekam nazad u barku.  ^_^

 

Pa dobro ja sam prešaltao dosta IP adresa, al se nisam klonirao...ja nemam barku, nema mora...i di je ta draga osoba rotter?!


  • 1

#767 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 23 November 2017 - 02:47

Gledate u budućeg officera za očuvanje okoliša, drž te mi fige...damn I want this job.  :yawn: 


  • 2

#768 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 21 December 2017 - 10:20

61d3e90c494833f230ae73f603e100c2.jpg


  • 0

#769 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 24 December 2017 - 19:10

Znate li što imam zajedičko s Amy Winehouse :heart: , Britney Spears i Winstonom Churhillom?

Bipolarni poremećaj :D

Ako ste se ikad zapitali u kojoj se vremenskoj zoni nalazim, trenutno je GMT +1, nisam troll, samo ja pišem.

Trenutno sam u hipomaniji (izazvala slavonka, pivo, vino i džoint)...manifestira se tako da spavam 4 sata, popodne ubijem oko sat vremena i stvarno sam pomorac.  :blink:

Ima pravo mrd, vjerovatno sam to dobio jer sam još u osnovnoj hašišario ja i banda debila koja se sada ne zna ni javit.

Je, imam i ja grešaka na tone...zaboravim kako se ljudi zovu, kad sam ih upoznao i tako...ali boli me đon, ja lako sklapam prijateljstva, a istraživanja su pokazala da ona sklopljena u OŠ nikad ne završe dobro.

Ja sam izgleda i zaboravio da sam spavao s jednom curom, pa me mrzi iz dna duše...a ja njoj davno oprostio, ko zna kada i ko zna gdje :D vjerovali ili ne boli me patka.

Susjedi me mrze, vjerovatno navijaju da se bacim sa zgrade, al neću im dati gušta...radim lokarde i lokardice i pušim ka Turčin.

Nisam agresivan više sam pasivan...al volim ulaziti u riskantne situacije i to nesvjesno, dva puta sam skoro izgubio glavu al eto sačuvalo me. :hail:

Rehabilitiram se tako da ne pijem alkohol, jer moram piti litij...pa sam na baterije, tako da generale Glasnoviću kada se idete nekom narugati...nije fer igrati na kartu psihičkih bolesti jer to mene nije ni malo spriječilo da uživam, a moglo bi Vam se i obiti o glavu u obliku živog zida.

Svašta su mi htjeli prišiti u životu i ono šta jesam i nisam napravio  :ph34r: i to sve falši prijatelji, nije ni čudo da su se sakrili u mišju rupu jer kad ja popizdim...šetam psa na baterije, brijem se noževima, razbijam pločice, vozim brzo jer ne pijem kad vozim brzo jer volim vozit brzo jer nejedem :D i tako...

Kupite mi toster jer mi se neda više živjeti kao momak  :whistle:

 

 


Edited by lokarda, 24 December 2017 - 19:14.

  • 0

#770 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 24 December 2017 - 20:44

a ima i depresija...vježba i sunce pomaže, Irsko sunce baš i ne grije...ne daj se Irkinjo  :heart: 

 


  • 0

#771 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 24 December 2017 - 23:03

 

 

 

 

 

bolje biti pozitivno lud, nego 0 od čovika.


  • 0

#772 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 24 December 2017 - 23:30


  • 1

#773 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 25 December 2017 - 00:10

Do they know...it's Christmas time...la la la, Band Aid 1984, but this time for Africa... :whistle: 


  • 1