Jump to content


Photo
- - - - -

Boris Tadic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5949 replies to this topic

#61 Vesko.

Vesko.
  • Members
  • 1,733 posts

Posted 26 February 2008 - 04:49

Ako se na nekog sprovodi hajka, pre bih rekao da je to Kostunica nego Tadic. Vidi se jasno na forumima da vecina ucesnika hoce da ga lincuje, jer "nista nije uradio u zadnjih 8 godina".


mala ispravka, nije uradio nista pozitivno

#62 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 26 February 2008 - 07:05

Pre nego topik nestane u kricima i jaucima deponije vredi citirati majstora:

sto duze citam ovakvo smece, Tadic mi je sve simpaticniji.

nije lako coveku, udaraju ga ludaci sa obe strane.

:rolleyes:

#63 dolybell

dolybell
  • Members
  • 9 posts

Posted 26 February 2008 - 07:15

Pravilo koje važi za sve a naročito političare.
Oni su najviši na hijerarhijskoj lestvici.

SVAKI ČOVEK TOKOM SVOG RADNOG VEKA NAPREDUJE
DO MAKSIMUMA SVOJIH NESPOSOBNOSTI

Kad preskoči stepenicu više od svojih maksimalnih sposobnosti
dospe na nivo NESPOSOBNOSTI.

Eto, zašto nam sve ide naopako.

(Peterovo pravilo)

Edited by dolybell, 26 February 2008 - 07:17.


#64 monahan

monahan
  • Members
  • 1,898 posts

Posted 26 February 2008 - 07:51

Citam ovde mnogo ljudi oce da zapali u inostranstvo, to je ono sto je sramota za ovu zemlju.
Demokratija nije pobeci iz zemlje kada je u njoj lose. Demokrate se plase da radikali nedodju na vlast.Ja sam demokrata ali mislim da je proslo 8 god. demokratije i da se nije pokazala bas najbolje, bila je bolja od prethodnog rezima ali ne mnogo bolja. Sto jednostavno DS nepusti da radikali dodju na vlast i prestane da skuplja glasove protiv njih, pa da vidimo dali radikali mogu da urade nesto bolje sa ovom drzavom.


Kazu da je Tadic preporodio DS.To je samo naduvan balon.Srbija treba da se preporodi.

Tacno je da radikali treba da dodju na vlast da bi se videlo ko je s njima a ko protiv.

Edited by monahan, 26 February 2008 - 08:01.


#65 ECSD

ECSD
  • Banned
  • 9 posts

Posted 26 February 2008 - 08:23

Treba Srbija i Srbi da se manu tog ekstremnog zagljupljivanja...jedni bi u EU po svaku cenu, prodace i kevu i caleta za EU...pa i onda kad EU stvara novu drzavu na njihovoj zemlji....Igre bez granica, a drugi bi samo Rusija presvjatajshja i Srbija do Tokija, brate!!!

Malo ljudi da se okrenu Srbiji. Kazu Evropa nema alternativu...brate, Srbija nema drugu alternativu samo sem Srbije, a sve drugo moze, ali i ne mora!

Znaci, ljudi su hipnotisani, a posebno me nerviraju ovi sto nemaju nimalo dostojanstva i sto su zaboravili da su Srbi. Nisu ni Evropljani, ni Rusi. Srbi!!!

Edited by ECSD, 26 February 2008 - 08:25.


#66 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 26 February 2008 - 09:41

evo djelica u kaziprstu...jadnik ne zna sta da prica :rolleyes:

#67 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 26 February 2008 - 09:48

Treba Srbija i Srbi da se manu tog ekstremnog zagljupljivanja...jedni bi u EU po svaku cenu, prodace i kevu i caleta za EU...pa i onda kad EU stvara novu drzavu na njihovoj zemlji....Igre bez granica, a drugi bi samo Rusija presvjatajshja i Srbija do Tokija, brate!!!

Malo ljudi da se okrenu Srbiji. Kazu Evropa nema alternativu...brate, Srbija nema drugu alternativu samo sem Srbije, a sve drugo moze, ali i ne mora!

Znaci, ljudi su hipnotisani, a posebno me nerviraju ovi sto nemaju nimalo dostojanstva i sto su zaboravili da su Srbi. Nisu ni Evropljani, ni Rusi. Srbi!!!


bio bi dosta dobar post da nije ovog boldovanog, i tog brate.
srbi nisu rusi, ali definitivno jesu evropljani, hteli mi to ili ne.
srbija je bila i uvek ce biti deo evrope, bila ona deo evropske unije ili ne.
svidjalo se to nama ili ne, hteli mi to ili ne, ali srbija nije ni azija, ni amerika, ni afrika, a bome ni kontinent za sebe, nego deo evrope.

a sto se ekstremnog zaglupljivanja tice- :rolleyes:

Edited by nickie, 26 February 2008 - 09:50.


#68 instruktor

instruktor
  • Members
  • 3,108 posts

Posted 26 February 2008 - 10:10

evo djelica u kaziprstu...jadnik ne zna sta da prica :rolleyes:

Nemušti jezik, dva rečenice Koštunicine, jedna Tadićeva. Medjusobno se isključuju. Prava slika stanja u vladi. A evo ode i b92. Više se ne čuje. Rade radi.
A reče i da se može doći i do intenet adresa ovih što po forumima pričaju svašta. Pa vi vidite šta pišete.

Edited by instruktor, 26 February 2008 - 10:11.


#69 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 26 February 2008 - 10:19

Ko, jel' Djelic? Oni i Velja Ilic stari drugari. Velja ce da salje sportiste da biju zene, a ovaj ce verovatno da salje Paju Patka. Elem, oni te adrese znaju odavno, sta ima sad da traze. I odlicno je to, eto razloga za politicki azil.

Pusti ti prijatelju njih, sve su to zayebanti, slobodno ti kazi sta te muchi. Nego sta mislis da probamo narkomaniju umesto demokratije, mozda bude bolje.

Da vidimo da li narkomani mogu da urade nesto bolje sa ovom drzavom.

Tacno, i ja sam za to. Oni bar znaju sta hoce - hoce ljudi drogu i tacka. A ovi drugi ne znaju sta hoce, samo znaju sta nece. te nece da priznaki kosovo, nece strane banke, necve vize, to im ne treba, nece da saradjuju a ovima i sa onima, ima li bre nesto da oni hoce, a da to nema veze sa pijanicama iz Azije?

Edited by Henry Chinaski, 26 February 2008 - 10:21.


#70 nexyok

nexyok
  • Members
  • 1 posts

Posted 26 February 2008 - 10:22

Molim administraciju ovog foruma da omoguci gradjanima slobodu govora!
Otvorena rasprava o ulozi predsednika DS-a i Srbije.

Ja se osecam prevareno sto sam dala glas Borisu Tadicu, cini mi se da njegovo ponasanje i ponasanje lidera DSa jedino moze da se opravda ljubavlju prema vlasti i novcu.

#71 gnrkoncerti

gnrkoncerti
  • Members
  • 253 posts

Posted 26 February 2008 - 10:27

Ja bih postavio pitanje "kome je pripalo onih cetiri miliona eura"

#72 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 26 February 2008 - 10:27

Nemušti jezik, dva rečenice Koštunicine, jedna Tadićeva. Medjusobno se isključuju. Prava slika stanja u vladi. A evo ode i b92. Više se ne čuje. Rade radi.
A reče i da se može doći i do intenet adresa ovih što po forumima pričaju svašta. Pa vi vidite šta pišete.


Da, stvarno. Ometaju b92. :rolleyes: Za vreme Milosevica je bar voda usla u koaksioni kabl, a ovi rade sta hoce kad hoce, i uopste se ne pravdaju.
Sto se tice Radeta i nasih ip , sta sad...treba da se plasimo ? Ma jok ljudi. Znaju oni i bez neta sve sta treba da znaju. Pisite slobodno !!! :huh:

A sto se tice pretnji ljudima sa b92, treba da budemo solidarni. Svakome kome prete treba svi da damo podrsku, da se organizujemo u neki protest, da to ne bude samo protest u vidu saopstenja LDPa. Treba da budemo zajedno . mi ugrozeni protiv njih. Dole strah, tamo vlada mrak !

#73 Anti-Kgb

Anti-Kgb
  • Members
  • 1,573 posts

Posted 26 February 2008 - 10:47

Zasto su tebi opsesije Rusi i Miskovic? U slucaju Rusije vidim jedan ociti sovinizam . Ceo svet pravi biznis i trguje sa Rusijom pa zasto ne i mi? Kad



Za razliku od ostalog sveta u EU koji samo uvoze gorivo od Rusa, u Kostunicinom Srbistanu poklanjaju NIS , sada ce JAT i verovatno jos sve sto je ostalo. Druge drzeve u EU to ne rade i nemaju jak rusofilizam ( vec naprotiv.....oni koji su bili pod ruskom cizmom 1945-1990 ), kao sto to kod nas radi koalicija DSS-SRS-SPS-NS. U Britaniji ne daju Rusima da im kupuju BP, vec daju ruskoj oligarhiji samo da kupuju fudbalske klubove, koji svake godine uopste ne prave profit, vec samo gubitke. Ja nemam nista protiv da se Rusima takodje prodaju fudbalski klubovi; ''Zvezda'', ''Partizan.....ali kad POKOLANJAS naftnu idustriju, avio industriju......to je vec druga tema.

#74 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 26 February 2008 - 10:48

Ja se osecam prevareno sto sam dala glas Borisu Tadicu, cini mi se da njegovo ponasanje i ponasanje lidera DSa jedino moze da se opravda ljubavlju prema vlasti i novcu.


...sigurna sam da si znala da ces se osecati prevarenom i tada kad si davala taj glas, jer neozbiljno bi bilo da nisi :rolleyes:

...inace ovaj ds, tadic, djelic, ceo vrh - nemam drugu rec nego da su ovi ljudi ucenjeni i prestravljeni,
jer ljubav prema vlasti ili novcu, sto drugim recima znaci ljubav prema moci, ne izgleda valjda ovako bedno...

#75 Anti-Kgb

Anti-Kgb
  • Members
  • 1,573 posts

Posted 26 February 2008 - 11:07

Covece, sta Tadic radi sto se mora raditi? Evo sta Tadic radi:
1) Pusta Kostunicu i Samardzica da nas bukvalno vrate u 90e sluzeci interesu Miskovica
2) Potpisuje sa Rusima prljav deal u kome nas prodaje najstrasnije - ja stojim iza svoje izjave - u ruskoj drzavi necu da zivim, odreci cu se drzavljanstva, pa ko me primi
3) Promovise ministre na osnovu licnog poznanstva (Jeremic, koga je Tadic napravio i stvorio)
4) Rec ne progovara protiv Miskovica vec mesecima
5) Prodaje sva obecanja koja je dao, narocito ono o EU

Covece, svi ljudi koje znam planiraju da spakuju kofere ako se ovo nastavi.

Moras da vidis realnost. Boris Tadic ne zeli da zavrsi kao nas pokojni premijer Djindjic. Ja mislim da on zna da je napravio gresku kad je dozvolio da DSS drzi DB ( BIA ), a DSS tu funkciju dali JULOVCU Mirajne Markovic -Radetu Bulatovicu. On zna da je policija u rukama DSS rusofila u Srbiji, a i sama vojska osim coveka na vrhu je u njihovim rukama. To su ti poluge koje drze drustvo i koje svakog casa mogu da naprave drzavni udar. Sad mozes zakljuciti sta bi se desilo sa Tadicem i DS-om, cija partija u Vladi istinski zeli da udje u EU, a zna da sve strukture vlasti su u rukama rusofila ( SRS, DSS, NS ). Zato nije ni malo lak task da on i dalje zeli Srbiju u EU i kako to da izvede, a da pri tom se i njemu ne dogodi 12 mart. Zato ljudi pre nego sto pljujete Tadica razmislite u kakvoj se situaciji nalazi covek. On zna da ima preko 2.3 miliona glasaca iza njega, koji hoce u EU, ali zbog dogadjanja oko Kosova strasti nisu smirene. Skoro sve medije u Srbiji su rusofilskog karaktera, ''Pravda'','' Politika'', 'Kurir''....