Jump to content

Photo
- - - - -

Boris Tadic

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5949 replies to this topic

#1 Aloha

Aloha
  • Banned
  • 1,355 posts

Posted 25 February 2008 - 23:14

Molim administraciju ovog foruma da omoguci gradjanima slobodu govora!
Otvorena rasprava o ulozi predsednika DS-a i Srbije.

#2 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 25 February 2008 - 23:21

Sve na tu temu se može reći jednom rečju, al' me mrzi da koristim nepristojne reči. :rolleyes: Al' će mi se mlooogo dopasti da topic sa njegovim imenom procveta na deponiji.

#3 Aloha

Aloha
  • Banned
  • 1,355 posts

Posted 25 February 2008 - 23:24

Sve na tu temu se može reći jednom rečju, al' me mrzi da koristim nepristojne reči. :rolleyes: Al' će mi se mlooogo dopasti da topic sa njegovim imenom procveta na deponiji.

Deponija je merilo gluposti, slazem se, ali topic o predsedniku ove drzave nije za deponiju vec za zdravu raspravu o posledicama delovanja ovog coveka.

#4 Anduril

Anduril
  • Members
  • 5,593 posts

Posted 25 February 2008 - 23:26

Hajde da se potrudimo da ne zavrsi na Deponiji. Ako imamo topik o Kostunici, naravno da je i Tadic zasluzio jedan , posto je podjednako odgovoran za stanje u kome se Srbija sada nalazi, a za buducnost Srbije ce biti jos vazniji.

#5 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 25 February 2008 - 23:52

Već ovo je za Deponiju. :rolleyes:

Možemo posle da krenemo ispočetka.

Jer, ako administracija (mislio si na moderaciju, al aj' sad) može da omogući slobodu govora, odatle sledi da može i da ti je ukine.

A to dalje znači da tebi baš nije najjasnije šta je to "sloboda govora" (ne, nije poenta u tome što mi ovde pišemo, a ne govorimo).

Edited by CTPAX, 25 February 2008 - 23:53.

#6 alexnikolic

alexnikolic
  • Members
  • 2,741 posts

Posted 25 February 2008 - 23:54

Otvorena rasprava o ulozi predsednika DS-a i Srbije.

Mislim da je situacija kriticna. Covek se totalno povukao i bukvalno se sklanja Kostunici i uvlaci nas u dilove sa Rusima sto ce mnoooooogo da nas kosta. Ja cu prvi da se odreknem drzavljanstva ako zemlja postane Ruska gubernija i odustane od EU. To obecavam javno.

Sada njegov pulen (koga je Tadic za ruku vodio od skolske klupe do mesta ministra) na Poligrafu izbegava pitanja zasto Tadic radi to sto radi.

Ovo je zaista postalo strasno.

#7 Aloha

Aloha
  • Banned
  • 1,355 posts

Posted 25 February 2008 - 23:56

Već ovo je za Deponiju. :rolleyes:

Možemo posle da krenemo ispočetka.

Jer, ako administracija (mislio si na moderaciju, al aj' sad) može da omogući slobodu govora, odatle sledi da može i da ti je ukine.

A to dalje znači da tebi baš nije najjasnije šta je to "sloboda govora" (ne, nije poenta u tome što mi ovde pišemo, a ne govorimo).

Meni je vise nego jasno sta je to sloboda govora i molim te da ne trolujes temu ako nemas nista pametno da primetis.
Hvala.

#8 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 26 February 2008 - 00:03

Kao prvo, topic je jebeno zreo za Deponiju.
Kao drugo, ne znam da li je bilo ko na forumu svestan da Kostunica dr.Vojislav ima jaku zelju da se Borisu Tadicu dogodi 12.mart.
Ni ja nesto posebno ne volim Borisa Tadica, ali su on i ministri iz DS-a i G17+ u ovoj Vladi jedine demokratske institucije u Srbiji.
Nemojmo da se desi novi 12.mart a da onda stvarno bude formirana koncentraciona Vlada SPS-DSS-NS-SRS.
Onda smo ga najebali.
Prema tome, svi, koji u ovom trenutku pljuju po Borisu Tadicu, nek razmisle o tome da seku jedinu granu na kojoj nasa iovako krhka demokratija sedi.
Sada nije izbor Tadic vs.Cedomir, to je bilo 2004, sada je izbor Evropa ili izolacija i mi ili oni.
Mi smo svi koji nismo DSS-NS-SPS-SRS i slicna gamad!
Toliko! :rolleyes:

#9 alexnikolic

alexnikolic
  • Members
  • 2,741 posts

Posted 26 February 2008 - 00:09

Kao drugo, ne znam da li je bilo ko na forumu svestan da Kostunica dr.Vojislav ima jaku zelju da se Borisu Tadicu dogodi 12.mart.
Ni ja nesto posebno ne volim Borisa Tadica, ali su on i ministri iz DS-a i G17+ u ovoj Vladi jedine demokratske institucije u Srbiji.
Nemojmo da se desi novi 12.mart a da onda stvarno bude formirana koncentraciona Vlada SPS-DSS-NS-SRS.
Onda smo ga najebali.
Prema tome, svi, koji u ovom trenutku pljuju po Borisu Tadicu, nek razmisle o tome da seku jedinu granu na kojoj nasa iovako krhka demokratija sedi.
Sada nije izbor Tadic vs.Cedomir, to je bilo 2004, sada je izbor Evropa ili izolacija i mi ili oni.

Zasto odlagati neizbezno? Ova zemlja ce morati da donese odluku - EU ili Rusija. Ako se desi 12. mart ponovo - tu odluku cemo doneti gradjanskim ratom. Ako se ne desi 12. mart - donecemo je izborima. Na zalost, izgleda da je ceo plan sa Rusijom plan gospodin Miskovica koji sponzorise Tadica da cuti, a Kostunicu da urla.

#10 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 26 February 2008 - 00:12

Zasto odlagati neizbezno? Ova zemlja ce morati da donese odluku - EU ili Rusija. Ako se desi 12. mart ponovo - tu odluku cemo doneti gradjanskim ratom. Ako se ne desi 12. mart - donecemo je izborima. Na zalost, izgleda da je ceo plan sa Rusijom plan gospodin Miskovica koji sponzorise Tadica da cuti, a Kostunicu da urla.

Ali na nama je da, kao gradjani ove zemlje, sprecimo da do 12.marta dodje.
Jel vidis da LDP-SDU-DHSS-LSV vise ne govore protiv Tadica?
Idemo svi zajedno na izbore, vazno je da se udruzimo i oteramo klerofasisticku bagru iz DSS-a u istoriju i u proslost, tamo gde i pripadaju.

#11 Aloha

Aloha
  • Banned
  • 1,355 posts

Posted 26 February 2008 - 00:16

Onda smo ga najebali.

Ovaj topic je otvoren samo za zdravu raspravu potkreplljenu cinjenicama, a ne licnim sudovima. Hvala na razumevanju.
Psovke nisu dobrodosle!
Verujem da ce administratori i moderatori uspeti da odrze polemiku na civilizacijskom nivou, jer tezimo civilizaciji, a ne divljastvu i licnim frustracijama.

Edited by Aloha, 26 February 2008 - 00:20.

#12 alexnikolic

alexnikolic
  • Members
  • 2,741 posts

Posted 26 February 2008 - 00:18

Ali na nama je da, kao gradjani ove zemlje, sprecimo da do 12.marta dodje.
Jel vidis da LDP-SDU-DHSS-LSV vise ne govore protiv Tadica?
Idemo svi zajedno na izbore, vazno je da se udruzimo i oteramo klerofasisticku bagru iz DSS-a u istoriju i u proslost, tamo gde i pripadaju.

Da, gradjanska opcija (u koju vise ne ubrajam DS) ima dobru nameru, ali Tadic ih ignorise. On potpisuje kapitulaciju Rusima. Ja ne zelim da zivim u ruskoj pokrajini.

#13 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 26 February 2008 - 00:19

Ovaj topic je otvoren samo za zdravu raspravu potkreplljenu cinjenicama, a ne licnim sudovima. Hvala na razumevanju.
Psovke nisu dobrodosle!

Malo je cudno sto je otvoren u vreme hajke od strane Vojislava Kostunice i Velimira Ilica na Borisa Tadica, Cedomira Jovanovica i Nenada Canka i na dan kada su isfrustrirani SrBovi na Kosovu palili sliku Borisa Tadica i EU.
Ili si potpuno zlonameran i sluzbenik BIA ili si glup. :rolleyes:

#14 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 26 February 2008 - 00:21

koalicija kostun-tomas-tadija :huh:

nije tadija los ali nema damu ...mada moji neki pajtosi tvrde da je tadija ubacen covek dssa...sve je moguce dok se ne dokaze suprotno visice kod mene naglavacke :rolleyes:

#15 alexnikolic

alexnikolic
  • Members
  • 2,741 posts

Posted 26 February 2008 - 00:23

Malo je cudno sto je otvoren u vreme hajke od strane Vojislava Kostunice i Velimira Ilica na Borisa Tadica, Cedomira Jovanovica i Nenada Canka i na dan kada su isfrustrirani SrBovi na Kosovu palili sliku Borisa Tadica i EU.
Ili si potpuno zlonameran i sluzbenik BIA ili si glup. :rolleyes:

Za Tadica nema odbrane. On je kriv za sve ovo koliko i Kostunica. U mojim ocima - jos krivlji. Jer mu dopusta ovo. Gubimo mnogo vremena i potpisujemo sa Rusima dilove koji ce nas kostati mnogo.