Jump to content


Photo

Cica i Albanci - postsecesionistički kosovski chit-chat


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
83 replies to this topic

#76 cicica2601

cicica2601
  • Members
  • 58 posts

Posted 19 February 2008 - 03:33

pa "oni" tebe predstavljaju.
Nego da ja tebe pitam kako ti vidis nezavisnost Kosova?


Ja mislim da je to odavno reseno pitanje i da nam niko nista ne moze uzeti bez nase saglasnosti koju smo davno potpisali!
To sto nasa vlada radi,to je samo da sacuva dostojanstvo,i birace,razume se!
Moj stav je uvek bio da bi Albanci bili mnogo bolji prema Srbima kada bi dobili nezavisnost,a sada je na njih red da to pokazu!

#77 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 19 February 2008 - 03:34

Ja nikoga nisam nazvala pogrdnim imenom,odakle ti to?

Pa video sam post pre nego sto su ga modovi editovali
Visit

#78 cicica2601

cicica2601
  • Members
  • 58 posts

Posted 19 February 2008 - 03:39

Pa video sam post pre nego sto su ga modovi editovali
Visit

Post kojim sam to objasnila su mi obrisali,a ja sam mislila da oni sami sebe tako nazivaju!

#79 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 19 February 2008 - 03:41

Post kojim sam to objasnila su mi obrisali,a ja sam mislila da oni sami sebe tako nazivaju!

Mora da si lepo objasnila kad su ti ga obrisali :rolleyes:

#80 cicica2601

cicica2601
  • Members
  • 58 posts

Posted 19 February 2008 - 03:45

Mora da si lepo objasnila kad su ti ga obrisali :rolleyes:

Napisala sam isto sto i sada,ali sam cak i dobila mejl sa upozorenjem da se o tome ne raspravlja!

#81 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 19 February 2008 - 03:46

Ja mislim da je to odavno reseno pitanje i da nam niko nista ne moze uzeti bez nase saglasnosti koju smo davno potpisali!
To sto nasa vlada radi,to je samo da sacuva dostojanstvo,i birace,razume se!
Moj stav je uvek bio da bi Albanci bili mnogo bolji prema Srbima kada bi dobili nezavisnost,a sada je na njih red da to pokazu!

Kad bi se Srbija istinski brinula za Srbe na Kosovu, onda najbolji potez bi bio priznavanje Republike Kosova. Nego ne brine ona o njima nego o teritoriji.

#82 krios

krios
  • Banned
  • 344 posts

Posted 19 February 2008 - 03:53

Kad bi se Srbija istinski brinula za Srbe na Kosovu, onda najbolji potez bi bio priznavanje Republike Kosova. Nego ne brine ona o njima nego o teritoriji.


Ajde ne pravi budalu od sebe i iz nas.


Samo da se prizna i evo med i mleko. Alo! bilo je vremena celih 8 godina i ništa. Čak i jedna avantura 2004. Kako vi sami kažete, izgubili poverenje.

Kad vas ne interesuje teritorija što ne date saglasnost i srbima sa severa priznate pravo na samoopredeljenje nakon ove poslednje decenije terora koji ste provodili nad ljudima i imovinom ? Jedina država u evropi gde ljudi žive u getu unutar bodljikave žice. Nije ni čudno, da ste mahali američkim zastavama jer ipak se to isto samo još u americi radi.

#83 cicica2601

cicica2601
  • Members
  • 58 posts

Posted 19 February 2008 - 03:54

Kad bi se Srbija istinski brinula za Srbe na Kosovu, onda najbolji potez bi bio priznavanje Republike Kosova. Nego ne brine ona o njima nego o teritoriji.


Naravno da ne brine,njima je jedino vazno da se tih 15% zove Srbija!
Ja razumem njihov stav,bez uvrede,ali ne mogu da se radujem zbog nezavisnosti,ipak treba da objasnimo da mi nismo ti Milosevicevi Srbi,taj covek nije ni bio nacionalista i ja se kao Srpkinja ogradjujem od njegovog paganskog nacionalizma!

#84 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 19 February 2008 - 04:01

Ajde ne pravi budalu od sebe i iz nas.


Samo da se prizna i evo med i mleko. Alo! bilo je vremena celih 8 godina i ništa. Čak i jedna avantura 2004. Kako vi sami kažete, izgubili poverenje.

Kad vas ne interesuje teritorija što ne date saglasnost i srbima sa severa priznate pravo na samoopredeljenje nakon ove poslednje decenije terora koji ste provodili nad ljudima i imovinom ? Jedina država u evropi gde ljudi žive u getu unutar bodljikave žice. Nije ni čudno, da ste mahali američkim zastavama jer ipak se to isto samo još u americi radi.

E blago Srbima sa Kosova kad se ovakvi ko ti brinu o njima. Zato i zive unutar bodljikave zice. Bilo je vremena 8 godina i nista, slazem se, ali zato sto oni tvrdoglavo rade sta im se kaze iz Beograda. Zato sam i rekao da bi za njih bilo bolje kad bi Srbija priznala drzavu Kosovo jer bi se oni osvestili i ukljucili se u novi zivot u novoj drzavi koja im nudi mnogo vise nego Srbija.
A budalu pravis ti od samog sebe.