Jump to content

Photo

Spikeri i voditelji radio emisija

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#16 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 04 July 2001 - 18:52

najbolji je Ilija Kovacic...uostalom pogledajte gde je najveci broj poseta...NBA forum skoro 16000...

#17 two fingers for victory

two fingers for victory
  • Members
  • 11 posts

Posted 17 August 2001 - 13:17

Interesuje me samo da li neko zna kada ce se prosiriti podrucje slusanosti radio b92 i na Novi Sad?
Hvala zainteresovanima!

[ Izmena poruke: two fingers for victory na dan 2001-08-17 14:21 ]

#18 bobo

bobo
  • Members
  • 3 posts

Posted 06 September 2001 - 23:28

Javljam se iz Pule.OVde je bila predstava na Brijonima o kralju Learu i vidio sam neke vaše novinare koji su to snimali pa bih volio čuti vaše mišljenje o predstavi. hvala

#19 663KGM

663KGM
  • Members
  • 324 posts

Posted 07 September 2001 - 02:44

Je'l to ona predstava sa R. Serbedzijom?

#20 d57

d57
  • Members
  • 3 posts

Posted 05 October 2001 - 01:17

Iznenadio sam se vrlo na komentar da Svetlana ima , neki tamo / los / glas . Emisije koje pravi su potpune nezaobilazne u mom slusanju radio programa . Teme, nacin rada i pre svega atmosfera u emisijama kojoj doprinose i muzika i glas voditeljke su vise nego uzbudljivi . Ja je podrzavam i cestitam joj kao njen verni navijac i slusalac .
Volim i onu koju zovu Niksa , i nju cujem neki opaljuju . Svasta .
duško

#21 acika

acika
  • Members
  • 5 posts

Posted 22 April 2002 - 22:01

Mogu da se slozim sa jednim posetiocem ovog foruma da voditeljka emisije "Pescanik" ima grozan glas. I ne samo to vec je i emisija koju ona vodi sve samo ne u nekom demokratskom duhu. Pusta samo njene prijatelje i istomisljenike da govore. U toj emisiji se uopste ne mogu cuti oprecna misljenja. Osim toga ona kao da nista drugo i nezna osim da pljuje po Srbima. Isto vazi i za emisiju "Katarza".
Imam primedbu i za voditeljke koje vode "Intervju dana". Mogle bi ponekad i da se spreme za emisiju i da spreme pitanja a ne da na licu mesta izmisljaju i inproviziraju, jer im to bas i ne ide od ruke. To su ako se ne varam Antonela Riha i jos neka.
Za pohvalu su emisije koje vode Srdjan Andjelic i Igor Brakus. Kao i "Sportski ritam srca".

#22 adrijan

adrijan
  • Members
  • 9 posts

Posted 26 April 2002 - 05:23

Nisam primetio da glas i govor Svetlane Lukic ima neki nedostatak. Mozda je problem sto na tecno i bez greske izgovoreno R mnogi nisu navikli.

#23 vucko

vucko
  • Members
  • 1 posts

Posted 16 May 2002 - 18:38

Nije mi jasno da ljudi razmisljaju o glasovima voditelja kada slusaju emisije kao sto su katarza i pescanik.Alo ljudi to su novinari a ne spikeri.I sta ima lose u tome sto malo pljuju nas srbe to je jednom nedeljno i bas mi prija...