Jump to content


Photo

Putin: "Evropejci kako vas nije sramota?"


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
240 replies to this topic

#226 Don Jabilio

Don Jabilio
  • Banned
  • 640 posts

Posted 05 October 2008 - 14:59

vala ja bih bas rekao da, sto se tice kosova, ti koji ce se pitati su kosovari. a ti mozes nastaviti guslanjem.

nema veze sa guslanjem, opshte je poznato da odluke "kosovara" mogu biti samo kozmetichke... zna se ko odluchuje o kosovu

#227 krios

krios
  • Banned
  • 344 posts

Posted 05 October 2008 - 15:59

vala ja bih bas rekao da, sto se tice kosova, ti koji ce se pitati su kosovari. a ti mozes nastaviti guslanjem.


Jel se pitaju srbi sa kosova i onih 200 000 koje su albanci proterali ?

#228 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 05 October 2008 - 16:18

nema veze sa guslanjem, opshte je poznato da odluke "kosovara" mogu biti samo kozmetichke... zna se ko odluchuje o kosovu


ako te to tesi...

krios

Jel se pitaju srbi sa kosova i onih 200 000 koje su albanci proterali ?


pita se svako ko zivi na kosovu i ima pravo glasa. na kosovu izbori su slobodni, fer, i demokratski.

#229 krios

krios
  • Banned
  • 344 posts

Posted 05 October 2008 - 19:10

pita se svako ko zivi na kosovu i ima pravo glasa. na kosovu izbori su slobodni, fer, i demokratski.


Kako je lepo samo okrenuti glavu....

#230 Don Jabilio

Don Jabilio
  • Banned
  • 640 posts

Posted 05 October 2008 - 21:10

ako te to tesi...

ne teshi, samo mi nije jasno zashto pokushavash da se pravish pametan, a sam vrlo dobro znash kako stvari stoje

#231 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 06 October 2008 - 02:34

ne teshi, samo mi nije jasno zashto pokushavash da se pravish pametan, a sam vrlo dobro znash kako stvari stoje


a kako to "stvari stoje" boga ti?

#232 Don Jabilio

Don Jabilio
  • Banned
  • 640 posts

Posted 06 October 2008 - 02:41

a kako to "stvari stoje" boga ti?

sam znash... ako ne, crtao ne bih

#233 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 06 October 2008 - 02:50

sam znash... ako ne, crtao ne bih


crtaj, crtaj jer to najbolje odslikava nivo tvojih "argumenata" ovde.

#234 Don Jabilio

Don Jabilio
  • Banned
  • 640 posts

Posted 06 October 2008 - 02:53

crtaj, crtaj jer to najbolje odslikava nivo tvojih "argumenata" ovde.

ko mi je "protivnik" u diskusiji, slikovnica bi bila dovoljna, ali i neophodna... sumnjam da si kalibar za bolje

#235 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 06 October 2008 - 03:03

ko mi je "protivnik" u diskusiji, slikovnica bi bila dovoljna, ali i neophodna... sumnjam da si kalibar za bolje


barem znam da kvotujem nekog neutralnog istoricara s argumentima kada nesto tvrdim, i znam da se pri kraju recenice stavlja - tacka.

#236 Don Jabilio

Don Jabilio
  • Banned
  • 640 posts

Posted 06 October 2008 - 13:19

barem znam da kvotujem nekog neutralnog istoricara s argumentima kada nesto tvrdim, i znam da se pri kraju recenice stavlja - tacka.

malkolm je sve, samo ne neutralni istorichar

tachka na kraju rechenice se podrazumeva, s tim shto je neko praktikuje u forumskim diskusijama, a neko ne - zavisi od "sajber stila pisanja"... ali, na stranu to, otkud ti pravo da me ispravljash po pitanju pravopisa, kad si sam rechenicu pocheo malim slovom, a napravio i teshku pravopisnu greshku - ispred slova "i" ne ide zarez...

Edited by Don Jabilio, 06 October 2008 - 13:20.


#237 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 06 October 2008 - 13:24

pita se svako ko zivi na kosovu i ima pravo glasa. na kosovu izbori su slobodni, fer, i demokratski.

Kada je reč o ubijenim i prognanim Srbima na teritoriji Kosova i Metohije, Suroi kaže da će kosovske vlasti morati da se uhvate u koštac s tim problemom i sa odgovornošću, ali u isto vreme smatra da u Prištini ne postoji volja da se taj problem reši.

i posle ovoga tvrditi da su izbori na KOsovu fer i demokratski je blago rečeno bezobrazluk!

#238 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 06 October 2008 - 16:45

i posle ovoga tvrditi da su izbori na KOsovu fer i demokratski je blago rečeno bezobrazluk!


tako tvrde OSCE i UN a ja samo prenosio njihove tvrdnje. valjda one imaju veci kredibilitet nego "Pec, Prizren... da se vrati sva rodbina." cisto me zanima: ima li MUPa u toj rodbini :ph34r:

#239 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 06 October 2008 - 18:53

tako tvrde OSCE i UN a ja samo prenosio njihove tvrdnje. valjda one imaju veci kredibilitet nego "Pec, Prizren... da se vrati sva rodbina." cisto me zanima: ima li MUPa u toj rodbini :ph34r:

ma kakav MUP,sve sami pripadnici Munja,Crne Ruke i poneki član UQK! :)
sad mi samo reci da Suroi laže?

#240 fahox

fahox
  • Members
  • 3,634 posts

Posted 07 October 2008 - 13:54

Ponekad stvarno treba zahvaliti vreme u kojem zivimo u smislu informacija koje mozemo dobiti bez velikih napora. Evo mozemo da citamo sta je Putin rekao pre par meseci i sta je covek RADIO posle onoga sto je izjavio.

Naime Putin je rekao:

„Ако неко прихвата глупа решења, не значи да и ми треба тако да поступамо”, нагласио је Путин.

To je Putin rekao u Februaru. A krejem Augusta on i njegova drzava su priznale Juznu Osetiju i Abhkaziju.
Covek je nezavisnost Kosova nazvao glupo resenje. Pa zar isti Putin taj koji sada prihvata to GLUPO resenje za Osetiju i Abhkaziju?
To smo oduvek znali i pricali pokusavajuci da ubedimo srpske prijatelje da rusi ne rade ovo sto rade za Srbiju, zbog Srbije ili njenih interesa. Oni sve sto rade jeste u njihovom interesu. Iskoristili Kosovo i Srbiju za ostvarivanje svojih interesa i ciljeva. A njihov interes nije cak ni J Osetija ili Abhkazija. Njihov interes broj 1 jeste pokusaj da se zustavi sirenje NATO-a i pod 2 kontrola enrgenata preko naftovoda Baku-Tbilisi-Cejhan. Ima i drugih razloga naravno ali vecina njih nemaju veze sa Srbijom osim mozda kupovina srpske imovine za dzabe kao NIS na primer.