Jump to content


Photo

Razvod i kako ga preživjeti


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
474 replies to this topic

#466 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 11 June 2008 - 02:17

sto nisam lezbejka ahhh...kako bih uzivala....steta.


eto, ja jesam. u pravu si, uzivala bi.

shala mala.

isto ti je to, ljubav ne zna pol, samo bol.

#467 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 12 June 2008 - 01:23

A jel' "trošačica" znači "sa tri šake", kao ona trojeručica? Baki brate, šta bi ta sve mogla da radi i uradi, lele. :ph34r:


:) dobar....

Al poshto je deminutiv "shachice" mora da ih je tri....da nadomjeste svoj mali size...


PS. da nema ljubavi ne bi bilo ni boli a bogami ni tih pesnika sto sagledase i objasnishe ljubav kroz bol.

PPS uvek sam volao vake teme. univerzalno pitanje koje nema univerzalni odgovor. i ne treba da ga ima.

#468 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 15 June 2008 - 22:22

A jel' "trošačica" znači "sa tri šake", kao ona trojeručica? Baki brate, šta bi ta sve mogla da radi i uradi, lele. :ph34r:


Hebote, uvodis mnogobostvo ovde :)

#469 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 17 June 2008 - 14:28

Hebote, uvodis mnogobostvo ovde :ph34r:


Bilo kako bilo, tro-šačicu bih voleo da imam za kućnu upotrebu, pa nek košta šta košta. :)

#470 andjelija

andjelija
  • Banned
  • 757 posts

Posted 19 June 2008 - 22:51

imaju lutke da se naruce po zelji, samo pazi kad krenes da je naduvavas da ne onemocas i za jednu ruku :ph34r:

anyway, dilandog je rekao par stvari koje su bitne za ove sa razvodnim problemima.
zivimo u 21. veku, pa bar nam svest valjda porasla do punoletstva nekog for god sake.
da se dajemo do kraja svi, u vezama, ne bi bilo problema pri raskidu. ali posto jedna strana uglavnom daje manje, nije cudo sto su toliko stresni ti periodi.

#471 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 19 June 2008 - 23:04

imaju lutke da se naruce po zelji, samo pazi kad krenes da je naduvavas da ne onemocas i za jednu ruku :)

anyway, dilandog je rekao par stvari koje su bitne za ove sa razvodnim problemima.
zivimo u 21. veku, pa bar nam svest valjda porasla do punoletstva nekog for god sake.
da se dajemo do kraja svi, u vezama, ne bi bilo problema pri raskidu. ali posto jedna strana uglavnom daje manje, nije cudo sto su toliko stresni ti periodi.


Ti da se pokriješ ušima i ćutiš bar dok ne naučiš da prepoznaješ fotke Zorana Radmilovića kojima te Gjergji prevezao k'o žednu preko vode. :ph34r:

#472 andjelija

andjelija
  • Banned
  • 757 posts

Posted 19 June 2008 - 23:07

ti ces da me ucis

#473 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 19 June 2008 - 23:51

ti ces da me ucis


A ko bi drugi, nego neko ovako svetosavski dobrostiv i poučan k'o ja? :ph34r:

#474 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 23 June 2008 - 00:49

...

"Razvod i kako ga preziveti?"

Vrlo jednostavno.
Udati se / ozeniti se po 2/3/4 ... put!
Dokle dura ... (hm, - "organ" ... )

U chem' je problem?

PS.
Ovo sto neke kazu da su "trosacice", - pa nisu.
Samo bi da multiplikuju faktor 3x15 godina.

Tja, zao mi je, - ne ide to tako.

...

#475 mamma

mamma
  • Members
  • 1 posts

Posted 21 September 2010 - 13:29

Supanjupa,

ako uopšte čitaš još ovaj forum, ja sam tvoj slučaj jedan na jedan. Da li mi možeš napisati kako se sada osećaš? Kako sve to vidiš danas? Kako život?

Pozdrav,