Jump to content


Photo
- - - - -

Kako napraviti treću bebu?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
34 replies to this topic

#1 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 07 February 2008 - 19:18

Dvije bebe. Jedna od tri i pol godine i jedna od sedam mjeseci. Rijetko kad spavaju u isto vrijeme. A kad spavaju, tad spavamo i mi i tad je obicno kasno za bilo sta. U trenutcima kad nam je najvise do toga, naravno bar jedna je budna. Svi smo u istoj sobi. Kreveti poredani ko u kasarni. Mozda neko od vas zna neki trik ako uopste postoji, kako napraviti trecu bebu u ovakvoj situaciji.

#2 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 07 February 2008 - 19:56

A kuda cete sa njom kad je i sa dve guzva, odn. kad zivite u kutiji? :rolleyes:

#3 kobac

kobac
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 07 February 2008 - 20:00

da. mislim, aj kako da podignemo populaciju na 12 milijardi, kad na planetu staje 10-tak najvise :rolleyes:

#4 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 07 February 2008 - 20:04

Ne zivimo u kutiji nego spavamo svi u istoj sobi kapiras? Topik je inace inspirisan ovim prethodnim o spavanju djece s roditeljima. I sta nam sad vrijdi onih pet preostalih soba kad se svi potrpamo u jednu. Nadam se da je malo jasnije.

#5 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 07 February 2008 - 20:05

da. mislim, aj kako da podignemo populaciju na 12 milijardi, kad na planetu staje 10-tak najvise :rolleyes:


Kobac nemo' se ljutis, al ja sam eto preuzeo i tvoju kvotu.

#6 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 07 February 2008 - 20:07

Dvije bebe. Jedna od tri i pol godine i jedna od sedam mjeseci. Rijetko kad spavaju u isto vrijeme. A kad spavaju, tad spavamo i mi i tad je obicno kasno za bilo sta. U trenutcima kad nam je najvise do toga, naravno bar jedna je budna. Svi smo u istoj sobi. Kreveti poredani ko u kasarni. Mozda neko od vas zna neki trik ako uopste postoji, kako napraviti trecu bebu u ovakvoj situaciji.


Sredice se to....kad odrastu, pozene se i poudaju.

Evo trika.....5-6 dana besomucno spavate i zena i ti u svakom mogucem trenutku. Kad ste budni umarate decu sto vise mozete. I onda...jednom....u gluvo doba...oni spavaju a vi orni....

#7 Radisa

Radisa
  • Members
  • 652 posts

Posted 07 February 2008 - 20:09

Ne zivimo u kutiji nego spavamo svi u istoj sobi kapiras? Topik je inace inspirisan ovim prethodnim o spavanju djece s roditeljima. I sta nam sad vrijdi onih pet preostalih soba kad se svi potrpamo u jednu. Nadam se da je malo jasnije.


A da odete u drugu sobu, kad stariija spava, mala i onako ništa još ne zna... Ili ostavite decu roditeljima na 2 sata... Ili stariju pošaljete u vrtić, a mala zaspi pa udri... Ima milion solucija i ti pitaš na forumu kako...

#8 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 07 February 2008 - 20:10

Ne zivimo u kutiji nego spavamo svi u istoj sobi kapiras? Topik je inace inspirisan ovim prethodnim o spavanju djece s roditeljima. I sta nam sad vrijdi onih pet preostalih soba kad se svi potrpamo u jednu. Nadam se da je malo jasnije.

A da li ti kapiras da je rec kutija upotrebljena figurativno? U kutiji zivi morsko prase (ako bas nema gde) ili slicna zivuljka. I stvarno, sta ti vrede onih pet soba kad svi spavate u jednoj. Probajte bar u dve. Uostalom, ako ne mozete u dve, sta ce vam i trece dete (mislim da je petoro u jednoj sobi ipak previse, pa makar se radilo samo o spavanju). Mislim da je sad malo jasnije ono prvo (modifikovano). :rolleyes:

#9 kobac

kobac
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 07 February 2008 - 20:10

Kobac nemo' se ljutis, al ja sam eto preuzeo i tvoju kvotu.


reci bebi broj jedan da cuti i da spava inace ce doci kobac da je ukrade :rolleyes:

#10 rory

rory
  • Members
  • 2,989 posts

Posted 07 February 2008 - 20:11

Cuj naci ce se resenje bitno da si se obratio prijateljima za pomoc :rolleyes:

#11 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 07 February 2008 - 20:13

Cuj naci ce se resenje bitno da si se obratio prijateljima za pomoc :rolleyes:


e da stvarno ljudi...daj da pomognemo prijatelju....

#12 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 07 February 2008 - 20:24

Dobro je ima zaista sjajnih komentara i dobrih predloga. Dirnulo me ovolika kolicina prijateljstva i spremnosti da se pomogne. Da vidimo ko je prvi slobodan da mi pricuva klince na neko vrijeme. Mozete malo i da izidjete, dacu vam za sladoled i ringispil.

#13 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 07 February 2008 - 20:35

Dobro je ima zaista sjajnih komentara i dobrih predloga. Dirnulo me ovolika kolicina prijateljstva i spremnosti da se pomogne. Da vidimo ko je prvi slobodan da mi pricuva klince na neko vrijeme. Mozete malo i da izidjete, dacu vam za sladoled i ringispil.


Il si lud il radis u mup-u. Navucices gomilu pedofila takvim ponudama. :rolleyes:

#14 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 07 February 2008 - 20:42

E stvarno.. potpuno sam zanemario cinjenicu da na ovaj forum svracaju i takvi slucajevi.











PS> rusish mi koncept covece.

#15 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 07 February 2008 - 23:14

E stvarno.. potpuno sam zanemario cinjenicu da na ovaj forum svracaju i takvi slucajevi.

PS> rusish mi koncept covece.


:rolleyes::)

Prijatelju...nadjite par sa slicnim problemom pa se menjajte u bebisitovanju/povecanju nataliteta.